Oficialus aprašymas

Programos apžvalga

„Rutgers“ internetinis profesionalų magistras žmogiškųjų išteklių valdymo (MHRM) programoje yra skirtas žmogiškųjų išteklių specialistams ir vadovams / prižiūrėtojams, turintiems 4 metų darbo patirtį, kurie ieško karjeros vyresniems žmogiškųjų išteklių arba vadovų pareigoms.

Programa siūlo išsamias žmogiškųjų išteklių valdymo žinias ir įgūdžius, kurie atskirs dalyvius iš savo bendraamžių ir leis jiems efektyviai bendrauti su kitais vadovais regioniniu, nacionaliniu ir pasauliniu mastu. „Rutgers MHRM“ programos absolventai - tai žmogiškųjų išteklių srities ekspertai, turintys didelį gebėjimą sujungti ir taikyti žmogiškųjų išteklių funkciją ir jos praktiką organizacijos organizacinėje strategijoje.

Pagrindinės mūsų internetinės studijų programos savybės

 • Pasaulinio lygio fakultetas
 • 100% internetinė programa
 • Nereikalaujama GRE / GMAT
 • Lankstus tvarkaraštis
 • Aukštos kokybės kursai
 • Aukščiausio lygio universitetas

Gerbiamasis fakultetas

Mūsų fakultetas yra laikomas vienu iš labiausiai pasiekiamų pasaulinio masto mokslinės srities mokslinių tyrimų srityje. Jų patirtis yra įvairi ir visapusiška visose žmogiškųjų išteklių funkcijose, derinant išskirtinius mokslinių tyrimų įgūdžius ir praktinę pramonės patirtį. Kursai, kuriuos sudaro internetinė MHRM programa, yra suprojektuoti ir pristatyti pagrindiniame Rutgers žmogiškųjų išteklių valdymo departamento fakultete, teikiantys studentams programą naujausias aukštos kokybės kursų turinį ir gebėjimą bendrauti su aukščiausiais šios srities fakultetais.

Visiškai internete

Programa yra pristatoma 100% internete ir tinka darbui profesionalams, dalyvaujantiems programoje ne visą darbo dieną, taip pat tiems, kurie nori dirbti kaip dieninio studento laipsnis. Programa suteikia patogią prieigą, kad pasiektų aukštą kvalifikacijos laipsnį su lankstumu vietos ir laiko atžvilgiu.

Nereikalaujama GRE / GMAT

Programa skirta patyrusiems specialistams, turintiems 4 metų patirtį žmogiškųjų išteklių ar valdymo vaidmenyse. GRE / GMAT balai yra atsisakomi kaip reikalavimas, atsižvelgiant į programos studentų patirties lygį.

Lankstus užbaigimo laikas

Rutgers Online Professional MHRM programą gali užpildyti visą darbo dieną dirbantis studentas tik 18 mėnesių. Ištęstinių studijų studentams nėra minimalaus kursų skaičiaus per semestrą. Programoje siūloma mokytis rudenį, pavasarį ir vasarą, suteikiant lankstumo kursų planavimui visiems studentams.

Išsami, kokybiški kursai

Internetinius MHRM kursus suprojektavo Rutgerso vadybos ir darbo santykių mokykla, kurios pagrindiniai dėstytojai yra dalykų ir ekspertų dėstomi dalykai. Išsamios programos mokymo programa buvo sukurta siekiant užtikrinti meistriškumo mokomąjį projektavimą ir susideda iš 8 reikalingų pagrindinių HR kursų, akmenų projekto ir 3 pasirenkamųjų dalykų.

Aukščiausio lygio universitetas ir žmogiškųjų išteklių skyrius

Rutgers University - Naujasis Bransvikas vertinama kaip # 1 viešojo nacionalinio universiteto Naujajame Džersyje, # 17 viešųjų nacionalinių universitetų tautos ir # 56 tautos tarp visų nacionalinių universitetų pagal US News

Bendradarbiavimas su kitais personalo specialistais ir akademikais

Studentai turi galimybę bendrauti su patyrusiais kolegomis savo programos kohortoje be akademinių ekspertų, vadovaujančių nurodymams, stiprinant jų profesinį tinklą ir keičiantis išsamia pramonės patirtimi.

Gerbiami absolventai

„Rutgers Professional MHRM“ programos absolventai prisijungia prie išskirtinių absolventų tinklo, iš kurių daugelis yra aukščiausio lygio žmogiškųjų išteklių vadovai.

Mūsų karjeros centras ir paramos tarnybos

„Rutgers“ vadybos ir darbo santykių mokykla turi savo karjeros centrą, kuriame dirba specialistai, siūlantys darbo paieškos išteklius ir karjeros konsultavimo paslaugas. Mūsų karjeros paslaugų komanda palaiko tvirtą pramonės jungčių tinklą, o aukščiausio lygio organizacijos dažnai susisiekia su mumis, kad galėtų kreiptis į mūsų absolventus. Kaip internetinis studentas, turėsite prieigą prie to paties lygio visapusiškų paramos paslaugų, teikiamų mūsų tradicinei studentų institucijai.

Dabar naršo MHRM mokymo programa

Žmogiškųjų išteklių vadybos mokymo programos internetinis profesinis magistro laipsnis yra išsamus ir sukurtas taip, kad atitiktų žmogiškųjų išteklių specialistų poreikius, kad jie galėtų tobulinti savo karjerą į aukščiausius žmogiškuosius išteklius ir vadovų pareigas. Mokymo programa apima 8 pagrindinius kursus, akmenų kursą ir 3 pasirenkamuosius dalykus. Norint pasiekti laipsnį, reikia 36 kreditų.

Pagrindiniai kursai (8 kursai, 24 kreditai)
 • HR susiejimas su verslo strategija
 • Pasaulinės darbo jėgos valdymas
 • Apdovanojimų sistemų valdymas
 • Darbuotojų srauto valdymas
 • Darbuotojų analizė
 • Žmogiškojo kapitalo vystymas
 • HR sprendimų priėmimas: finansiniai sprendimai
 • Darbo teisė
„Capstone“ projektas (1 kursas, 3 kreditai)
 • Capstone projektas
Pasirenkamieji kursai (pasirinkti 3 kursus, 9 kreditai)
 • Ekonomika ir darbo rinkų demografija
 • Organizacinė lyderystė ir pokyčių valdymas
 • Organizacinis elgesys
 • Įtraukianti darbo vieta

Pasaulinio lygio HR fakultetas

Dabar kreipkitės į internetinę MHRM programą „ Rutgers University Naujasis Brunswick pasaulyje užima 35 vietą pasaulyje pagal 2018–2019 m. Pasaulio universitetų reitingų centrą. Visų pirma, Rutgers žmogiškųjų išteklių valdymo (HRM) departamento fakultetas yra labai vertinamas nacionaliniu ir tarptautiniu mastu mokslinių tyrimų rezultatams ir moksliniam poveikiui. Įsikūręs Rutgers vadybos ir darbo santykių mokykloje, žmogiškųjų išteklių valdymo departamentas susideda iš daugiau nei 30 pagrindinių fakulteto narių, o papildomas ne visą darbo dieną dirbantis fakultetas, kuris taip pat yra patyręs pedagogas, turintis didelę praktinę pramonės patirtį.

Mūsų fakulteto mokslinių tyrimų spektras apima daugelį žmogiškųjų išteklių funkcijų ir veiklos kartu su naujomis tendencijomis šioje srityje. Kaip mūsų internetinės profesinės magistro programos studentas, jums bus bendrauti su vienu iš labiausiai gerbiamų, įvairialypės, pramonės susijusių ir gerai nusimanančių žmogiškųjų išteklių fakultetas visame pasaulyje ir baigs aukščiausio lygio žmogiškųjų išteklių valdymo departamento mokslinių tyrimų ir mokymo.

Kaip kreiptis į Online MHRM

Paraiškas „Rutgers Online Professional“ magistrantūros žmogiškųjų išteklių valdymo (MHRM) programoje renka „Rutgers“ absolventų ir profesinių priėmimo įstaigų biuras. Prieš priimdami komandą, jūs turite pateikti paraišką internetu ir pateikti visas reikalingas paraiškos medžiagas. Galutinis paraiškos pateikimo 2019 m. Rudens semestrui terminas yra 2019 m. Rugpjūčio 1 d.

Norėdami pradėti paraiškų teikimo procesą, apsilankykite „Graduate Admissions“ svetainėje ir pasirinkite „Apply Now“ viršutiniame dešiniajame puslapio kampe. Pirmas žingsnis yra sukurti prisijungimo ID ir PIN kodą. Kai tai padarysite, galite dirbti su savo programa, išsaugoti ją ir grįžti, kad galėtumėte ją užbaigti vėliau.

Paraiška
 • Tikslo pareiškimas (asmeninis pareiškimas)
 • Viena oficiali transkripcija iš kiekvienos antrinės vidurinės mokyklos
 • Du rekomendaciniai laiškai
 • Aprašymas
 • 70 JAV dolerių neatlygintinas paraiškos mokestis
 • Minimalus bakalauro laipsnis iš akredituoto universiteto ar lygiavertio tarptautinio universiteto iki to laiko, kai prisijungiate prie programos
 • Ne mažiau kaip ketverių metų patirtis žmogiškųjų išteklių, vadybos ar abiejų derinių srityje

Bandymo reikalavimai

 • NĖRA GRE / GMAT
 • TOEFL arba IELTS reikalingi tik tarptautiniams studentams
Taikymas internetu

„Rutgers“ absolventų priėmimo saugioje internetinėje programoje naudojama aukštos kokybės šifravimas, siekiant apsaugoti jūsų informaciją ir reikalinga atnaujinta naršyklė su „pop-up“, „cookies“ ir „JavaScript“.

Per internetinę paraiškų teikimo procesą:

 • Sukurkite prisijungimo vartotojo ID ir PIN kodą
 • Užpildykite biografinius duomenis ir informaciją apie gyvenamąją vietą
 • Pasirinkite programą, kurią prašote: Profesionalūs žmogiškųjų išteklių valdymo magistrai - internete
 • Tik tarptautiniams studentams įveskite bet kokius TOEFL arba IELTS testo rezultatus
 • Pateikite informaciją apie kiekvieną instituciją, kuriai suteikėte laipsnį
 • Įveskite kiekvienos rekomendacijos el. Pašto adresą
 • Įveskite arba įveskite tekstą savo asmeniniam pareiškimui
 • Pateikti paraišką
 • Mokėkite paraiškos mokestį
 • Įkelkite savo atnaujinimo ir kitus patvirtinamuosius dokumentus

Sukūrę savo prisijungimo ID ir PIN kodą ir pradėdami savo programą, visada galite išsaugoti įvestą informaciją ir vėliau grįžti, kad užbaigtumėte savo programą.

Paraiškos pateikimas

Kai baigsite įvesti savo paraiškos informaciją, perskaitykite, ką atidžiai įvedėte. Tada paspauskite „ Pateikti paraišką“, kad galėtumėte pateikti internetinę paraišką. Jei palikote bet kokią informaciją, kuri yra reikalinga arba neteisingai įvesta, puslapio viršuje gausite raudoną pranešimą, nurodant, kas trūksta.

Mokėkite paraiškos mokestį

Pateikę paraišką, turėsite sumokėti neatlygintiną paraiškos mokestį. Rekomenduojama mokėti internetu kreditine kortele arba e.

Paraiškos mokestį galite sumokėti vėliau, prisijungdami kaip grįžtantį pareiškėją. Spustelėkite nuorodą „Mokėti“ pagal programos mokestį. Tačiau jūsų paraiška nebus peržiūrėta, kol nebus gautas mokestis.

Įkelkite savo patvirtinamuosius dokumentus

Pateikę paraišką ir sumokėję mokestį, per maždaug 24 valandas turėtumėte turėti galimybę susipažinti su Universiteto priėmimo dokumentų patvirtinimo dokumentų svetaine. Naudodami savo prisijungimo ID ir PIN kodą, galėsite įkelti savo atnaujinimo ir kitus patvirtinamuosius dokumentus, pvz., Neoficialų kopijos kopiją.

Patikrinkite savo būseną

Jūsų statuso tikrinimas yra greičiausias būdas sužinoti, kokia veikla vykdoma su jūsų paraiška, įskaitant sprendimą dėl priėmimo. Taip pat galite patikrinti, ar, jei jūsų rekomendacijos ir transkriptai yra gauti „Graduate Admissions Office“. Per maždaug 24–48 valandas nuo paraiškos pateikimo turite gauti el. Laišką su RUID numeriu. Naudodami šį RUID numerį galėsite prisijungti ir patikrinti savo paraiškos būseną. Pateikę paraišką, gali praeiti iki 72 valandų, kol galėsite patikrinti savo būseną.

Programa mokoma:
Anglų
Paskutinį kartą atnaujinta March 11, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 3, 2019
Sau 21, 2020
Duration
18 - 60 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
1,058 USD
1 058 USD už kreditą; 3 314 USD už 3 kreditų kursą
Deadline
Rgp 1, 2019
Grd 1, 2019
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 3, 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp 1, 2019
Start Date
Sau 21, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Grd 1, 2019
Start Date
Gegužė 26, 2020
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal 1, 2020

Rugs 3, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Rgp 1, 2019
End Date

Sau 21, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Grd 1, 2019
End Date

Gegužė 26, 2020

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Bal 1, 2020
End Date