Profesionalus verslo administravimo magistras

Profesionalus verslo administravimo magistras (PMBA), skirtas profesionaliems profesionalams, siūlo tiems, kurie turi iš anksto nustatytą verslo patirtį, galimybę siekti aukštos kokybės, interaktyvaus, internetinio MBA laipsnio su galimybe atlikti kursinius darbus savo tempu ir integruoti savo profesionalų pavyzdžius kiekvienoje klasėje.

PMBA laipsnis iš Kanzaso valstijos universiteto suteikia papildomų vadybos įgūdžių ir verslo žinių, reikalingų tobulėti šiandieninėje pasaulio verslo aplinkoje. Programa yra skirta suteikti jums konkurencinį pranašumą, kurio reikia norint pasiekti savo karjerą, įskaitant asmeninį dėmesį, profesinio tobulėjimo planą, kuris atitiktų jūsų karjeros poreikius ir reikalingą fakulteto vadovaujamą kelionės patirtį, be akademinės programos.

Verslo administravimo karjera

Daugelis karjeros galimybių yra prieinamos verslo administravimo magistro absolventams, įskaitant galimybes verslo, finansų ir verslo sektoriuose, taip pat karjerą:

  • programos / projektų vadovai
  • rinkos tyrimai / analitikai
  • pardavimo / rinkodaros vadovai
  • verslo konsultantai

Akreditacija

Kanzaso valstijos universitetas yra akredituotas Šiaurės centrinių kolegijų ir mokyklų aukštųjų mokyklų komisijos. Profesinio verslo administravimo magistro laipsnį siūlo K-State College of Business Administration. Kolegija taip pat yra akredituota asociacijos „Advance Collegiate Schools of Business International“ (AACSB).

Programa mokoma:
  • Anglų
Kansas State University Global Campus

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Kansas State University Global Campus »

Paskutinį kartą atnaujinta Liepa 15, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
Price
833 USD
Mokestis už kreditinę valandą: $ 833
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date