Oficialus aprašymas

Bendra apžvalga PSM Bioinformatika

Graduate School biomedicinos mokslų ir inžinerijos (GSBSE) sukūrė naują internetinę Profesionalus Mokslas magistrantūros studijų programos Bioinformatika. Bioinformatika yra matematinių, statistinių ir skaičiavimo metodų taikymas suprasti biologinius procesus. Į bioinformatikos PSM yra internetinė programa ir apima tarpdisciplininius kursus visoje matematikos, kompiuterių mokslo, erdvinės informacijos mokslo ir inžinerijos ir molekulinės ir ląstelių biologijos srityse. GSBSE fakultetas nuo Meino universitete, Jackson laboratorijos, Mt. Negyvenamoje saloje biologijos laboratorija, universitetas Naujosios Anglijos, University of Southern Maino ir Meino medicinos centro tyrimų institutas bus moko šio internetinėje studijų programos kursus.

PSM suteikia pažangių mokymo tiesiogiai susiję su šiuo metu turimomis žiniomis už savo profesinės karjeros galimybes. Studentai, atvykstantys į programą tikimasi gauti iš ląstelių ir molekulinė biologija fone ir reikalauja intensyvesnio mokymo matematikos, kompiuterių ir informacijos mokslų, arba matematikos, kompiuterių ar informatika disciplinų ir reikia mokymą ląstelių ir molekulinė biologija. Programa reikalauja penkiolika kreditų bioinformatikos kursai, devyni kreditų sodrinimo kursus ir šešis kreditus taikomojo patirtimi šioje srityje.

Absolventai iš profesionalių mokslo magistro bioinformatikos yra paruošti įvairiausių karjeros biotechnologijų, infekcinių ligų, farmacijos biomedicininių tyrimų, aplinkos apsaugos mokslų ir ekspertizės pavadinimas kelias. Profesionali komponentas programa rengia mūsų absolventus lyderio vaidmens komercinės, vyriausybės ir ne pelno rinkose.

Programos tarpdisciplininis požiūris, priklausomai nuo studento fone gali paruošti jums už pozicijas, kaip kompiuterinis biologas, biologijos duomenų bazės specialistas, bioinformatikos specialistas, bioinformatikos Analitikai tarp kitų.

Kaip Bioinformatika PSM absolventas, jūs transformuojant verslo, technologijų ir mokslo kraštovaizdį ir esate dalis auganti tendencija į naujas tarpdalykinio požiūrio tarp mokslo ir technikos srityse.

Programos Reikalavimai (30 kreditai)

 • Nuo 15 kreditų bioinformatikos kursai viso
 • 9 kreditai turtinimo kursai
 • 6 kreditai taikomosios srities patirties turi
 • Perkelkite kreditą iš kitų universitetų ir programos gali būti įmanoma
 • Minimalus VPS 3,0 turi būti išlaikyta Bioinformatika PSM

Pavyzdys tvarkaraštis tyrimo metu pateikta žemiau: Fall pirmaisiais metais (6 kr)

 • SIE 507 informacinės sistemos programavimas (3 kr) arba BMS 525 Molekulinė genetika (3 kr)
 • MAT 541 kompiuterinis genomikos (3 kr)

Pavasario Pirma Metai (5 kr)

 • BBM 525 funkcinės genomikos (4 kr)
 • INT 601 Atsakingas elgesys tyrimų (1 kr)

Vasaros Pirmieji metai (3 kr)

 • Plius Elementas Žinoma (3 kr)

Fall Antra Metai (4 kr)

 • SIE 557 duomenų bazės sistema, Programos (3 kr)
 • GSBSE modulis (1 kr)

Pavasario Antrieji metai (9 kr)

 • Plius Elementas Žinoma (3 kr)
 • Taikomoji mokslinių tyrimų srityje (6 kr)

Vasaros Antra Metai (3 kr)

 • Plius Elementas Žinoma (3 kr)

Taikomųjų patirtimi šioje srityje bus savinukreipia ir bus planuojama tuo studento patogumo. Leidus, kiti kursai gali būti pakeistas išvardyti už Bioinformatika Core arba Plius Element kursus. Be to, kaip naujas kursai yra sukurta paslaugų teikimo internetu, kiti kursai gali būti įtraukta į Bioinformatika Core ir Plius Element kursus, nes jie tampa prieinami. Išankstiniai studijų kursus, kurie buvo priimti studentai, įskaitant kursus laikomi perdavimo bus vertinamos kiekvienu atveju atskirai, atveju. 6 kreditai taikomosios srities patirties yra iš PSM laipsnio pagrindas. Taikomas patirtimi šioje srityje bus integruoti informatikos, matematikos, biomedicinos mokslai ir plius elementų kursus į projektą, kad jie yra susiję su studentų dabartinio ar būsimo darbo. Studentai pristatys savo visiškai projektus prieš fakulteto ir pramonės lyderių komitetas.

paraiškoje pateiktą informaciją

Stiprus pareiškėjas turės bakalauro laipsnį mokslų, inžinerijos, arba susijusios disciplinos, su puikios akademinės įrašo ir stiprių GRE balai. Studentai, atvykstantys į programą tikimasi gauti iš ląstelių ir molekulinė biologija fone ir reikalauja intensyvesnio mokymo matematikos, kompiuterių ir informacijos mokslų, arba matematikos, kompiuterių ar informatika disciplinų ir reikia mokymą ląstelių ir molekulinė biologija. Bendras GRE tyrimas būtinas peržiūrai pagal GSBSE Priėmimo komitetas, išskyrus atvejus, kai pareiškėjas turi pažangią laipsnį, tokiu atveju šis reikalavimas netaikomas. GRE tema nagrinėjimas nėra būtinas. Įvertinimas pagal priėmimo taip pat svarstys, motyvacija ir karjeros tikslus pareiškėjo papildomai mokslinių tyrimų patirtį ir rekomendacijas stiprumą.

Paraiška paketas turėtų apimti:

 • Universitetas Maine aukštosios mokyklos paraiškos
 • Laiškas interesų, įskaitant motyvacija siekti aukštesnės pakopos
 • GRE scores
 • TOEFL balai, jei reikia
 • Trys rekomendaciniai laiškai iš profesinių ar akademinių nuorodos
 • Oficialus akademinės stenograma
 • Bet kuri kita svarbi informacija, kuri padės į pareiškėjo vertinimo

Paraiškos priimamos atskirais etapais už rudens semestro baigimo ir programos pradžios. Paraiška peržiūros procesas prasideda sausio pradžioje. Pranešimas apie priėmimo į programą vyksta visą pavasarį.

Norėdami pradėti taikymo procesą, atlikite savo naudingos programos vadovas čia. Kai esate susipažinę su procesu galite pradėti savo paraišką internete į Meino Graduate School universitete!

umobio01

Ką aš galiu padaryti su Bioinformatika PSM?

Pasak AAAS mokslo leidinyje, yra "gausu paklausa mokslininkų su profesinių įgūdžių". Boston Globe vadinamas Bioinformatika yra "didelė paklausa laukas per gyvosios gamtos mokslų sektoriaus" toliau sakydamas, kad "užmokestis pakyla smarkiai tiems, kurie su pramonės patirtį ir magistro arba daktaro laipsnį". Kovo mėnesio 2014 straipsnis New York Times pavadino jį "turėti diplomą, techniką Meets Verslo Smarts".

Didesnius atlyginimus paprastai rasti privačiame sektoriuje, kuri pripažįsta ir vertina PSM programa. Kaip Bioinformatika PSM absolventas, jūs transformuojant verslo, technologijų ir mokslo kraštovaizdį ir esate dalis auganti tendencija į naujas tarpdalykinio požiūrio tarp mokslo ir technikos srityse.

Karjeros galimybės

 • Seka Asamblėja: Tai reiškia, kad sudėtingų kompiuterinių metodų naudojimas surinkti fragmentų, kurie sudaro apie organizmo genomą tūkstančius.
 • Genomo sekos analizė: Tai reiškia, kad žemėlapių dėmesį į genomą, kad kodo tam tikrą baltymų produkcijos regionuose. Ji taip pat apima žemėlapių iš sritis geno, kuris yra nukirpti iš arba išmesti. Visa tai yra daroma naudojant sudėtingus programinės įrangos programų ir rezultatai palyginami su duomenų bazėmis jau apibudino genuose.
 • Funkcinės genomikos: Tai nustatyti genų funkcijas ir nustatyti, ar jie būtų tinkami vaistų atradimo procesas.
 • Genotipo: Tai reiškia, kad ligos atradimą sukelia genų ir naudojant šias žinias nustatyti asmenis, kurie jautrūs tokių ligų.
 • Proteomiką: kurio genomo tyrimų atšaka, tai yra tam genomo dalis, kuris yra išreikštas ypač ląstelių tyrimas. Tai paprastai apima mikro masyvų panaudojimas (pažangiausius technologija, kuri leidžia raiškos lygį tūkstančių genų ląstelėje mėginio greitai nustatyti) ir rezultatai įrašomi į duomenų bazę. Ši sritis yra ypač naudinga narkotikų ir / arba genų terapijos.
 • Farmakogenomika: Čia duomenų bazės vieno nukleotido polimorfizmas (genų mutacijos, sukeliančios konkrečios ligos narės ar padidėjo / sumažėjo jautrumas narkotikų) vaidina svarbų vaidmenį ateityje vaistų kūrimo pastangas ir klinikinių tyrimų dizainas.
 • Duomenų bazių valdymo: Tai paprastai apima projektavimą ir priežiūrą didžiulis duomenų bazių genomo seka ir biocheminių informaciją. Šios duomenų bazės turi būti nuolat atnaujinama. Taip pat yra intelektualiųjų paieškos algoritmų plėtros dalyvavimas ieškoti per duomenų bazę ir gauti reikiamą informaciją.

įgūdžių, reikalingų

 • Informatikos problemų sprendimo įgūdžių, kurie apima informatikos ir genomo patirties. Tai apimtų gerą supratimą apie tai, kaip ir kodėl DNR transkripcija į RNR ir išreikšti baltymų.
 • Duomenų bazių valdymo ir programavimo įgūdžiai (pvz MS SQL Server, Oracle, Sybase, MySQL, CORBA, Perl, Java, C, C ++, interneto skriptų). UNIX yra linkęs būti operacinė sistema naudojama daugeliui biologinių programas. Gebėti rašyti programas, ypač naudojant Perl ir C, šioje platformoje ir naudoja SQL, kuri linkusi būti vartojama nuo užklausų reliacinės duomenų bazes, kuriose biologinis informacija yra saugoma, būtų labai pageidautina.
 • Patirtis su genomo sekos analizės ir molekulinės modeliavimo programų, taip pat būtų geras įgūdžių turėti tiems, kurie nori patekti į bioinformatikos.
 • Aktas kaip veiksminga tiltu tarp biologas ir kompiuteriai mokslininkų, ypač per veiksmingų įrankių dizaino duomenų analizė, saugojimo ir paieškos.
 • Turėti reikalingus įgūdžius, reikalingus efektyviai filtruoti informaciją ir nuo galimų santykių tarp rinkinių.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 15 daugiau kursų UMaineOnline (University of Maine) »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rugs 2019
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
Price
12,540 USD
$ 418 / kr. į-valstybės ir $ 523 / kr. "out-of-state
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rugs 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date