Oficialus aprašymas

INEAFGlobalizuotoje rinkoje, e-komercija ir įgalinimas per rinkodaros įsitvirtinti rinkoje, tampa proga, kurioje gera mokymą šioje srityje gali padaryti skirtumą. Todėl šis magistras Verslo vadybos, rinkodaros ir reklamos, sukurs aprašymą darbuotojas ar darbdavys reikalauja šioje rinkoje.

Tikslai

Studentas, kuris vykdys šią Mokytoją, turės žinių plėtoti strategijas ir prekybos politikos atsižvelgiant į visus susijusių su produktais ir paslaugomis, kurios leidžia jiems padidinti pardavimus savo verslą ar verslo veiksnių pardavimo darbo ar eiti į darbą, kad klientas gauna iš pirmojo kontakto per pirkimo procesą ir baigiant aptarnavimo po pardavimo, aukščiausią įmanomą kokybę. Pagrindinis tikslas yra įgyti valdymo ir vadovavimo už žmogaus ir skaitmeninių išteklių valdymo valdyti rinkodaros kampanijas puikių įgūdžių. E-komercija ir skaitmeninės rinkodaros bus pagrindiniai kūriniai, kad studentas gaus meistras.

profesinės veiklos praktikos

Ieškote vietomis? Jūs norite, kad būtų konkurencinga / A į darbo rinką ir užtikrinti savo profesinę sėkmę? Šio magistras Profesionalus Verslo vadybos, rinkodaros ir reklamos Ši užbaigimo leis stažuotes įmonėse, kurių maksimali trukmė 6 mėn.

INEAF leidžia jums padaryti stažuotes įmonėse greitai ir efektyviai. Padidinkite savo karjerą dirbant įmonių didžiojo nacionalinio ir tarptautinio projekcija.

Jei reikia įgyti patirties jūsų srityje galite rasti galimybę jūs ieškote. INEAF atveria duris į savo ateities karjerą.

Kas turėtų dalyvauti

Ši magistro yra universalus visuomenės, nes jos sudėtingumo yra panaudojimo, kas lanko, o ne nuo žinių lygio laipsnį. Studentų kūrybingumas yra labai svarbus. Bet kuris asmuo, ar licencijuota arba kad tai baigiasi jokios koledžo karjerą, ar darbuotojas apie bet kokius departamentus, pavyzdžiui, žmogiškųjų išteklių, verslo, ar bet kokio verslo, kad nori padidinti savo verslą bendrovei, galite pasinaudoti šia meistras, siekiant įgyti visas įmanomas priemones parduoti daugiau ir geriau siūlo kokybiškas bendravimas, platinimą ir valdymą ir pati komercinį valdymą. Dažniausiai profilis yra vienas, kad yra susijęs su žinių sričių, pavyzdžiui, verslo, ekonomikos, vadybos, rinkodaros metodus, žmogiškųjų išteklių valdymo, ar net teisinga, tačiau jos taikymo universalumą leidžia visiems pasinaudoti šiomis žiniomis.

Kas jus

Ši magistro sudaro mokymo modulių, apimančių visas žinias marketingo valdymas ir vadovavimas sritis, įskaitant naujausius pokyčius ir tendencijas dabartinės skaitmeninės rinkodaros tiek dabarties pasaulio e-komercijos kaip pagrindinis gabalas prekiauti produktais rinkinys ir paslaugos. Mes suteikti studentams žinių verslo valdymo modelių ir žmogiškųjų išteklių valdymo orientuota rinkodaros kampanijas. Jie gali analizuoti pagrindinius reklamos ir komunikacijos. Mes suteikti studentams pagrindinių įrankių analizės ir tyrimo rinkose kurti rinkodaros strategiją. Mes taip pat suteikti studentams žinių apie teisinę sistemą, kad tinka galimus veiksmus parduodant skaitmeninės rinkodaros ypač elektroninės komercijos. Jūs žinote, analizuoti rinkodaros strategijas tarptautiniu lygiu, ir studentai įgis žinių apie patentų ir prekių ženklų kaip produkto ar paslaugos, kaip rinkodaros turto atstovavimas. Be to, tarptautinė prekyba, kur anglų kalba yra kalba, naudojama komunikacijai, rengia studentas ištobulino savo anglų kalbos terminų, pokalbius ir situacijas, kad dauguma bus jų diena dienos.

Aprašymas metodologijos

Mūsų metodas tyrimo yra remiantis formavimosi veiksnių integracijos ir naujų technologijų naudojimo. Mūsų komanda užsibrėžė tikslą integruoti abiejose srityse tikslą, kad mūsų studentai bendrauja su virtualių centrų judrus ir lengvai naudoti. Platforma skirta palengvinti tyrimą, kur studentai gauna visą reikalingą paramą.

Mūsų metodika internete mokymąsi, visiškai orientuota praktika yra suprojektuota taip, kad studentai pažangą per mokymo vienetų skirtingų modulių ir atlikti užduotis (praktinė veikla, klausimynai, atvejų įrašus ir prielaidas refleksijos), kad jis bus siūlo palei mokymosi kelią.

Tuo jų mokymo veiklos pabaigoje, studentai galės transformuoti akademinių žinių profesinės žinios.

vertinimo sistema

INEAF mokymo veiksmai struktūra modulių, susidedanti iš mokymo vienetų, praktinės veiklos, seminarų, forumų ir konferencijų, among others.

Kiekvienas modulis bus vertinami atskirai pagal Privalomi ir neprivalomi tyrimai pasiūlymai ir vertinimai kuratorius rezultatus.

Įveikti įvairias modulius mokiniai turės pasiekti minimalų supratimą apie teorinius turinį ir įgyvendinti juos praktinėje veikloje ir mūsų "Supercaso".

Resursai (platforma Prisijungę 3,0, spausdinama medžiaga, ...)

Mūsų Quest prisitaikyti mokymosi filosofiją 3.0 ir paskatinti naujų technologinių išteklių naudojimą įmonėje, mes sukūrėme virtualią stovyklą (Online mokymo platforma 3.0) išskirtinis meno su funkciniu ir novatoriškas dizainas.

Tarp įrankių rasite: konsultavimo paslaugų, pokalbiai, pranešimų ir virtualių studijų įrankiai (pavyzdžiai, praktinės veiklos -of skaičiavimo, apmąstymams, plėtra, ir tt, vaizdo pavyzdžius ir vaizdo samouczków plius "supercasos", apimantis modulius užpildyti ir pasiūlyti studentams apžvalga konkrečiais klausimais).

Studentai turės neribotą prieigą prie turinio spausdintų vadovus be su teorinių turinio kiekvienam moduliui, kuris tarnauja kaip parama užbaigti savo mokymo.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų INEAF Business School »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
750 valandos
Ištęstinės
Price
1,795 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date