Profesinės apskaitos magistras

Seton Hall University Online

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

AACSB Accredited

Profesinės apskaitos magistras

Seton Hall University Online

Apie mus

Seton Hall, įkurta 1856 m., Yra vienas iš šalies pirmaujančių katalikų universitetų. Turtinga istorija, "Seton Hall" taip pat yra auganti institucija. "US News" užima mus tarp 125 geriausių nacionalinių universitetų, o per penkerius metus perėjome 13 vietų. Per pastaruosius penkerius metus mūsų mokslinių tyrimų stipendijos padidėjo 75 proc., O per pastaruosius trejus metus 11 fakultetų buvo apdovanoti "Fulbright" apdovanojimais.

Per internetines programas, tokias kaip mūsų MS, profesionalios apskaitos srityje, mes siūlome Jums intelektualiai sudėtingą aplinką, realaus pasaulio patirtį ir remiamą glaudžiai bendradarbiaujančią bendruomenę, kuri skatina puikius protus. Mes ugdomi lyderiai, kurie suderina asmeninius pasiekimus su giliu įsipareigojimu pilietiškam gėriui.


Akreditacija

Visos "Seton Hall" universiteto programos yra regioninės akredituotos vidurinių mokyklų kolegijų ir mokyklų asociacijų asociacija. "Stillman" verslo mokykla yra viena didžiausių pasaulyje institucijų, kad gautų tiek verslo, tiek buhalterinės apskaitos akreditaciją iš asociacijos "Advance Collegiate Schools of Business" (AACSB International).


Reitingai ir apdovanojimai

"Seton Hall" universitetas ir jo "Stillman" verslo mokykla yra pripažįstami nacionaliniu lygiu dėl jų akademinės kompetencijos ir edukacinės vertės. Mūsų naujausi reitingai apima:

  • # 124 nacionalinės universitetai - JAV naujienos
  • Vienas iš Amerikos Top kolegijų - " Forbes"
  • Vienas iš labiausiai moterų tautos koledžų - geriausių Amerikos koledžų
  • Vienas geriausių tautos kolegijų už tavo pinigus - CNNMoney
  • Vienas iš Amerikos "Best-Bang-for-the-Buck" kolegijų - " Washington Monthly"


Programos aprašymas

"Seton Hall" universiteto "Stillman" verslo mokyklos internetinė MS profesionalų apskaita (MSPA) daugiau nei rengia moksleivius, kad gautų leidimą dirbti sertifikuotu viešuoju apskaitos specialistu. Šioje studijų programoje, skirtos specialistams, turintiems bakalauro laipsnį apskaitos, studentai pritaikyti savo mokymosi savo karjeros tikslų per galimybę pasirinkti 18 iš 30 reikalaujamų kreditų, kaip pasirenkant. Jie kuria specializuotas, pažangias apskaitos žinias ir profesinius ryšius, reikalingus karjeros pažangai. Studentai mokosi iš dieninių fakultetų, kurie yra užsakomųjų paslaugų konsultantai ir palaiko glaudžius ryšius su didelėmis viešojo sektoriaus apskaitos įmonėmis ir regioninėmis apskaitos firmomis.


Karjeros perspektyva

Remiantis JAV darbo statistikos biuro duomenimis, nuo 2014 m. Iki 2024 m. Verslo ir finansinių operacijų užimtumas turėtų padidėti 8%. Tikimasi, kad buhalterių ir auditorių darbo vietų skaičius padidės 11 procentų. MSPA laipsnis rengia absolventus už finansiškai naudingą vaidmenį šiose srityse, kurios apima pareigybių pavadinimus, pavyzdžiui, auditorius, biudžeto analitikas, kontrolierius, operacijų direktorius, finansų analitikas, teismo buhalteris, asmeninis finansų patarėjas ir VP operacijų. "Seton Hall" šešių mėnesių darbo užmokestis baigia 90 procentų, daug didesnis nei šalies vidurkis. "Seton Hall" MSPA programos absolventai aktyviai įdarbina "Big Four" ir kitos žinomos viešosios ir privačios apskaitos firmos, o mūsų absolventai dirba prestižinėse organizacijose, įskaitant "EY", "KPMG", "Deloitte", "Johnson"

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Seton Hall University Online

Paskutinį kartą atnaujinta October 8, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
18 mėnesių
Ištęstinės
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - South Orange, New Jersey
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - South Orange, New Jersey
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla