Psichologijos magistras

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Internetinės psichologijos magistrantūros programos akcentai

Internetinę magistro studijų programą psichologijos srityje galima apibrėžti kaip kelią į žmogaus elgesio supratimą ir pagrindinę praktiką, lydinčią psichologijos pašaukimą. Jūs įgysite gilesnį psichinių ir emocinių sutrikimų diagnostikos, prevencijos ir gydymo supratimą.

 • 4–8 seansai
 • 36–48 vnt
 • 18–24 mėnesiai

Internetinės magistrantūros programos siūlo kohortos pradžios datas kiekvienais metais pavasarį, vasarą, rudenį ir žiemą. Pateikimo terminas vasaros kohortai yra gegužės 8 d., Penktadienis.

Programos 36–48 vienetai gali būti baigti per 18–24 mėnesius, priklausomai nuo jūsų pasirinkto laiko. Baigę programą, būsite pasirengę siekti įvairios karjeros psichologijos srityje įvairiose profesinėse srityse.

Internetinė psichologijos magistrantūros programa suteikia platų supratimą apie žmogaus elgesį ir pagrindinius psichologijos srities principus. Sudaryta iš klinikinės programos, programa atskleis jums esminę psichologinę teoriją ir praktiką per internetinius užsiėmimus ir kursinį darbą.

Nesvarbu, ar norite įstoti į paslaugų sritį, tobulinti karjerą susijusioje srityje, ar tęsti doktorantūros studijas psichologijoje, būsite pasirengę pritaikyti savo psichologines žinias kitoje profesinėje ar akademinėje veikloje.

Internetinės psichologijos magistro studijos yra prieinamos studentams iš JAV.

Internetinės magistro studijų programos „Psichologija“ apžvalga

Mūsų internetinės psichologijos mokymo programos magistras moko pagrindines psichologines sąvokas ir supažindina su teorijomis, kurias klinikiniai praktikai taiko realiose situacijose. Kaip studentas ištirsite psichinius ir emocinius sutrikimus, atliksite tyrimus ir įvertinsite metodus, kai išmoksite, kaip psichologiniai principai gali būti naudojami asmenybei ir intelektui įvertinti.

Mokymo programa skirta nagrinėti platų praktinės ir kliniškai orientuotos dalykinės medžiagos pasirinkimą virtualios klasės platformoje. Turėsite galimybę pasirinkti keletą pasirenkamųjų dalykų, leisdami pritaikyti studijų planą, kad sutelktumėte dėmesį į labiausiai jus dominančias temas ir sritis.

Internetinės psichologijos programos kursai

Internetinis „Pepperdine“ turinys ir kursinis darbas atspindi universiteto miestelio pasirinkimo akademinį sudėtingumą ir reputaciją. Kursai supažindins jus su įvairiomis psichoterapijos technikomis, tuo pačiu supažindinant su tokiomis temomis kaip daugiakultūris konsultavimas ir karjeros plėtra.

Studentai baigs penkis pagrindinius kursus, devynis pagrindinius kursus ir pasirinks du pasirenkamuosius kursus. Čia yra kursų, kuriuos studijuosite internetinėje psichologijos magistro studijų programoje, pavyzdys:

 • Pramoninė organizacijos psichologija
 • Psichikos sveikatos sutrikimų diagnostika ir gydymas
 • Tarpasmeniniai įgūdžiai ir grupinė terapija
 • Traumos įvairiose populiacijose
 • Konsultavimo ir psichoterapijos teorijos
 • Karjeros teorijos metodai
 • Konsultavimo ir psichoterapijos metodai
 • Pažangūs tyrimai ir mokslinis rašymas
 • Klinikinės intervencijos su vaikais, suaugusiaisiais ir paaugliais

Fondo kursai yra siūlomi kaip magistrantūros programos dalis ir jų galima atsisakyti, jei per pastaruosius septynerius metus uždirbote „B“ ar geresnį kursą, apimantį reikiamą kursinį darbą.

Priėmimo apžvalga

„OnlinePsychology @ Pepperdine“ siekia studentų, kurie yra pasiryžę gilinti žmogaus elgesio supratimą, tobulindami savo galimybes tarnauti tiems, kuriems jų reikia. Priimame paraiškas nuolat ir siūlome jums galimybę pradėti gauti savo psichologijos laipsnį įvairiais laikotarpiais ištisus metus.

Norėdami kreiptis, turite turėti regiono akredituotos institucijos bakalauro laipsnį. Jūs neprivalote pateikti GRE balų kaip savo paraiškos dalis. Per 18–24 mėnesius atliksite 36–48 vienetus be jokių praktikos ar stažuotės reikalavimų. Pareiškėjams, kurie pasinaudoja pirmenybės pateikimo terminu, nebus imamas paraiškos mokestis.

Karjeros keliai po internetinės psichologijos programos

Turėdami „Pepperdine“ psichologijos magistro laipsnį, turėsite teisę suderinti savo karjerą su savo aistra padėti kitiems. Būsite pasirengę tęsti doktorantūros studijas ar dirbti su žmogiškosiomis paslaugomis susijusiose aplinkose, tokiose kaip visuomenės psichinė sveikata, švietimas, sveikatos priežiūra, vyriausybė ar įmonių sektorius.

Darbo rinka yra įvairi ir apima tiek savarankiškas, tiek į komandą orientuotas karjeros galimybes.

Štai keletas vaidmenų, kuriuos galite atlikti atlikę savo psichologijos magistro kvalifikaciją internete:

 • Priežiūros koordinatorius
 • Vaiko raidos specialistas
 • Bendruomenės informavimo specialistas
 • Įdarbintojas
 • Vykdomasis treneris
 • Dotacijos rašytojas
 • Grupės sudarytojas
 • Rinkos tyrimų analitikas
 • Programos vadovas / direktorius
 • Tyrimo asistentas

„Pepperdine“ psichologijos magistrantūros patirtis internete

„Pepperdine“ švietimo ir psichologijos universitetinė mokykla siekia ugdyti ir įkvėpti studentus užimti vadovaujančius vaidmenis tokiose profesijose, kurios daro įtaką palankių asmenų, šeimų ir bendruomenių gerovei ir gyvenimo kokybei.

Su internetine psichologijos magistrantūros programa susidursite su drąsinančia mokslininkų ir pedagogų bendruomene, kuri pasidalins jūsų siekiu padaryti kuo didesnį poveikį psichinių ir emocinių sutrikimų turintiems žmonėms. Derindami psichologinius mokslus, teoriją ir praktikus, būsite pasirengę žengti kitą žingsnį savo kelionėje.

Paskutinį kartą atnaujinta May 2020

Apie mokyklą

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) provides innovative academic programs dedicated to building scholar-practitioners through hands-on learning. We shape individua ... Skaityti daugiau

Pepperdine University Graduate School of Education and Psychology (GSEP) provides innovative academic programs dedicated to building scholar-practitioners through hands-on learning. We shape individuals who will be catalysts for inspiration and change. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje