Oficialus aprašymas

INEAFŠiandien daugelis įmonių vis dar nežino, kaip pasinaudoti interneto parduoti daugiau ir geriau. Su šiuo meistras įgis geriausią mokymą sėkmingai šioje aplinkoje, išnaudoti savo privalumų, kalbant apie reklamos, rinkodaros ir pardavimų atžvilgiu. žinios ir įgūdžiai, kurie padės jums būti geriausias šioje srityje.

Tikslai

  • Apibrėžti ryšių ir rinkodaros koncepciją kaip veikia verslo įrankis.
  • Sužinokite savybes ir veikimą, skaitmeninės rinkodaros ir mobiliojo rinkodaros.
  • Žinant, kaip socialinius tinklus, jų paslaptis ir savo teisinių pasekmių.
  • Suteikti studentams pagrindines žinias apie anglų kalbą, kad galėtų veikti šioje aplinkoje.

profesinės veiklos praktikos

Ieškote vietomis? Jūs norite, kad būtų konkurencinga / A į darbo rinką ir užtikrinti savo profesinę sėkmę?

Šio magistras Profesionalus skaitmeninės rinkodaros ir socialinės žiniasklaidos Bendravimas šio užbaigimo leis stažuotes įmonėse, kurių maksimali trukmė 6 mėn.

INEAF leidžia jums padaryti stažuotes įmonėse greitai ir efektyviai. Padidinkite savo karjerą dirbant įmonių didžiojo nacionalinio ir tarptautinio projekcija.

Jei reikia įgyti patirties jūsų srityje galite rasti galimybę jūs ieškote. INEAF atveria duris į savo ateities karjerą.

Kas turėtų dalyvauti

Ši magistro siekiama tiek darbdaviams, norintiems patekti į interneto pasaulį parduoti, kaip absolventų rinkodaros ir reklamos, ir filialų, susijusius su komercinio sektoriaus ir komunikacijos.

Kas jus

Ši magistro rengia jums puikiai žino, kaip parduoti per vieną iš svarbiausių būdų, kad šiuo metu egzistuoja ir kad klesti ir auga: internetu. Jūs išmoksite viską, kas susiję su komunikacija ir reklama internete, jums bus mokytis naujų ir distintitos tipų rinkodaros šioje aplinkoje, taip pat mobiliojo rinkodaros, jau nekalbant apie socialinius tinklus, be to, mokytis anglų kalbos, pagrindinė priemonė išgyventi internete.

Aprašymas metodologijos

Mūsų metodas tyrimo yra remiantis formavimosi veiksnių integracijos ir naujų technologijų naudojimo. Mūsų komanda užsibrėžė tikslą integruoti abiejose srityse tikslą, kad mūsų studentai bendrauja su virtualių centrų judrus ir lengvai naudoti. Platforma skirta palengvinti tyrimą, kur studentai gauna visą reikalingą paramą.

Mūsų metodika internete mokymąsi, visiškai orientuota praktika yra suprojektuota taip, kad studentai pažangą per mokymo vienetų skirtingų modulių ir atlikti užduotis (praktinė veikla, klausimynai, atvejų įrašus ir prielaidas refleksijos), kad jis bus siūlo palei mokymosi kelią.

Tuo jų mokymo veiklos pabaigoje, studentai galės transformuoti akademinių žinių profesinės žinios.

vertinimo sistema

INEAF mokymo veiksmai struktūra modulių, susidedanti iš mokymo vienetų, praktinės veiklos, seminarų, forumų ir konferencijų, among others.

Kiekvienas modulis bus vertinami atskirai pagal Privalomi ir neprivalomi tyrimai pasiūlymai ir vertinimai kuratorius rezultatus.

Įveikti įvairias modulius mokiniai turės pasiekti minimalų supratimą apie teorinius turinį ir įgyvendinti juos praktinėje veikloje ir mūsų "Supercaso".

Resursai (platforma Prisijungę 3,0, spausdinama medžiaga, ...)

Mūsų Quest prisitaikyti mokymosi filosofiją 3.0 ir paskatinti naujų technologinių išteklių naudojimą įmonėje, mes sukūrėme virtualią stovyklą (Online mokymo platforma 3.0) išskirtinis meno su funkciniu ir novatoriškas dizainas.

Tarp įrankių rasite: konsultavimo paslaugų, pokalbiai, pranešimų ir virtualių studijų įrankiai (pavyzdžiai, praktinės veiklos -of skaičiavimo, apmąstymams, plėtra, ir tt, vaizdo pavyzdžius ir vaizdo samouczków plius "supercasos", apimantis modulius užpildyti ir pasiūlyti studentams apžvalga konkrečiais klausimais).

Studentai turės neribotą prieigą prie turinio spausdintų vadovus be su teorinių turinio kiekvienam moduliui, kuris tarnauja kaip parama užbaigti savo mokymo.

Programa mokoma:
Ispanų

Peržiūrėti 9 daugiau kursų INEAF Business School »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
600 valandos
Ištęstinės
Price
1,345 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date