Profesinio magistro laipsnį tarptautinės prekybos ir logistikos valdymas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dėl pasaulinės rinkos, kuri yra dabartiniai visuomenės jėgos turi specialistų, vadovams ir lyderiams su nuodugnaus pasirengimo dėl tarptautinių rinkų veikimą, o pasinaudojant priemonėmis ir metodais galima sukurti naujas verslo galimybes. Tai magistras Profesionalus Tarptautinės prekybos ir logistikos būdu mūsų studentai išgyventi tarptautinėje rinkoje.

Tikslai

  • Žinoti ir veikti tarptautinėje rinkoje.
  • Pateikite vizija, žinių ir įgūdžių, reikalingų vadovauti ir valdyti verslą tarptautinėse rinkose, tokiose kaip prekyba ir logistika.
  • Sužinokite operaciją pardavimų formulė dažniausiai naudojamas tarptautinėje prekyboje: Elektroninė komercija, be to, studijuoja savo fiskalines problemas.
  • Išplėsti žinias apie dažniausiai naudojamas dėl verslo sandorių kalbomis: anglų ir prancūzų kalbomis.

profesinės veiklos praktikos

Ieškote vietomis? Jūs norite, kad būtų konkurencinga / A į darbo rinką ir užtikrinti savo profesinę sėkmę?

Šio magistras Profesionalus Tarptautinės prekybos ir logistikos valdymas šį užbaigimas leis stažuotes įmonėse, kurių maksimali trukmė 6 mėn.

INEAF leidžia jums padaryti stažuotes įmonėse greitai ir efektyviai. Padidinkite savo karjerą dirbant įmonių didžiojo nacionalinio ir tarptautinio projekcija.

Jei reikia įgyti patirties jūsų srityje galite rasti galimybę jūs ieškote. INEAF atveria duris į savo ateities karjerą.

Kas turėtų dalyvauti

Ši magistrantūros yra skirta visiems, kurie domisi mokytis tarptautinės rinkos painiava. Jei Jūs baigėte mokytis ir nori įsigyti mokymus tarptautinėje prekyboje, siekiant pagerinti savo CV ir būti labiau konkurencinga darbo rinkoje, tai yra jūsų Mokytojas. Jei, kita vertus, esate profesionalus ir jūsų kompanija nori internacionalizuoti, šis kursas suteiks žinių, reikalingų jo.

Kas jus

Mūsų magistras Profesionalus Tarptautinės prekybos ir logistikos valdymo rengia studentus ir savo įmonę, kad pavyks sudėtingą tarptautinę rinką. Jūs išmoksite viską, kas susiję su tarptautine prekyba, rinkodara, finansavimas, logistikos, sutartis su viena iš labiausiai paplitusių metodų, parduodant šiame rinkos, e-komercija, ir gauti papildomą mokymą kalbomis, kurie papildo jums.

Aprašymas metodologijos

Mūsų metodas tyrimo yra remiantis formavimosi veiksnių integracijos ir naujų technologijų naudojimo. Mūsų komanda užsibrėžė tikslą integruoti abiejose srityse tikslą, kad mūsų studentai bendrauja su virtualių centrų judrus ir lengvai naudoti. Platforma skirta palengvinti tyrimą, kur studentai gauna visą reikalingą paramą.

Mūsų metodika internete mokymąsi, visiškai orientuota praktika yra suprojektuota taip, kad studentai pažangą per mokymo vienetų skirtingų modulių ir atlikti užduotis (praktinė veikla, klausimynai, atvejų įrašus ir prielaidas refleksijos), kad jis bus siūlo palei mokymosi kelią.

Tuo jų mokymo veiklos pabaigoje, studentai galės transformuoti akademinių žinių profesinės žinios.

vertinimo sistema

INEAF mokymo veiksmai struktūra modulių, susidedanti iš mokymo vienetų, praktinės veiklos, seminarų, forumų ir konferencijų, among others.

Kiekvienas modulis bus vertinami atskirai pagal Privalomi ir neprivalomi tyrimai pasiūlymai ir vertinimai kuratorius rezultatus.

Įveikti įvairias modulius mokiniai turės pasiekti minimalų supratimą apie teorinius turinį ir įgyvendinti juos praktinėje veikloje ir mūsų "Supercaso".

Resursai (platforma Prisijungę 3,0, spausdinama medžiaga, ...)

Mūsų Quest prisitaikyti mokymosi filosofiją 3.0 ir paskatinti naujų technologinių išteklių naudojimą įmonėje, mes sukūrėme virtualią stovyklą (Online mokymo platforma 3.0) išskirtinis meno su funkciniu ir novatoriškas dizainas.

Tarp įrankių rasite: konsultavimo paslaugų, pokalbiai, pranešimų ir virtualių studijų įrankiai (pavyzdžiai, praktinės veiklos -of skaičiavimo, apmąstymams, plėtra, ir tt, vaizdo pavyzdžius ir vaizdo samouczków plius "supercasos", apimantis modulius užpildyti ir pasiūlyti studentams apžvalga konkrečiais klausimais).

Studentai turės neribotą prieigą prie turinio spausdintų vadovus be su teorinių turinio kiekvienam moduliui, kuris tarnauja kaip parama užbaigti savo mokymo.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro a ... Skaityti daugiau

INEAF, Instituto Europeo de Asesoría Fiscal es una escuela de negocios especialista en Formación ONLINE jurídico-Tributaria, cuya actividad formativa está enfocada a la práctica Profesional .Nuestro amplío Catálogo Formativo se centra en las áreas Contable, Mercantil, Fiscal y Laboral y tiene como objetivo proporcionar a nuestros alumnos una formación práctica permitiéndoles , tanto si son estudiantes como... Skaityti mažiau