Pozityvioji psichologija: autentiškas gyvenamasis su atidumas ir pažeidžiamumą

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Būdamas sau yra ne iš įvykdyta gyvenimo ir pozityviosios psichologijos centre. Autentiškumas vaidina svarbų vaidmenį įvykdyti santykius, aistros ir pasitikėjimo savimi gyvenimą. Žmonės, kurie sugeba išreikšti save autentiškai yra tarp laimingiausių ir sėkmingiausių žmonių planetoje.

"Iš gyvenimo privilegija yra, kas jums" (Joseph Campbell) ir šis kursas padės jums įvertinti ir suprasti, kad privilegiją per distiliuojant tyrimus nuo psichologijos į pamokas, kad jūs galite išmokti gyventi daugiau autentiškai.

Pradžioje mes trumpai padengti Ką? ir kodėl? Autentiškumo kol mes sužinoti, kokie veiksniai prisideda prie autentiško gyvenimo. Tada mes nustatyti dėl gyvenimo autentiškai pagrindas: susipažino su mūsų tikroji sielos. Kitas statysime šiuo supratimu mūsų tikruosius patys ir imasi visų būtinų priemonių, kad bus mums labiau autentišką gyvenimą. Per visą kursą, jūs gausite veiklą, lapus ir daugiau papildomos medžiagos, kuri nuves jus per tikslius veiksmus.

Svarbiausi renginiai

  • Suprasti socialinę ir pozityviosios psichologijos ir autentiškumą pagrindai
  • Sužinokite, ką reiškia būti autentiškas
  • Gauk įvadas į atidumas, meditacija ir pažeidžiamumas
  • Žinokite savo tikrąjį "aš"
  • Būk savimi atvirai ir sąžiningai neiškraipant savo savarankiškai vaizdą
  • Gyvena savo gyvenimą, o ne kitų gyvenimus

Kas yra šis kursas skirtas?

  • Tie, kurie nori suprasti save ir psichologija
  • Tie, kurie nori būti suteikti įgaliojimai gyventi pagal savo tikruosius patys
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Here at OfCourse we believe that it's best to learn from experts and that everyone has an area of expertise. We're on a mission to let anyone learn anything they want, any time, any place...

Here at OfCourse we believe that it's best to learn from experts and that everyone has an area of expertise. We're on a mission to let anyone learn anything they want, any time, any place... Skaityti mažiau
JK internete , JAV internete + 1 Daugiau Mažiau