Oficialus aprašymas

Paimkite savo intelektinius interesus į kitą lygį

Esame iš anksto pradėti etape už verslo administravimo doktorantūros studijų.

DBA yra skirtas tiems, kurie domisi verslo taikomųjų mokslinių tyrimų. Yra keletas priežasčių, dėl kurių mokosi DBA. Studentas gali turėti tam tikrą asmeninių ar profesinių interesų konkrečioje verslo srityje ar valdymą, kad jie nori plėtoti specialių žinių in Administratorius taip pat naudinga tiems, plėtojant karjeros konsultavimo ar mokymo.

Dėl DBA sudarymo, studentai privalo baigti kursus verslo, mokslinių tyrimų serija kursų ir privalo pateikti mokslinių tyrimų disertacijos. Savo mokslinių tyrimų disertacijos, jie glaudžiai bendradarbiauja su konsultantais iš mūsų pasaulio fakulteto priklausomai nuo temos srityje mokslinius tyrimus.

Vidutinis trukmė programos

Programa truks apie 3 metus vidutiniškai baigti programą. Normalus kandidatūros - nuo 3 iki 6 metų; Gali būti pratęstas iki tolesnio kandidatavimo ir mokėjimo toliau candidature mokestį

Disertacija

Paprastai studentai pasirinkti temą savo pasirinkimą žaliavas iš GlobalNxt fakultete.

Patekimo į rinką reikalavimai

1) magistro laipsnį pripažintame universitete 2) trejų metų valdymo ar profesinės patirties 3 minimalus) pateikti 1000 žodžių siūlomas mokslinių tyrimų tema zonoje priimtino Verslo 4 mokyklos) įrodymai, kad anglų kalbos pareiškėjams, kurių gimtoji kalba nėra anglų, ir kurie neatliko aukštąjį išsilavinimą anglų kalba. Minimalūs kalbos reikalavimai yra arba: - Akademinių IELTS (International English Language Testing Service) rezultatas 6,5 su individualiai raštu rezultatas bent 6,0; arba - TOEFL (Test anglų kalbos kaip užsienio kalbos) rezultatas bent 550 su raštu anglų kalba (TWE) rezultatas bent 5,0 arba TOEFL interneto testas, kurio minimalus balas bent 79 testas; arba - BULATS (Verslo Language Testing Service) 4 lygio

Kas yra DBA

Verslo administravimo (DBA) Daktaro yra visu etatu profesinę daktaro laipsnį su tarptautinio masto ir reputaciją, kuria siekiama sustiprinti vykdomosios ir profesinę praktiką per garso teorijos ir tikslius tyrimus taikant į realių ir kompleksinių klausimų verslo ir vadybos.

Jis gerina gebėjimą kurti žinias ir teoriją, ir jų taikymą. Raktas į tai programa kurti asmeninę, konsultavimo ir mokslinių tyrimų įgūdžius, griežta ir atitinkamų mokslinių tyrimų srityje.

Tikslai DBA

DBA leis Jums: - Parengti tvirtą supratimą apie atitinkamas konceptualių ir teorinius pagrindus savo pasirinktos srities mokslinius tyrimus vadybos ir verslo - turi išsamų supratimą apie taikomus metodus, mokslinių tyrimų ir pažangių akademinių ir valdymo tyrimo - Sukurti ir interpretuoti žinias per originalius tyrimus. Didinti ir savo veiklos kaip atspindinti gydytojo ir Jūsų profesinės praktikos - Plėtoti asmens, konsultavimo ir mokslinių tyrimų kompetenciją atlikti tikslius tyrimus bent aukštesnįjį, kad prisideda prie teorijos ir praktikos vadybos ir verslo

Kas turėtų apsvarstyti DBA?

Programa bus ypač naudinga patyrusių vadovų, konsultantų, valdymo pedagogams ir verslo mokykla akademikai. DBA pagerinti profesinį pajėgumą ir patikimumą, kurti tinklus ir suteikti tvirtą pagrindą tolesnei karjerai ar didžiojoje karjeros žingsnį. Darbdaviai naudinga remti kandidatus į DBA pritraukiant, ugdant ir išlaikant pagrindinį talentą ir statybos žinių konkurencinį pranašumą.

DBA ir mokslo daktarų - Vienodas tačiau Įvairūs

Administratorius turi tiek tikslumą ir aktualumą, nes ji prisideda prie teorijos ir praktikos versle ir vadyboje. DBA paprastai daugiausia dėmesio skiriama tyrimams "į" organizacijos, o ne tyrimams "dėl" organizacijos. Tai didesnė tikimybė, kad tarpdalykinio darbo ir mišrius metodus bei prisidėti didinant studentams savo patirtį ir plėtrą.

Siūloma tyrimų tema

  • Visi pareiškėjai turi pateikti 1000 žodžių apibūdinti jų siūlomą mokslinių tyrimų tema, kaip dalis jų priėmimo paraiškos. 1000 Žodis planas bus laikomos papildomu pagrindu vertinant pareiškėjų tinkamumas programos ir tinkamų doktorantūros priežiūros prieinamumą - Be to, pareiškėjai gali būti reikalaujama atvykti į asmeninį pokalbį su verslo mokyklos dekanas, prieš priimant į programą.
  • Galutinį sprendimą dėl tinkamumo ir priimtinumo kvalifikacijų ir mokslinių tyrimų srityse, už DBA programos tektų verslo mokykla GlobaNxt universitetas
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 3 daugiau kursų GlobalNxt University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
3 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija