Psichologijos magistras

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Jums nereikia pateikti TOEFL egzamino rezultatų, kad galėtumėte kreiptis į Universitetą ir būti priimtas.

Apžvalga

CalSouthern akredituotas internetinis magistro laipsnis psichologijoje (MS) yra sukurtas siekiant suteikti stipriausią ir išsamesnį pagrindą psichologijos studijoms. Nesvarbu, ar jau turite psichikos sveikatos foną ir ieškote išplėsti savo įgūdžių rinkinį arba tiesiog domisi psichologijos studijavimu, tai puikus pasirinkimas.

MS taip pat yra „CalSouthern“ programos „PsyD“ žingsnis, atitinkantis klinikinio psichologo Kalifornijoje licencijavimo reikalavimus. Įstojusios į MS programą, galite pasirinkti sutelkti savo studijas į sportinę psichologiją, pažangias priklausomybės studijas, pramoninę psichologiją, pastoracinę konsultaciją ar bendrąją psichologiją.

CalSouthern magistro (MS) psichologijos studijų programos tikslas yra suteikti stipriausią pagrindą psichologijos studijoms, tuo pačiu metu suteikiant galimybę sutelkti savo studijas į vieną iš įvairių specializuotų sričių, maksimaliai padidinant mokymosi patirtį jūsų konkrečius interesus ir karjeros tikslus. Papildydami reikiamus pagrindinius kursus su penkiais pasirenkamais kursais konkrečioje temos srityje, galite pritaikyti savo internetinę MS psichologijoje, akcentuojant cheminę priklausomybę ir kompulsinius sutrikimus, pramonės ir organizacijos psichologiją, pastoracinį konsultavimą, sporto psichologiją ir bendrą psichologiją.

Internetinė MS psichologijos studijų programoje yra puiki galimybė daugeliui studentų. Žmonės, kurie jau dirba psichikos sveikatos srityje, gali pasinaudoti valstybėmis narėmis, siekdami sustiprinti savo įgūdžius ir įsitraukti į karjerą. VN taip pat gali būti pageidautina studijų programa žmonėms, norintiems pereiti į „CalSouthern“ doktorantūros programą ir galbūt vykdyti licenciją kaip licencijuotą psichologą - tai tiesioginis kelias į CalSouthern daktaro laipsnį: PsyD.

„CalSouthern“ akredituotos internetinės MS psichologijos programos studentai gaus naudos iš specialios ir prieinamos bendruomenės fakultetams, administracijai (net ir dekanams lengvai suteikiama galimybė susipažinti su jumis, jei jums reikia jų vadovavimo), darbuotojai ir kolegos studentai, kurie visi nori jus palaikyti mokymosi kelionėje. Jūsų fakultetas, taip pat jūsų asmeninis akademinis patarėjas yra aukštos kvalifikacijos, patyrę psichikos sveikatos specialistai, kurie mielai dalijasi savo patirtimi.

Jums nereikės daug laiko, kad pamatytumėte, ką daro CalSouthern ir jo elgesio mokslų mokykla. Tai gali būti akredituota internetinė studijų programa su patogumu ir lankstumu, leidžiančiu suaugusiems, dirbantiems studentams studijuoti savo tempu ir savo laiku, tačiau atsidavimas tarnybai, sąžiningumui ir akademinei kompetencijai suteikia CalSouthern labai humanistiniam , palaikanti aplinka.

Rezultatai

Magistrantūros studijų programos psichologijos studijų programos studijų rezultatai yra:

Komunikacija

Supraskite vis sudėtingesnes psichologines idėjas, bendradarbiaujant su kitais, gebėdami organizuoti ir plėtoti koncepcijas su profesionalaus lygio moksline parama.

Kritinis mąstymas

Analizuokite psichologinės teorijos ir mokslinių tyrimų mokslinius tyrimus ir aiškinkite šią informaciją, taikydami absolventų lygio taikomumą, patikimumą ir loginį argumentavimą.

Kultūrinis ir socialinis supratimas

Taikyti ir diferencijuoti kritinį poveikį, kurį kultūros ir socialinės institucijos turi asmeninėms etikos sistemoms, vertybėms ir pasaulėžiūros prielaidoms, įskaitant teorijų ir klausimų įvairovėje gebėjimus: daugiatautę, daugiakultūrę, lyties, amžiaus, seksualinę orientaciją ir negalią.

Informacijos raštingumas

Vertinti ir integruoti informaciją iš psichologijos mokslo, kartu su jos šaltiniais, kritiškai ir profesionaliai.

Asmeninis tobulėjimas

Sintezuokite vis sudėtingesnius psichologijos principus ir mokslinius rezultatus bei pritaikykite juos asmeninei patirčiai, kad informacija būtų prasminga ir organiškai taikoma humanistiniams moksliniams siekiams.

Kiekybinis motyvavimas

Įvertinti statistiškai pagrįstus argumentavimo procesus ir taikyti vis sudėtingesniems psichologinių tyrimų rezultatams ir atsirandantiems klausimams.

Mokslinis argumentavimas

Suformuluoti tyrimo sistemą, kuri priklauso nuo empirinių įrodymų, taip pat parodyti gebėjimą pagrįsti pažangiais atskaitos, indukcijos ir analogijos principais psichologijoje.

Etiniai, teisiniai ir profesiniai klausimai

Analizuoti ir taikyti etišką elgesį, nes jis susijęs su profesiniais psichologinių tyrimų praktikos standartais.

Papildomos turinio specifinės kompetencijos

Individualūs skirtumai

Palyginkite teorijas, vertindami individą iš daugelio perspektyvų, ir diskriminuokite psichologinius klausimus, kurie gali kilti įvairiuose ne klinikiniuose nustatymuose.

Kursai

Žemiau rasite psichologijos studijų kursus „CalSouthern“ magistrantūros psichologijos programoje. Imdamiesi penkių trijų kreditų psichologijos studijų kursų vienoje iš penkių skirtingų dalykų sričių, galite uždirbti savo MS, akcentuodami pažangias priklausomybės studijas, sporto psichologiją, organizacinę psichologiją, pastoracinę konsultaciją ar bendrąją psichologiją.Būtini pagrindiniai kursai

 • PSY 86502A konsultavimo teorijos ir strategijos - 3 kreditai
 • PSY 86801 terapinės ribos - 3 kreditai
arba
 • PSY 82309 Pažangios etikos ir profesinės priklausomybės konsultavimo problemos - 3 kreditai
 • PSY 86506A psichopatologija - 3 kreditai
 • PSY 86512A grupės konsultavimas - 3 kreditai
 • PSY 87515 socialinė psichologija - 3 kreditai
Pasirinktiniai kursai
Taikomasis kursas
 • PSY 88002 taikomosios sąvokos - 6 kreditai
arba
 • PSY 82508 Išplėstinė prižiūrima praktika
Disertacija
 • PSY 86899 magistro darbas - 6 kreditai

Pradžia

Pradedant savo magistro laipsnį psichologijoje yra greitas ir paprastas procesas. Egzaminų egzaminų nėra, o kursai prasideda kas mėnesį per metus; galite pradėti savo programą, kai tik bus leista vykdyti tvarkaraštį. Tiesiog atlikite šiuos penkis veiksmus:

 • Užpildykite registracijos programą
 • Pateikti savo oficialius savo bakalauro kursinių darbų tekstus
 • Rašykite ir pateikite asmeninį pareiškimą
 • Mokėkite 75 USD paraišką
 • Priėmus sutikimą pasirašykite pasirašymo sutartį

Kai bus gauta pasirašyta pasirašymo sutartis, su jumis susisieks jūsų akademinės pagalbos komanda, įskaitant akademinį patarėją ir studentų sėkmės patarėją. Jie patvirtins pirmosios kurso pradžios datą ir padės jums greitai, bet nuodugniai orientuotis, kuris suteiks jums visą informaciją, reikalingą norint pradėti. Ir jie bus už jus kiekvieną žingsnį, kad užtikrintumėte sėkmingą studijų programos užbaigimą.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral ... Skaityti daugiau

California Southern University is a regionally accredited, online university offering degrees in psychology, business, criminal justice and nursing at the associate, bachelor’s, master’s and doctoral levels. Skaityti mažiau