Principai interjero dizainas lankosi

MADIN USAL

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Principai interjero dizainas lankosi

MADIN USAL

Neeilinis Žinoma:

Principai Interjero dizainas internete.

Individualus laiką ir trukmę. Trukmė: 20 val. 2 kreditus. Kaina: 90 € Įprasta registracija. 60 € universiteto studentai.

Principai Interjero dizainas on-line

Sertifikatas: Kas du mėnesius oficialus diplomas, Salamankos universitetas išleido bus išduotas.

Ji yra atvira visiems žmonėms rūšių Žinoma, nėra būtina sąlyga nereikalaujama. Su įtraukimo į neeilinį žinoma jums bus turėti prieigą prie Studium platforma bus informuotas, kai mokosi, prieinamumo atsisiųsti ir nusiųsti temos pratimus. Specialus kursas Pagrindiniai principai interjero dizaino kiekvieną dieną bus kabinti vaizdo įrašus kiekvieną iš temų. Po kelių pranešimus procesas, kuris bus atliktas ir lipti į skaitmeninės platformos Studium universiteto, siekiant užtikrinti, kad klausimai yra suprantami būti siūloma. Galiausiai, jis duos kiekvienas studentas dalyvio pažymėjimą. Būdamas internetinis kursas dienų ir datos yra lanksti mokymo, kiekvienas studentas bus pritaikyti ją prie savo poreikių.

1 diena.

 • vaizdo suvokimas. Apibrėžiant taikymo sritį. Įvairaus dydžio, mažas interjero ieško didelis, puikius interjerus, kurie atrodo svetingi. 1h 10min.
 • sensorinis ir emocinis suvokimas. Kaip sukurti interjero erdvėse sukurti skirtingas emocijas ir jausmus naudotojo ir kliento. 1h 32 min.

2 diena.

 • Spalvos. Rūšių spalvų naudojamų interjero dizainas ir jo įgyvendinimo ir būdų derinti, priklausomai nuo vietos ir mūsų tikslų tipo. 2h 10min
 • tradicinių medžiagų. Apibrėžimas ir kaip taikyti ir derinti tradicines medžiagas plačiausiai naudojamas interjero dizaino. 1h 40 min.

3 diena.

 • Šiuolaikinės medžiagos. Apibrėžimas ir kaip taikyti ir derinti šiuolaikinės medžiagos dauguma naudojamų Interior.1h Design 12min
 • Exercise1. minutės. 30 min.
 • Anatomija ir baldai. Klasės ir rūšys baldais. Komforto koncepcija spintoje. Baldai aukščiai ir priemonės pagal skirtingas necesidades.1h 17min

4 diena.

 • Veiksmai ir cirkuliacijos. Prieinamumą. Kaip pasirūpinti erdvėje interior.1h 30min baldai
 • Suvokimas erdviniai filtrai: skaidrumas, pralaidumo, refleksija ir įrėminimas. Kaip mes galime naudoti šias sąvokas pasiekti labai diferencijuotus interjerą su mažesniais veiklos. 1h 40min

5 diena.

 • Šviesa. Tipai Šviesa ir apšvietimas. Būdų suteikti apšvietimo patalpoje. 1h 25min
 • Vaizdo. Jis bus išanalizuoti, kur galima vaizdo interjero erdves ir kaip
 • organizuoti ją. Paveikslai, vinilų, skelbimai, kainos, ženklai ... 1h 38min
 • NAUDOJIMASIS 2. 30min.

du pratimai visą kursą sudaro pasiūlytą mokytojo ir pasiūlymus dėl tobulinimo interjero vaizdo analizę, kaip paaiškinta vaizdo samouczków yra siūloma. Šie tyrimai gali būti parašytas paprasta, tačiau gali būti padidinta su brėžinius, žemėlapius, atskaitos vaizdų. Studentams, kurie atlieka jiems raštu pakanka žodis valdymo programa ir minimali pratęsimas gali būti lape. Pratimai bus įkeltas labai lengvai į Studium platforma arba siunčiami paštu.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Ispanų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
20 valandos
Ištęstinės
Locations
Ispanija - Salamanca, Castile and León
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Ispanija - Salamanca, Castile and León
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla