Apie

Ph.D. „Professional Coaching“ yra skirtas remti ir integruoti specialistų, dirbančių vykdant ir vadovaujant, profesinį tobulėjimą ir suteikti naudos organizacijai, kurioje jie dirba. Juo siekiama tobulinti ir gerinti profesinę praktiką, suteikiant praktikams įvairius mokslinių tyrimų įgūdžius, priemones ir strategijas, kuriomis galima remti praktinius tyrimus. Todėl potencialiems pareiškėjams priskiriami patyrę instruktavimo, žmogiškųjų išteklių, vadovų specialistai, kurie nori prisidėti prie žinių ir praktikos.

Ši novatoriškų programų programa "Noble Manhattan" siūloma nuotoliniu būdu bendradarbiaujant su "Canterbury University", siekiant pasinaudoti platų tarptautinių mokslininkų ir partnerystės tinklu.

Pagrindinės programos temos yra moksliniai tyrimai, ekspertų praktika, inovacijos praktikoje, psichologinių perspektyvų taikymas įvairioms peržiūros ir tyrimų sritims, peržiūra ir įgyvendinimas bei švietimas ir mokymasis.


funkcijos

 • Individualus požiūris: programa bus pritaikyta profesionaliai kvalifikuotų kandidatų poreikiams, sutelkiant dėmesį į studijas, plėtrą ir mokslinius tyrimus konkrečioje specializacijos srityje.
 • Paslaugų orientavimas: tai suteikia galimybę geriau suvokti, kokia paslauga jie yra, ir leidžia jiems tirti sritis, kuriose jie turi įtakos.
 • Psichologinės perspektyvos: supratimas orientuojamasi į psichologinę perspektyvą suprasti savo sritį ir tyrimą, kaip psichologija gali būti pritaikyta šiose aplinkose.
 • Parama: programa suteikia platų mokymo, paramos ir plėtros galimybių spektrą. Kiekvienam kandidatui bus stebėtojų taryba, kuri palaikys juos per kursą.
 • Publikacija: Mokslinių tyrimų dėmesys ir rašymas publikavimui: Ph.D. portfelis yra nukreiptas į kandidato darbo skelbimą ir platinimą.
 • Lankstumas: nereikia jaudintis, kad tinka viskam jūsų grafike. Programa teikiama 100% internete, o turinys pasiekiamas bet kuriame įrenginyje.


Kaip padeda profesionalus instruktavimas

Kad būtumėte tikri, profesionalios instruktavimo sistemos suteikia naudos visų dydžių įmonėms. Padėdama identifikuoti rytdienos lyderius ir juos ugdyti gerinant gyvenimo kokybę ir investuojant darbuotojams, akcininkams ir partneriams suteikti apčiuopiamą atlygį, kurti profesionalų koučingo kultūrą jūsų verslui, yra protinga investicija, kurios tikslas - nedelsiant ir ilgalaikiai dividendai . Apskritai sėkmingas instruktavimas darbo vietoje turėtų pagerinti komandinio darbo kokybę, stipresnį bendravimą, didesnį pasitenkinimą darbu, nuosavybės jausmą visais organizacijos lygmenimis ir sėkmingesnį paveldėjimo bei karjeros planavimo modelį. Turėdamas tiek daug naudos, tiek daug dėmesio, svarbu pasirinkti tinkamą partnerį, kuris padės jums pradėti profesionalų koučingo modelį.


Programos komponentai

Programa reikalauja užbaigti tam tikrų darbų, susijusių su pasirinkta tema, apimtis, tačiau sutelkiant dėmesį į skirtingus šios srities aspektus ir parodant įgytus įgūdžius ir gebėjimus. Kiekvienas portfelio elementas yra pasirenkamas siekiant suprasti ir tobulinti naujus įgūdžius ir būti pakankamai lankstus, kad apimtų įvairias temas. Kiekvienas kandidatas turės sutartą mokymosi planą, kuriame išsamiai aprašoma studijų tema ir kaip kiekvienas elementas padės suprasti ir tobulinti praktiką. Studijų programa apima nustatytą profesinių gebėjimų spektrą, susidedantį iš trijų plačių sričių. Sitie yra:

 • Taikoma įrodymais pagrįsta profesinė ir mokslinių tyrimų praktika
 • Konceptualus supratimas sudėtingų klausimų
 • Praktiniai tyrimai.


Privalumai

 • Įtraukti į reflektyvią ir refleksinę veiklą, siekiant išnagrinėti problemas kandidatų profesinėje srityje ir (arba) darbo vietoje.
 • Suteikti novatorišką indėlį į esamą žinių bazę ir praktiką savo profesijoje, vykdant nuolatinius darbus ir galutinį daktaro laipsnį. Portfelis.
 • Padarykite pradinį įnašą, kad praktikuojate žinias, išplečiančias disciplinos priekį ir nusipelno paskelbimo.
 • Aiškiai ir veiksmingai skleiskite tyrimo rezultatus specialistams ir nespecialistams, kad jie informuotų naujoves ir geresnius darbo būdus savo profesijose, ir skatintų mokslinius tyrimus.
 • Tvarkykite ir taikykite rekomendacijas, kurios atsiranda iš mokslinių tyrimų / projekto rezultatų, kad prisidėtumėte prie pokyčių praktikoje.
 • Sukurti gebėjimą naujovišku, esminiu ir kūrybišku būdu išbandyti profesinę politiką ir praktiką, egzistuojančią jų atitinkamose srityse.


Paraiškų teikimo procesas

 1. Užpildykite formą, kad gautumėte Ph.D. Programos vadovas.
 2. Pateikite paraiškos laišką ir CV adresu contact@nm-americas.com su el. Pašto adresu: Ph.D. Programos_pavadinimas.
 3. Interviu su Noble Manhattan Coaching Americas: peržiūrėję jūsų gyvenimo aprašymą ir paraiškos raštą, susisieksime su jumis, kad suplanuotume interviu.
 4. Galutinis interviu su Kenterberio universitetu.
 5. Registracija.
Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 2 daugiau kursų Noble Manhattan Global »

Paskutinį kartą atnaujinta January 10, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Duration
6 semestrus
Price
20,000 GBP