Protokolo ekspertų kursai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Šis „Seneca“ instituto pateiktas ekspertų kursas apie protokolą ir renginių organizavimą atsako į tai, kad įmonės ir institucijos turi turėti abiejų sričių specialistus, kad galėtų tvarkyti įvairius veiksmus pagal protokolą.

Kadangi kiekvieno renginio organizavimas siekia tam tikrų tikslų, jos planavimas yra labai svarbus siekiant jų pasiekti, todėl norint pasiekti nustatytus tikslus būtina atkreipti dėmesį į struktūrinį protokolą, valdymo protokolą ir veiksmingumo protokolą. korporacinį ar institucinį įvaizdį ir tinkamai dalyvauja skirtingose organizacijos auditorijose.

Šio protokolo ir renginių organizavimo ekspertų programos programa suskirstyta į keturias dalis, kurių kiekviena apima turinį, metodus ir valdymo priemones, kurios palengvins asmenų, atsakingų už bet kokio pobūdžio renginių organizavimą, darbą nuo pusryčių iki tarptautinių konferencijų, praeities patiekalų, bufetų, banketų, kongresų ir internetinių renginių.

Ekspertų, dalyvaujančių protokolo ir renginių organizavimo srityje, mokymas turi būti daugiadisciplininis, kad būtų užtikrinta kompetencija visose suprantamose srityse, taip pat ir valdymo, ir personalo valdymo įgūdžiai.

Akreditacija

Šis 350 valandų protokolo ir renginių organizavimo ekspertų kursas turi patvirtinamąjį diplomą, kurį išdavė Senecos institutas, Tarptautinis magistrantūros centras, kuris tiekiamas kartu su Hagos Apostille, siekiant suteikti jai tarptautinį galiojimą.

Kas turėtų dalyvauti

 • Ryšių departamentų ir RRHH darbuotojams
 • Įmonių personalui renginių organizavimas
 • Bendravimo ir vaizdo agentūroms
 • Viešbučių, klubų, restoranų ir kt.
 • Tiems, kurie nori specializuotis šioje srityje

tikslai

 • Įgyti gilias žinias apie protokolą ir ceremoniją, žinoti, kaip jas teisingai taikyti pagal planuojamo įvykio tipą.
 • Suprasti Struktūrinio protokolo svarbą organizuojant verslo ar institucinį renginį.
 • Žinokite efektyviausius būdus, susijusius su komandiniu darbu, sprendimų priėmimu ir delegavimu, taikyti juos valdymo protokole.
 • Sustiprinti tų asmenų, kurie turi veikti socialinėje, verslo ir institucinėje aplinkoje, veiksmus pagal Efektyvumo protokolą.
 • Analizuokite visus aspektus, kurie apima renginių organizavimą pagal jų pobūdį, apimtį ir dalyvaujančius žmones.
 • Sukurti kriterijų, pagal kurį būtų galima organizuoti įvairius išteklius, kurie yra prieinami aktui atlikti: žmogiškųjų išteklių, techninio ir finansinio pobūdžio.
 • Žinokite lėšų pritraukimo metodus (lėšų rinkimą ir rėmimą), siekiant užbaigti priskirtus finansinius išteklius.
 • Skirti strategijas, taikytinas nacionalinio pobūdžio įvykiui, kitam tarptautinio pobūdžio ir internetinio tipo.
 • Suprasti tinkamo renginio sklaidos svarbą, kad būtų pasiekti jūsų organizacijos tikslai.
 • Sukurkite įgūdžių seriją, užtikrinančią sėkmę vykdant „Protokolo ekspertų ir renginių organizavimo“ funkciją.
 • Žinokite, kokie aspektai yra susiję su vadovavimu, siekiant pagerinti dalyvių valdymo įgūdžius.
 • Sužinokite, kaip valdyti bendravimą, net ir krizės metu, pagal profesinius kriterijus, užtikrinančius tinkamą jos veikimą.

metodika

Šis protokolo ir renginių organizavimo ekspertų kursas yra siūlomas tik „on-line“ versijoje.

programa

I dalis - protokolas ir ceremonija

Įvadas į protokolą. Protokolo tipai. Oficialiojo protokolo administravimas. Protokolas ir oficialūs viešieji renginiai. Gydymas Komunikacija, PR ir protokolas. Drabužiai. Valstybės simboliai. Tarptautinis protokolas. Verslo protokolas. Socialinis protokolas. Kiti aktai pagal protokolą. Protokolas ir daugiakultūriškumas. Saugumas

II dalis. Renginių organizavimas

Renginiai Operacijos logistika. Lėšų rinkimas ir rėmimas .- Renginio reklama ir platinimas. Biudžeto parengimas. Pasirengimas renginiui. Verslo aktai Mugės. Kongresai. Instituciniai veiksmai. Veikia tarptautinėse organizacijose. Transportas ir apgyvendinimas. Kvietimai Priežiūros komisija.

III dalis. Valdymo metodai

Vadovavimas ir valdymas Derybų metodai Kūrybiškumo metodai Efektyvus laiko valdymas Verslo etika Socialiniai tinklai

IV dalis. Ryšio metodai

Vidaus komunikacija Išorinė komunikacija. Institucinė komunikacija Politinė komunikacija. Tarpkultūrinė komunikacija Informavimas apie krizę.

(užpildykite formą, kad sužinotumėte visą programos turinį)

Trukmė ir kaina

Skambučiai: du per metus (gegužės ir spalio mėn.)

Trukmė: 6 mėnesiai

Kaina: 950 € (subsidijuoja Seneca fondas)

Mokėjimo galimybės

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

El Instituto Séneca, Centro Internacional de Postgrado, con base en Madrid, y presente en el campo de la formación desde hace más de 20 años, diseña y elabora una serie de programas que dan respuesta ... Skaityti daugiau

El Instituto Séneca, Centro Internacional de Postgrado, con base en Madrid, y presente en el campo de la formación desde hace más de 20 años, diseña y elabora una serie de programas que dan respuesta a la necesidad del mercado de profesionales cualificados en áreas de gran demanda de alta especialización en el campo de las Relaciones Internacionales, de la Comunicación, de la Logística, y del Management. Skaityti mažiau