Profesionalus MBA Internetas (PMBA)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Pagilinkite savo karjerą naudodamiesi lanksčia ir aukštos vertės Bryant MBA programa 100% internetu

Galite baigti savo MBA tik per vienerius metus. Yra penki suvartojimai per metus. Pradėkite programą tada, kai tai yra patogu jums ir jūsų užimtam darbui!

Kodėl verta tęsti savo MBA internete?

 • Uždirbk visą laipsnį per vienerius metus dirbdamas visą darbo dieną.
 • Prisijunkite prie plataus „Bryant“ absolventų tinklo, kurį sudaro 45 000 didžiuotis absolventų.
 • Ši programa, už konkurencingą kainą, puikiai tinka tiek jaunesniems, tiek vyresniems dirbantiems specialistams, turintiems penkerių ar daugiau metų kvalifikuotą darbo patirtį.125852_photo-1454165804606-c3d57bc86b40.jpg „Helloquence“ / „Unsplash“

Misija

„Bryant Professional MBA“ internetinės studijų programos misija yra suteikti galimybę dirbantiems specialistams plėsti savo žinias ir įgūdžius siekiant karjeros tikslų, kartu suteikiant galimybę pagerinti savo organizacijų veiklą ir suteikti vadovavimą bei paslaugas pasirinktai profesijai. Paskirtas Bryanto fakultetas sėkmingai aprūpina studentus analitiniais, technologiniais ir tarpasmeniniais įgūdžiais, kurių reikia norint susidoroti su darbo įvairiapusėje ir globalioje rinkoje iššūkiais. Pagal šią programą studentai sukurs supratimą apie pagrindines verslo žinias, išmoks pritaikyti šias žinias vertindami, analizuodami ir spręsdami verslo problemas bei sukaups žinių, kaip suderinti vertybėmis pagrįstą lyderystės sprendimų priėmimą su verslo problemų sprendimu.

Mokymosi tikslai

 • Suprasti ir pritaikyti verslo žinias: Efektyviai pritaikykite paradigmas ir koncepcijas verslo srityse, kad išspręstumėte verslo problemas.
 • Užmegzkite efektyvų bendravimą: ugdykite rašytinius, žodinius ir pristatymo įgūdžius, kad galėtumėte efektyviai bendrauti organizacijoje ir jos suinteresuotosiose šalyse.
 • Įvertinkite globalias perspektyvas: Parodykite sugebėjimą integruoti įvairias ir globalias perspektyvas, kad efektyviai spręstumėte valdymo problemas.
 • Atlikite kritinį mąstymą: analizuokite verslo problemas ir situacijas iš įvairių perspektyvų ir priimkite tinkamus vertę kuriančius sprendimus.
 • Įgyvendinkite verslumo lyderystę: Įvertinkite verslo galimybių ekonominį potencialą, sugalvokite strategijas, kurių reikia imtis, ir įtikinamai perduokite rekomendacijas, kad pasiektumėte tikslus.
 • Atlikite etinius samprotavimus: supraskite žmogiškųjų vertybių vaidmenį verslo kontekste ir pagrįskite veiksmų planą, skirtą valdyti visus etinius iššūkius, su kuriais susiduria ar kuriuos nustato organizacija.

Kada galiu paleisti programą?

Galite pasirinkti iš kelių pradžios datų per visus metus; kiekvienas semestras yra 10 savaičių:

 • Žiemos semestras: 2020 m. Sausio 4 d. – kovo 14 d
 • Pavasario semestras: 2020 m. Kovo 14 d. – gegužės 23 d
 • 1 vasaros semestras: 2020 m. Gegužės 23 d. – rugpjūčio 1 d
 • 2 vasaros semestras: 2020 m. Rugpjūčio 1 d. – spalio 10 d
 • Rudens semestras: 2020 m. Spalio 10 d. – gruodžio 19 d

Reikalavimai

Prieš pradėdami programą, turite užpildyti Sėkmės strategijas, kurios padės pasiekti sėkmės Bryant's MBA internetinėje programoje. Būsite susipažinę su internetine technologijų aplinka, kurią teikia „Blackboard Learning Management System“ (LMS), ir susipažinsite su profesoriais, savo sėkmės treneriu ir Bryant personalu. Taip pat bus atsižvelgiama į internetinius įgūdžius, laiko valdymo įgūdžius ir savarankišką mokymąsi, siekiant užtikrinti jūsų sėkmę.

Ką turi pateikti mano paraiška?

Be paraiškos formos, turėsite pateikti tikslų deklaraciją, dabartinį gyvenimo aprašymą, vieną vadovo ar vadovo (o ne kolegos) profesinę rekomendaciją, visų kolegijų / universitetų, kuriuose lankėtės, oficialius nuorašus ir paraiškos mokestį ( atsisakyta Bryanto absolventų).

Ar siūlote finansinę pagalbą?

Studentai gali kreiptis dėl vyriausybės remiamų ir privačių švietimo paskolų. JAV piliečiai ir nuolatiniai gyventojai raginami kreiptis dėl finansinės pagalbos užpildžius nemokamą federalinės studentų pagalbos paraišką (FAFSA). Be to, Bryant University priima įmokas tiesiogiai iš daugelio darbdavių, kurie turi pagalbos už mokslą programas. Kitais atvejais studentai gali kompensuoti švietimo išlaidas.

Kaip MBA programa vertinama palyginti su kitomis?

Bryant University verslo kolegija yra akredituota tarptautinės AACSB - asociacijos, skatinančios kolegiškas verslo mokyklas. Bryantas yra vienas iš vos 5 procentų kolegijų ir universitetų pasaulyje, norintiems gauti šią prestižinę akreditaciją. Taip pat „Bryant MBA“ buvo įtrauktas į „Global MBA Rankings“, 2018 m., Metinį vadovą, kurį išleido žurnalas „CEO“. Ši programa neseniai buvo įvertinta Nr. 9 pagal „College Consensus“.

Paraiška

Bryant University yra pasiryžęs priimti mokinius, turinčius tvirtą kvalifikaciją, įrodančią didelę profesinės sėkmės pažadą. Norėdami būti priimti į profesinio MBA internetinę studijų programą, kandidatai turi būti baigę ketverių metų kolegiją ar universitetą ir ne mažiau kaip 5 metus kvalifikuotos darbo patirties (vertinama kiekvienu atveju atskirai).

Pareiškėjai privalo pateikti:

 • Bryant University verslo kolegijos absolventų paraiška. Kandidatai užpildo internetinę paraišką dėl priėmimo.
 • Dalyvavo oficialūs nuorašai iš visų kolegijų ir universitetų.
 • Vienas profesionalus vadovo ar vadovo (ne kolegos) rekomendacinis laiškas. Rekomendacijos gali pateikti rašytinę rekomendaciją ant firminių blankų.
 • Tikslų ataskaita (ne daugiau kaip 500 žodžių). Pareiškimo tikslas yra paaiškinti, kodėl pareiškėjas kreipiasi į „Bryant“, į konkrečią programą, ir kaip abu jie padės pareiškėjui pasiekti būsimą tikslą. Taip pat nurodykite, kokiu greičiu planuojate lankyti kursus, kad galėtume padėti planuoti jūsų baigimo datą.
 • Dabartinis atnaujinimas.
 • 80 USD paraiškos mokestis. (Netaikoma absolventams)
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and scienc ... Skaityti daugiau

Bryant is a private New England university with a tradition of innovation and a global vision for success. Our academic programs are distinguished by an integration of business and the arts and sciences with a global perspective. Skaityti mažiau

Akreditacijos

AACSB Accredited