Apžvalga

AOY PMSA suderino internetinius projektų valdymo kursus

Dėl pasaulinio tinkamo kvalifikacijos projektų vadovų trūkumo ateinančiais metais, šis projektų valdymo internetinis kursas suteiks jums pramonėje pripažintus projektų valdymo įgūdžius, kurie atveria darbo ir karjeros galimybes įvairiose pramonės šakose ir kiekvienoje organizacijoje ar versle. Tai įdomi, dinamiška ir pageidautina karjeros pasirinktis bet kurioje pramonės šakoje.

Šis projektų valdymo internetinis kursas yra siūlomas pagal naujausius pasaulinius metodus ir projektų valdymo instituto (PMI®) projektų valdymo kūno (angl. PMBOK ™) standartus.

Be to, su mūsų projektų valdymu susiję kursų pasiūlymai yra suderinti su projektų valdymo karjeros programos „SAQA“ pripažintų projektų valdymo Pietų Afrikos (PMSA) sistema.

Kurso apžvalga

Mūsų išsamus 13 savaičių projektų valdymo internetinis kursas suteiks jums praktinius įgūdžius ir teorines žinias, kad būtų galima sėkmingai planuoti, kaštus ir įgyvendinti projektą per biudžetą ir laiku.

Ji apima tokius aspektus kaip projektų planavimas, biudžeto sudarymas, komunikacija, valdymo įgūdžiai ir metodai, strateginis mąstymas ir rizikos valdymas.

Sėkmingai baigę, galėsite valdyti įvairius projektus, pavyzdžiui, surengti vietinį renginį, planuoti programinės įrangos diegimą arba įgyvendinti pasaulinę rinkodaros kampaniją.

Vertinimas ir apdovanojimas

Šis kursas bus vertinamas per keturias išsamias užduotis.
Sėkmingai baigę gausite Academy of York pažymėjimą.

AOY akreditacija

Šis projektų valdymo internetinis kursas yra siūlomas pagal naujausius pasaulinius metodus ir projektų valdymo instituto (PMI®) projektų valdymo kūno (angl. PMBOK ™) standartus.

Academy of York yra Pietų Afrikos (PMSA) projektų valdymo sidabro lygio pripažintas švietimo ir mokymo teikėjas (RETP). PMSA yra SAQA pripažinta profesinė organizacija, suteikianti daugiašalių projektų valdymo pavadinimą.

Academy of York projektų valdymo kursų pasiūla yra suderinta su reikalavimais, keliamais progresuojant kartu su PMSA karjeros projektais valdymo ir profesinių paskyrimų srityje.

Academy of York toliau akreditavo FASSET SETA, SAIOSH, HWSETA, SABPP, PMSA, CompTIA, COMENSA ir Sertifikuotų buhalterių institutas (ICB) ir yra įregistruotas Aukštojo mokslo ir mokymo departamente kaip privati kolegija.

Kurso mokestis

Modulio pavadinimas: Projekto valdymo internetinis kursas (PMA001OL )

* Būsimi studentai turi susisiekti Academy of York kad nustatytų, ar jie gali gauti stipendiją

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 23 daugiau kursų Academy of York »

Paskutinį kartą atnaujinta June 6, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Vas. 2020
Duration
13 savaites
Ištęstinės
Dieninės
Price
15,167 ZAR
Kaina prieš išmoką: R15,167 | Kaina po išmokos: R9,100 * (* Būsimieji studentai turi susisiekti Academy of York kad nustatytų, ar jie gali gauti stipendiją)
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Vas. 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas

Vas. 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date