Read the Official Description

Apolas MSOM programa yra 100% internetu!

Mokslo magistras Organizacinė valdymo (MSOM) programa yra 100% internete skirta studentams, turintiems bakalauro laipsnį verslo ar susijusioje srityje. Laipsnis yra 37 kreditų absolventas lygio kursus, kurie skirti pagerinti karjeros galimybes, taip pat žinias ir įgūdžius vadovų ir administratorių. Programa suteikia studentams 37 kreditų pagrindinę mokymo programą nuodugniai vadovavimo ir organizacinių valdymo temomis. Tai MSOM studijų programa apima pagrindinius organizacinės lyderystės elementai etikos, motyvacija, kūrybiškumas, vizija, strateginio planavimo, komandinio darbo, grupės plėtros, technologijų, klientų aptarnavimo ir organizacinės plėtros.

MSOM programa yra profesinio mokymo, skirtas paremti vadovų plėtrą, siekiant užtikrinti organizacijos darbuotojų organizuota, apmokyti, vadovaujasi ir motyvuotas taip, kaip pasiekti savo didžiausią potencialą. MSOM suteikia plataus masto perspektyvą organizacinės lyderystės ir studentas įgyja žinių ir kompetencijų, reikalingų paremti organizaciją savo pastangų vykdyti savo misijas. Galiausiai MSOM skatina galimybes siekti karjeros, darbo judumo ir mokymosi visą gyvenimą galimybių lyderių organizacijomis.

Apolas universitetas yra įsipareigojusi teikti asmenims su aukščiausios kokybės švietimo reikia iš anksto per jų pramonės profesija. Technologijų (interneto metodiką), kritinio mąstymo ir praktinio taikymo sintezė vystosi gerai suapvalinti lyderiams aiški perspektyva, kaip strategiškai poziciją ir vadovauti organizacijai.

Programos tikslai MSOM absolventas yra tai, kad jie galės atlikti taip:

 • Pademonstruoti etikos sprendimų priėmimo organizacijoje.
 • Pademonstruoti valdymo kompetenciją per kryžminio kultūros ir / arba pasaulinės organizacijos.
 • Sintetina teorijos ir praktikos programoje pateiktiems siekiant kurti sprendimus dėl konkrečių vadybinių situacijų Rasta per organizacinę aplinką.
 • Pademonstruoti lyderystės savybių, kurios veda į motyvuotą aukštos koncertinės organizacijos veiklai.
 • Pademonstruoti gebėjimą įvertinti darbuotojų kompetenciją ir pripažinti, kai instruktavimas, mokymas ir teikia kompensacines išmokas būtina remti organizacijos vizija ir misija.
 • Kompetencijų į gebėjimą identifikuoti konfliktus organizacijoje ir galės juos išspręsti efektyviai.
 • Sintetina pokyčių organizacijoje poreikį ir turi kompetenciją, leidžiančią veiksmingai kaitos valdymo.
 • Suvokti teisinius apribojimus darbo santykių.
 • Pademonstruoti žinias suteikti reikiamų technologijų ir kitus įrankius, kurie yra prieinami, kad organizacija gali duoti rezultatų per biudžeto ir grafiko.
 • Atpažinti kai išorės kompetencija yra būtinas, konsultacijoms, konfliktų valdymas, ar kokybės užtikrinimo.
 • Sintetinti, kad būtina pripažinti specifinius poreikius organizacijos vidinių ir išorinių klientų.
 • Formuluoti karjeros gilinimui ir įgūdžių, kaip vadovų ir specialistų.

Lygio ir tipo tyrimai, būtini: magistro lygio

Mastery ir taikymas kiekybinių ir kokybinių tyrimų metodikas verslo dalyvauja realaus pasaulio atvejų tyrimus ir akademinių tyrimų užduotis visoje pagrindinę mokymo programą magistro studijų programų užbaigimo.

taikyti

Patobulinkite savo karjeros galimybes mokosi šiame 100% Online Magistro Organizacinės valdymo (MSOM). Galite sužinoti daugiau apie konkrečias priėmimo reikalavimus susisiekę su mumis Norėdami gauti daugiau informacijos. Baigti jūsų paiešką Online Magistro Organizacinės valdymo Apolas universitete.

Program taught in:
Anglų

See 8 more programs offered by Apollos University »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Dieninės
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline