Privataus saugumo magistro laipsnis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Dalyvaudami oficialiuose Pegaso universiteto privataus saugumo mokymuose, galėsite rasti bendrą saugumo viziją visais jo mokymo aspektais, plėtoti profesinius gebėjimus kurti ekstremalių situacijų planus tiek nacionaliniu, tiek tarptautiniu mastu, ekstremalių situacijų veiksmų planus, analizuoti rizika, saugumas kalėjimuose ir stebėjimas muziejuose, norint paminėti keletą svarbių veiksmų.

Tai trunka 9 mėnesius ir yra 100% prisijungę, o tai leidžia valdyti tvarkaraščius atsižvelgiant į dabartinį gyvenimo būdą.

Kokį turinį pamatysite studijuodami šiuos oficialius privataus saugumo mokymus?

Keli svarbiausi turiniai, kuriuos galite mokytis per šį mokymą:

 • Išsamus saugumo valdymas
 • Delinkventiška fenomenologija
 • Privataus tyrimo pagrindas
 • Socialinių mokslų tyrimo metodika

Privataus saugumo valstybinio magistro laipsnio mokymo tikslai

Pagrindinis oficialiojo privataus saugumo magistro laipsnio tikslas yra mokyti studentus teoriniais, praktiniais ir metodiniais aspektais, suteikiant jums visas reikalingas priemones, leidžiančias jums atlikti darbą kaip visapusiškam ir efektyviam profesionalui.

Be to, pagrindinė mūsų filosofija yra tai, kad jūs pasiekiate meistriškumo mokant įvairias saugumo sritis pasauliniu lygmeniu, paruošdami jus tai visiems iššūkiams, kuriuos kelia dabartinės šios srities profesijos.

Užsiėmimų pradžios data

Kadangi kvietimai į mūsų oficialų laipsnį turi atitikti minimalų studentų skaičių, kad būtų galima vykdyti akademinę programą, INISEG pasilieka teisę pakeisti, sustabdyti arba panaikinti tam tikro kvietimo datą, informuodama kiekvieną studentą el. Paštu arba telefonu tos dienos atnaujinimas.

INISEG visiškai neketina sukelti problemų ar nepatogumų dėl galimų pokyčių, kurie gali atsirasti šiuose fiksuoto skambučio procesuose, ir prieš iškilus bet kokiai problemai, turime ir būsime mūsų misija sugebėti ją išspręsti geriausiu įmanomu būdu ir ieškoti optimalaus. sprendimas mūsų studentams.

Oficialaus privataus saugumo magistro laipsnio programa

 • Asmeninio saugumo pagrindai
 • Saugumo valdymas
 • Renginių valdymas. Saugumo planai
 • Saugumo departamentas. Darbo rizikos apsauga
 • Nusikalstamumas ir kibernetinis saugumas
 • Civilinė sauga ir ekstremalios situacijos
 • Kritinė infrastruktūra
 • Žmogiškieji ištekliai, materialiniai ištekliai ir nuoma
 • Socialinių mokslų tyrimų metodika
 • Baigiamasis darbas

Oficialus privataus saugumo magistro laipsnis

dvigubas laipsnis

Studentai, įgiję oficialųjį privataus saugumo magistro laipsnį su akademiniu, bakalauro laipsniu ar jam prilygusiu, įgyja:

Oficialus Italijos Pegaso universiteto („Master di II Livello“) vardas

"Universiteto magistras privačios saugos srityje"

Nuosavas vardas INISEG

"Privačios saugos magistras"

Studentai, įstoję į privačios saugos magistrantūrą neturėdami akademinio, bakalauro ar lygiaverčio laipsnio, įgyja:

Nuosavas vardas INISEG

"Privačios saugos magistras"

Reikalavimai norint studijuoti oficialų magistrantą privačios apsaugos srityje

Norint patekti į šį privataus saugumo magistrą, nebūtina turėti aukštojo mokslo laipsnio (bakalauro, laipsnio ar diplomo). Šią programą galite pasiekti naudodamiesi dviem vienodai galiojančiais variantais:

 • Turėdamas universitetinį laipsnį
  Turėdami ankstesnį universitetinį laipsnį, jūs galite tiesiogiai patekti į dvigubą laipsnį - oficialųjį Pegaso universiteto titulą (kuris leidžia patekti į daktaro laipsnį) ir INISEG nuosavą titulą.
 • Neturint universitetinio laipsnio
  Jei neturite universitetinio laipsnio, šį privataus saugumo magistrą taip pat galite gauti įgiję INISEG laipsnį. Profesiniu požiūriu studentas įgyja tą patį turinį, dėstytojus ir praktiką kaip ir oficialus laipsnis, skirtumas yra tas, kad jūs neturite galimybė gauti daktaro laipsnį, tačiau jei tai leidžia specializuotis sektoriuje ir pagerinti darbo vietą bei naujus reikalavimus.

Privataus saugumo magistras yra skirtas daugiausia saugumo direktoriams, saugumo pajėgoms ir įstaigoms, saugumo ekspertams, privatiems saugumo specialistams ir visiems šioje srityje besidomintiems asmenims.

Profesinės galimybės gauti oficialų privataus saugumo magistro laipsnį

Šio privataus saugumo magistro darbo sritis apima tiek valstybines, tiek privačias įmones.

Profesionalas galės dirbti privataus saugumo srityje, pritaikydamas visas savo žinias įvairiose karjeros srityse.

Saugumo departamento padėjėjas, viršininkas, direktorius ar vadovas yra galimybės, kurias jums suteiks šis oficialus internetinis privataus saugumo mokymas .

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales qu ... Skaityti daugiau

INISEG es un Instituto Internacional de Estudios que nació como una necesidad de entregar a sus futuros alumnos toda la formación, información de estudios, actividades y oportunidades profesionales que se desarrollan en el área de la Seguridad Global. Skaityti mažiau
Madridas , Zamora + 1 Daugiau Mažiau