Oficialus aprašymas

profesionalus verslo administravimo magistras

Profesionalus Master of Business Administration (magistro studijos) dirbančių specialistų siūlo tiems, su iš anksto nustatyta darbo patirtį galimybę vykdyti aukštos kokybės, interaktyvus, internetu magistro laipsnį su galimybe padaryti kursinį darbą savo tempu ir integruoti pavyzdžių iš savo profesinė patirtis kiekvienoje klasėje.

PMBA laipsnį iš Kanzaso valstybiniame universitete suteikia papildomų valdymo įgūdžius ir verslo žinių, reikalingų tobulėti šiandienos pasaulio verslo aplinkos ir yra mokoma tų pačių kvalifikacijos profesorių, kurie moko pakopos kursus su miesteliu Manhetene, Kanzasas. Programa yra sukurta siekiant suteikti Jums konkurencinį pranašumą jums reikia iš anksto savo karjerą, įskaitant asmeninį dėmesį, profesinio tobulėjimo planą aptarnavo jūsų karjeros poreikius ir reikiamo fakulteto vadovaujama kelionių patirtį Be akademinio mokymo programą.

Daugiau informacijos rasti verslo magistro studijos svetainėje koledže. Prašome susisiekti su Verslo Kolegija - Aukštųjų studijų pareigas, jei turite detalius klausimus, susijusius su internete Professional MBA.

Faktai

 • Laipsnis: Verslo administravimo magistras
 • Kolegija: Verslo administravimas
 • Kreditai: 30-39 (priklausomai nuo ankstesnės kursinį darbą)
 • Žinoma pristatymas: internete; 10 proc akis į akį
 • Mokslą už kredito valandos: $ 833

Karjera Verslo administravimo

Daugelis karjeros galimybės yra prieinamos absolventų profesinės verslo administravimo magistras, įskaitant galimybes verslo, finansų ir verslo sektoriuose, kartu su karjeros:

 • programos / projekto vadovai
 • rinkos tyrimų / analitikai
 • prekybos / rinkodaros vadybininkai
 • verslo konsultantai

Akreditavimas

Kanzaso valstijos universitetas yra akredituotos aukštojo mokslo Komisija Šiaurės Vidurio asociacija kolegijų ir mokyklų.

Profesionalus Master of Business Administration yra siūlomi per K-State College of Business Administration. Kolegija taip pat akredituota asociacijos Advance Collegiate Schools of Business International (AACSB).

Gyvenimo

Norėdami užbaigti programą, studentai privalo baigti 39 kreditus iš viso arba vos 30 priklausomai nuo asmens ankstesnių bakalauro kursinį darbą. PMBA mokymo taip pat įeina:

 • Dviejų dienų regioninis studentas orientacijos, įskaitant Team building, tinklų ir profesinio tobulėjimo komponentų. Nauja Studentai bus reikalaujama lankyti, bet visi grįžtantys studentai yra skatinami pasinaudoti šia tinklų galimybės.
 • Fakultetas vadovaujama tarptautinė kelionė
 • Profesinio tobulėjimo ir mokymosi seminaras

Priėmimo sąlygos ir reikalavimai, dėl Professional Master of Business Administration programa

Norėdami gauti priėmimo į magistro studijos programą, studentai turi:

 • Minimalus 3.0 VPS į bakalauro laipsnį
 • Minimalus balas 500 į GMAT
 • TOEFL / IELTS / Pearsono bandymas anglų kalba, mažiau nei du metai (tik ne gimtoji kalba yra anglų)
  • Pareiškėjai, kurie yra pateikę iBT TOEFL (interneto pagrindu) balai turi turėti bendrą rezultatą 79 minimalus be dalies rezultatas žemiau 20 dėl skaitymo, klausymo ir rašymo skyrius.
  • Pareiškėjai, kurie yra pateikę popierines TOEFL (PBT) testų rezultatus turi turėti bendrą rezultatą 550 minimalus be jokių dalis balas mažesnis nei 55 svarstymą ar klausytis skyriuose ir TWE (testas raštu anglų kalba) balas 5.0 arba aukštesnė.
  • Pareiškėjai, kurie yra pateikę IELTS turi turėti bendrą rezultatą 6,5 minimalus su daline balai 6.5 arba aukštesnė dėl skaitymo, klausymo ir rašymo skyriuose.
  • Pareiškėjai, kurie yra pateikiantys Pearson bandymas anglų (PTE) rezultatas turi turėti bendrą rezultatą 58 minimalus su daline balai 58 arba didesnis.
 • 6 kredito valandos bakalauro ekonomikos kursai
 • 6 valandos bakalauro statistikos arba 3 valandos absolventas statistikos kursus
 • Skaičiavimas bakalauro Žinoma arba iš anksto balas kokybinio dalį GMAT
 • Trejų iki penkerių metų profesinę darbo patirtį

Paraiškų pateikimo terminai

Jūs turite būti leidžiama rudens semestro 1 rugpjūtisPavasario semestro sausis 1 ir vasaros semestras iki Gegužė 1, Tai reiškia, kad visi nuorašai, paraiškos mokesčius ir bet kokie kiti reikalavimai turi būti baigtas ir šių datų gavo.

Atkreipkite dėmesį: Tai užtrunka mažiausiai keturių iki šešių savaičių programa, turi būti tvarkomi, kai į universitetą visus pritaikymus medžiagos buvo gauti.

Kaip stoti

Rodyti priėmimo aprašymus, stenogramą informaciją ir kreiptis dėl programos per K-valstybinis absolventas mokyklos paraiškų teikimo procesą.

Studijų ir mokesčiai

Dabar ir off-kampusie kursai

Internete ir išjungti kampusie kursai per Kanzaso valstijos universiteto Global Campus yra vertinama už fiksuotą studijų kursą, nepriklausomai nuo gyventojo statusą. Nėra bankus rezidentams mokesčiai už internete ir išjungti kampusie kursus per K Valstybės Global Campus. Mokestis už kursai gali skirtis priklausomai nuo kurso lygio, bakalauro ar absolventas. Papildomi mokesčiai gali būti vertinama kolegijų ir departamentų.

Kai studijų programos turi skirtingą mokslą ir rinkliavos sistemų, nei tai, kas išdėstyta studijų ir mokesčių grafiką aukščiau, įskaitant:

 • Great Plains IDĖJA - Studentų klasių per Great Plains Interactive Distancinio mokymo aljanso sumokėti "bendra kaina."
 • AG * IDEA - Studentų klasių per žemės ūkio Interactive Distancinio mokymo aljanso sumokėti "bendra kaina."
 • Metinės programos - agroverslo (MAB) programos išlaidų meistras, Profesionalus Master of Business Administration (magistro studijos) programos išlaidų, Daktaro laipsnis Asmeniniai Finansinis planavimas programos išlaidų ir magistro psichologijos dėmesio į industrial / Organizacinė psichologija (MIOP) programos išlaidų turi specifinių mokslą normos pagal kohortos grupėje.

Mokestis pagal Course

Dėl labiausiai up-to-data kursų išlaidas, kreiptis į mūsų klasės Ieškoti. Nurodyta kiekvieno kurso aprašymo kaina yra bendra kaina už kursą.

Mokestis pagal programą

Norėdami apskaičiuoti apytikslę bendras išlaidas programos:

 1. Raskite skaičių kredito valandos reikalingos užbaigti programą. Šis skaičius galima rasti atskirų programų puslapiuose.
 2. Atimti jūsų pervedimą kredito valandos.
 3. Padauginkite pagal taikomą už kredito valandos kaina likusią kaip parodyta studijų ir mokesčių grafiką aukščiau.

Proctoring Mokesčiai

Kai kurie kursai gali reikalauti imtis Proctored egzaminus. Tai yra egzaminai, kurių buvo imtasi internetu ar ant popieriaus, kad turi būti atsižvelgta į tam Proctor akivaizdoje užtikrinti akademinį sąžiningumą. Tai įprasta interneto programas, kad atitiktų akreditacijos reikalavimus. Dauguma Proctor paslaugos reikalauja, kad studentai moka mokestį, ir tai yra rekomenduojama, kad jūs paklausti apie mokesčių ieškant savo Proctor. Jei jūsų Kursas apima egzaminus, kurie reikalauja Proctor, jums bus susisiekta studentų ir dėstytojų Services "K-valstybės Global Campus iki semestro pradžios.

On-campus kursai

Vakaras Kolegijos ir kitų universitetų kursus, pavyzdžiui, apie universitetų Intersession kursai, siūlomų per K-valstybės Global Campus yra vertinami ne mokymo kursas, kuris remiasi rezidentų ir nerezidentų statusą ir skiriasi pagal Žinoma lygio, bakalauro ar absolventas.

mokslą mokėjimas

Peržiūrėti instrukcijos mokėti savo mokslą, įskaitant mokėjimo galimybes ir terminus. Naršyti finansinę paramą ir stipendijas studentams nuotolinių studijų programų.

Mokslą nustato Kansas valdybos Regents kasmet birželio pabaigoje arba liepos pradžioje. Kanzaso valstijos universiteto pasilieka teisę keisti išlaidas be išankstinio įspėjimo sutikus Kansas valdybos Regents.

Programa mokoma:
Anglų
Kansas State University Global Campus

Peržiūrėti 17 daugiau kursų Kansas State University Global Campus »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Price
833 USD
Mokslą už kredito valandos: $ 833
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date