Psichologijos bakalauro laipsnis

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Ši programa suteiks jums šiuolaikišką požiūrį į žmogaus proto tyrimą. Jūs įgysite išsamų supratimą apie žmogaus elgesį ir išmoksite pritaikyti psichologijos mokslą šiuolaikiniams ir socialiniams iššūkiams.

Dėmesys skiriamas kiekybiniams ir kokybiniams tyrimų metodams ir statistinei analizei, turiniu praturtinus Psichiatrijos, psichologijos ir neuromokslo institutą.

Baigę šią programą, galėsite:

 • Parodyti tvirtą visų pagrindinių psichologijos sričių supratimą;
 • Įrodyti gebėjimą kritiškai vertinti vertinant srities tyrimus;
 • Taikyti kritinį pagrindinių psichologijos sąvokų, principų ir tyrimų supratimą ir kritiškai įvertinti rezultatus, atsižvelgiant į laisvai apibrėžtus scenarijus, naudojant struktūrinius argumentus, pagrįstus empiriniais įrodymais;
 • Įrodykite sugebėjimą sukurti reikšmingą originalaus ar empirinio tyrimo darbą, įskaitant, pavyzdžiui, tyrimo planą, duomenų rinkimą, analizę ir ataskaitas.

Programos struktūra, moduliai ir specifikacija

Bakalauro psichologiją sudaro:

 • Aštuoni 15 kreditų privalomi moduliai FHEQ 4 lygyje
 • Aštuoni 15 kreditų privalomi moduliai FHEQ 5 lygyje
 • Šeši 15 kreditų privalomi moduliai FHEQ 6 lygyje
 • Vienas 30 kreditų vertės tyrimų projektas *

* Atkreipkite dėmesį, kad tyrimo projektas susijęs su 45 kreditų, suskirstytų į 2 elementus:

 • Vienas 15 kreditų tyrimų projekto rengimo modulis
 • Vienas 30 kreditų vertės tyrimų projektas

Baigdami bakalauro studijas, galite kreiptis dėl tarpinės kvalifikacijos ar kvalifikacijos: Aukštojo mokslo pažymėjimo (CertHE) ir (arba) Aukštojo mokslo diplomo (DipHE) psichologijos.

Pagrindinės datos

2020 metų suvartojimas
Atidaroma programa 2019 m. Gruodžio 16 d
Paraiškos Paskutinis pristatymo laikas 2020 m. Kovo 9 d
Registracijos terminas 2020 m. Kovo 16 d

Kaip tu mokosi

Galite mokytis šios internetinės programos iš bet kurios pasaulio vietos. Lankstus požiūris į mokymąsi leidžia pritaikyti studijas prie jūsų prisiimtų įsipareigojimų, tuo pačiu užtikrinant universiteto universiteto akademinę griežtumą ir struktūrą.

Moduliai yra siūlomi per dvi 22 savaičių sesijas kiekvienais mokslo metais. Jūs pasirenkate, kuriuos seansus įvesti ir kiek modulių naudoti kiekvienoje sesijoje (atsižvelgiant į modulio prieinamumą).

Vertinimo terminai yra aiškiai išdėstyti prieš sesiją. Vienu metu galite mokytis iki keturių modulių (arba dviejų modulių ir tyrimų projekto). Taip pat gausite labai patrauklią mokymosi medžiagą ir veiklą.

Jūsų mokymosi patirtis bus patobulinta prieinama ir patrauklia mokymosi platforma; įsivertinimo galimybės, kad galėtumėte suprasti savo pažangą; sustiprinta studentų parama.

Internetinė pagalba

Programa pristatoma internetu ir nėra reikalavimo atvykti į JK kaip dalį savo studijų. Mūsų lanksti internetinė programa leidžia jums susikurti savo tvarkaraštį ir lemia visame pasaulyje pripažintą kvalifikaciją.

Kai užsiregistruosite, suteiksime prieigą prie studentų portalo. Tada galėsite pasiekti savo University of London el. Pašto abonementą ir kitus pagrindinius išteklius, įskaitant:

 • Studentų vadove pateikiama informacija, bendra visiems studentams, ir naudinga informacija apie jūsų santykius su University of London iki studijų baigimo.
 • Virtuali mokymosi aplinka (VLE), siūlanti internetinę paramą mokymuisi, prieigą prie studentų kavinės ir diskusijų vietų, pavyzdinius ankstesnių egzaminų klausimų pavyzdžius ir kitą studijų medžiagą.
 • Internetinė biblioteka suteikia prieigą prie daugiau nei 100 milijonų akademinių elektroninių elementų, kuriuos sudaro elektroninės knygos, el. Žurnalai, konferencijų pranešimai ir kt. Be to, studentai gali prašyti daiktų, kurie nėra laikomi bibliotekoje, naudodamiesi bibliotekos tarpbibliotekinių paskolų tarnyba, teikiama britams. Biblioteka. Visi užsiregistravę studentai gali nemokamai naudotis University of London internetine biblioteka.
 • Senato rūmų biblioteka suteikia nemokamą prieigą visiems registruotiems nuotolinio ir lankstaus mokymosi studentams.

Dėstytojo palaikymas

Visi studentai, mokydamiesi šios programos, gauna internetinį dėstytojų palaikymą ir atsiliepimus. Dėstytojai pristato modulius, reaguoja į klausimus, stebi diskusijas ir teikia rekomendacijas dėl įvertinimo.

Tyrimo medžiagos

Visi esminiai šaltiniai, veikla, vaizdo įrašai, diskusijos ir palaikymas teikiami per VLE. Tai leidžia pritaikyti studijas prie jūsų prisiimtų įsipareigojimų. Nereikia pirkti papildomų vadovėlių.

Laiko įsipareigojimas

Lankstus požiūris į mokymąsi suteikia galimybę studentams baigti psichologijos bakalaurą per trejus metus (atsižvelgiant į modulio prieinamumą) į ne ilgesnį kaip šešerių metų laikotarpį.

Galite mokytis savo tempu, neakivaizdiniu arba dieniniu, pritaikydami mokymosi intensyvumą pagal savo poreikius.

Vertinimas

Kiekviename modulyje yra įvairių įvertinimų. Studijų metu atliksite formuojamuosius vertinimus, kurie padės įvertinti jūsų pažangą, tačiau neįskaičiuoti į jūsų pažymį, ir apibendrinamuosius vertinimus. Apibendrinantieji įvertinimai įskaičiuojami į galutinį pažymį.

Kiekvienas modulis, išskyrus 1 ir 2 mokslinių tyrimų įgūdžius, Psichinė sveikata visame pasaulyje ir Mokslinių tyrimų moduliai, yra apibendrintai įvertinamas kurso elementu ir egzaminu arba kitu kurso elementu. Bendras modulio įvertinimas apskaičiuojamas įvertinant abiejų vertinimo elementų įvertinimus 30:70. Egzaminas raštu vyksta du kartus per metus.

Tyrimo įgūdžiai 1 yra apibendrintai įvertinti pagal du vienodai įvertintus kursinio darbo elementus. Tyrimo įgūdžiai 2 yra apibendrintai įvertinti derinant tris elementus: vieną egzaminą ir du kursinio darbo elementus. Modulio balas apskaičiuojamas sveriant pirmojo ir antrojo kurso elementų bei egzamino įvertinimus 30:50:20.

Psichinė sveikata visame pasaulyje yra apibendrintai įvertinta pagal vieną kursinio darbo elementą, kurio vertė 100% viso modulio pažymio.

Tyrimo projekto aspektas susideda iš dviejų modulių: mokslinių tyrimų projekto rengimo ir tyrimo projekto. Tyrimo projekto parengimas vertinamas užbaigus ir pateikus patenkinamą projekto planą, kuris pažymimas kaip išlaikytas / neįvykdytas. Išlaikius šį modulį, galima pereiti prie tyrimų projekto, kuris įvertinamas 8000 žodžių originalių tyrimų ataskaita.

Patekimo reikalavimai

Kokias kvalifikacijas jums reikia?

Norėdami gauti tiesioginį bakalauro laipsnį, paprastai turėsite atitikti šiuos kriterijus:

 • Trys JK GCE A lygiai DDE lygyje arba priimtinas atitikmuo;
 • Vieną iš šių A lygių reikia įgyti matematikos, psichologijos ar biologijos A – D klasėse;
 • JK GCSE matematika, AC / 9–4 arba lygiavertė; ir
 • Būkite 17 metų ir vyresni iki registracijos termino savo registracijos sesijai.

Mes priimame kvalifikacijas iš viso pasaulio.

Prieigai, atsižvelgiant į spektaklį

Jei neatitinkate akademinių tiesioginio atvykimo reikalavimų, galite kreiptis dėl programos priėmimo rezultatais grindžiamu priėmimo keliu.

Norėdami gauti registraciją, paprastai turite:

 • Būti išlaikę bent šešis atskirus dalykus GCSE ar GCE O lygiaverte forma; ir
 • Vienas iš šių GCSE turi būti įgytas matematikoje, A – C / 9–4 lygyje arba lygiaverte; ir
 • Būkite 18 metų ir vyresni iki registracijos termino jūsų registracijos sesijai.

Norėdami būti priimti į visą bakalauro programą, turite išlaikyti du reikalingus modulius, kurių bendras rezultatas yra 40% ar daugiau, o kiekviename įvertinimo elemente turi būti bent 40%.

Ką daryti, jei aš neatitikau aukščiau išvardytų kriterijų?

Net jei neatitiksite standartinių reikalavimų, mes apsvarstysime kiekvieną paraišką atskirai. Mūsų priėmimo skyriuje bus svarstoma, ar bet kokia jūsų turima alternatyvi / neišsami kvalifikacija ar darbo patirtis yra tinkami stojant į programą.

Anglų kalba

IELTS: bendras balas ne mažesnis kaip 6,5, ne mažesnis kaip 6,0 kiekvienoje pakategorėje arba lygiavertis. Tai turi būti gauta per pastaruosius 3 metus.

Jei neatitinkate anglų kalbos mokėjimo reikalavimų, bet manote, kad galite įrodyti reikiamą mokėjimą, universitetas gali savo nuožiūra išnagrinėti jūsų prašymą

Kompiuterio reikalavimai

Mes nustatome būtiniausius pagrindinius kompiuterio reikalavimus, nes jūsų studijų šaltiniai yra pasiekiami per studentų portalą, todėl labai svarbu, kad galėtumėte jais reguliariai naudotis.

Jūsų kompiuteryje turėtų būti bent šios minimalios specifikacijos:

 • Interneto naršyklė, kurioje įjungti slapukai ir „JavaScript“ (rekomenduojama naujausia „Firefox“ ar „Chrome“ versija);
 • Geras interneto ryšys;
 • Įdiegtos šios programos:
  • tekstų apdorojimo priemonė, priimanti „Microsoft Word“ formatus (.doc ir .docx);
  • pdf skaitytuvas.

Mokesčiai

Žemiau nurodyti mokesčiai yra susiję su 2020 m. Balandžio, 2020 m. Spalio ir 2021 m. Balandžio sesijomis. Jie gali padidėti iki 5% per metus.

Mokestis priklauso nuo to, ar gyvenate besivystančioje (A grupė), ar išsivysčiusioje (B grupė) tautoje.

Bakalauro programos mokestis (orientacinė suma *) Balandžio mėn., 2020 m. Spalio mėn. Ir 2021 m. Balandžio mėn
Žiniatinklyje palaikomas besimokantysis
A grupės grupės 8160 svarų sterlingų
B grupės šalys 15240 svarų sterlingų

Karjeros galimybės

Psichologijos laipsnis suteikia absolventams platų įgūdžių rinkinį, įskaitant duomenų analizę, problemų sprendimą, mokslinį ir statistinį raštingumą bei efektyvų bendravimą.

Psichologijos absolventai yra ypač lankstūs darbo vietoje ir įgyja įvairių profesijų, įskaitant įsitraukimą į viešąjį ar privatųjį sektorių arba savo žinių pritaikymą įvairiuose sektoriuose, tokiuose kaip švietimas, sveikatos priežiūra, socialinė priežiūra, baudžiamosios ir teisinės paslaugos. Jūsų laipsnis gali lemti karjerą tokiose srityse kaip teismo psichologija, sveikatos psichologija, jaunimo paslaugos, konsultacijos ar žmogiškųjų išteklių valdymas.

Kai kuriose šalyse nuotolinio ir lankstaus mokymosi būdu įgytos kvalifikacijos gali nepripažinti tam tikros valdžios institucijos ar reguliavimo institucijos viešojo sektoriaus užimtumo ar tolesnių studijų tikslais. Prieš registruodamiesi patariame ištirti vietos atpažinimo būseną.

Akademinė vadovybė

Akademinę kryptį teikia Londono King's College, o praturtintą turinį sukūrė Psichiatrijos, psichologijos ir neuromokslų institutas (IoPPN). „King's College London“ yra visame pasaulyje žinomas dėl savo atsidavimo siekiant aukščiausio lygio tyrimų ir yra QS JK universiteto 2019 reitinguose užimamas 7 vietą.

„IoPPN“ yra pasaulinis psichiatrijos, psichologijos ir susijusių disciplinų tyrimų, studijų ir praktikos lyderis. Nuo 1896 m. „IoPPN“ ėmėsi iniciatyvos palengvinti psichologijos ir psichiatrijos mokymą. 1997 m. Institutas tapo Londono King's College mokykla.

Programos direktorius

Jenny Yiend yra Kognityvinės psichopatologijos skaitytoja Psichiatrijos, psichologijos ir neuromokslų institute, kur ji yra nuo 2009 m.

Iki šiol Jenny yra paskelbusi 70 recenzuotų straipsnių apie kognityvinį apdorojimą įvairiais sutrikimais, įskaitant nerimą, depresiją, psichozę, valgymo sutrikimus ir asmenybės sutrikimus, ir yra laimėjusi 17 nepriklausomų mokslinių tyrimų stipendijų savo darbui paremti. Ji yra žurnalo „Nerimas, stresas ir susidorojimas“ redaktorė ir 2014 m. Buvo išrinkta Amerikos psichologų draugijos bendradarbė.

Jenny per visą savo karjerą aktyviai dalyvavo švietimo veikloje ir nuolat stengiasi padėti studentams išnaudoti savo galimybes, tuo pačiu mėgaudamasi visa savo studentų patirtimi. Ji atliko įvairius švietimo lyderio vaidmenis, pavyzdžiui, IOPPN psichinės sveikatos studijų magistrantūros programų direktorė; IOPPN antrosios pakopos studijų programų vadovas ir laikinasis švietimo dekanas. Jenny laimėjo fakulteto apdovanojimą už „Inovatyviausią mokytoją“ 2013 m. Buvo išrinkta JK Aukštojo mokslo akademijos vyriausiuoju bendradarbiu 2017 m.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We are one of the largest, most diverse universities in the UK with over 120,000 students in London, and a further 50,000 studying across 180 countries for a University of London degree.

We are one of the largest, most diverse universities in the UK with over 120,000 students in London, and a further 50,000 studying across 180 countries for a University of London degree. Skaityti mažiau
Apsilankykite mokyklos tinklalapyje