Filter
Doktorantūros studijų sertifikatas
Tempas: Visi

Peržiūrėti visas 4 internetinės Doktorantūros sertifikatai. Vadybos studijos

Dabar Rezidentūra sertifikatas programos yra puiki alternatyva tradiciniam magistro laipsnius tiems, kurie nori papildyti savo bakalauro mokymąsi. Jie yra populiarūs pastaruoju studentams, taip pat darbo specialistams, kurie nori specializuotis savo srityje arba atnaujinti savo žinias ir įgūdžius.

Kas yra internetinė Rezidentūra sertifikatas vadybos? Internetinė Rezidentūra sertifikatas vadybos demonstruoja pažangiausias pasiekimus konkrečioje valdymo srityje. Išplėstinė valdymo programa gali sutelkti dėmesį į žmonių ar procesų valdymo tokiose srityse, kaip žmogiškųjų išteklių, finansų, gamybos, informacinių technologijų, arba rinkodaros. Profesionalai magistrantūros sertifikatas programa gilinti žinias pasirinktose subjektų interesus.

Antrosios pakopos studijų sertifikatas programa siūlo keletą privalumų lyginant su tradicinėmis magistrantūros studijų programų. Darbo profesionalai dažnai vertiname lankstumą ir prieinamumą interneto programas.Rezidentūra sertifikatas programos yra taip pat dažnai yra daug trumpesnis ir labiau prieinamos nei antrosios pakopos studijų programų, kurios gali būti sunku specialistai užbaigti dirbant.

Išlaidos internete Rezidentūra sertifikatas programos labai skiriasi priklausomai nuo konkrečios programos ir mokyklos. Būsimieji studentai turėtų tirti įvairias galimybes įvairių mokyklų teikiamomis siekiant užtikrinti, kad konkretus Rezidentūra sertifikatas programa atitinka konkretų biudžetą ir švietimo poreikius.

Antrosios pakopos studijų sertifikatas valdymas gali pagerinti savo galimybes keletą karjeros srityse ir jums nereikia imtis darbo dėl brangių kelių metų magistro laipsnį. Išplėstinė valdymo įgūdžiai yra vertinami daug organizacijų, kurios siekia patirtį vadovavimo ir verslo procesus. Rezidentūra sertifikatas programas taip pat rodo, kad specialistai būna dabartinės savo srityje ir specialybės srityse.Valdymo specialistai su pažangiomis mokymo dažnai tobulėti savo darbo vietų ir padidinti savo galimybes naujų pareigų, karjeros ir darbo užmokesčio didinimo.

Daugelis mokyklų egzistuoja visame pasaulyje, kurie siūlo internetinius Rezidentūra sertifikatas programas, valdymo ir kitose srityse. Jei esate pasiruošę tyrinėti savo galimybes, ieškoti žemiau savo programą ir susilietus tiesiogiai Priėmimo biuras savo pasirinktą mokyklą užpildant švino pavidalu.

Skaityti daugiau Skaityti mažiau
Kitos šios studijų srities programos:

4 Rezultatai Vadybos studijos

U21Global Online Graduate School

Rezidentūra sertifikatas vadybos studijų yra sukurta siekiant suteikti Jums Įvadas į studijų valdymo studijas. Specializuotų studijų suteiks jums į pagrindines valdymo įg ... [+]

Anksčiau žinomas kaip vykdomosios sertifikatas vadybos studijų

&nbsp

Rezidentūra sertifikatas vadybos Studi es yra sukurta siekiant suteikti Jums Įvadas į studijų valdymo studijas. Specializuotų studijų suteiks jums į pagrindines valdymo įgūdžių įžvalga ir tvirtą pagrindą valdymą, kuris leistų palaikyti toliau MBA studijas.

&nbsp

Keturi privalomų dalykų:

Organizacinė elgsena (601) Finansų (612) Marketingo valdymas (630) Strateginis valdymas (690)

Priėmimo kriterijai

Visi kandidatai bus laikomi jų asmeniniai pasiekimai. Jums gali būti leista dalyvauti programoje, kurią atitinka šiuos kriterijus:

... [-]
Ištęstinės
6 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Plėtoti pagrindinius valdymo įgūdžius, sutelkiant dėmesį į jų taikomąsias programas naftos ir dujų pramonėje. Yra daug paklausos kompetentingiems ir pasitikintiems valdyt ... [+]

„PG Cert“ verslas ir valdymas (nafta ir dujos)

Plėtoti pagrindinius valdymo įgūdžius, sutelkiant dėmesį į jų taikomąsias programas naftos ir dujų pramonėje.

Yra daug paklausos kompetentingiems ir pasitikintiems valdytojams per šią trilijoną dolerių pramonę, ir šis kursas leidžia praktiškai įgyti įgūdžių, reikalingų sėkmingam darbui, o prisitaikyti prie esamų darbo įsipareigojimų.

Kursų metu jūs įsikursite į tokias temas kaip:

pagrindiniai šiuolaikinio valdymo ir organizacinio elgesio principai ir praktika, \ tfinansinio sprendimų priėmimo trumpuoju ir ilguoju laikotarpiu, \ tsocialinius, politinius ir aplinkosauginius iššūkius, kylančius įvairiose naftos ir dujų geografinėse rinkose.... [-]
Jungtinė Karalystė UK Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Paimkime pirmąjį žingsnį į projekto valdymą su mūsų PG sertifikato kursu. Išnagrinėkite problemas, su kuriomis susiduria projektų vadovai, ir sukurkite žinių pagrindą, ku ... [+]

Apžvalga

Padarykite savo ženklą ir sulaukite sėkmės su mūsų unikaliu internetiniu antrosios pakopos studijų sertifikatu projektų valdyme. Kursas supažindina su daugeliu pagrindinių temų ir metodų, susijusių su projekto valdymu. Jūs išmoksite gero valdymo principus ir praktiką bei įsitraukite į vadybos ekonomiką. Gausite įgūdžių, kurie pagerins jūsų CV ir galės būti naudojami tiesiogiai jūsų dabartinėje valdymo pozicijoje.

Naudodamiesi programos turiniu, kurį sukūrė dėstytojai, turintys didelę akademinę ir profesinę patirtį, gilinsite žinias apie šiuolaikinio verslo valdymo sudėtingumą ir padidinsite pasitikėjimą, profesionalumą ir praktinius sugebėjimus. Baigę programą galėsite parodyti pažangų supratimą apie efektyvių projektų valdymo principus ir teorijas. Jūs taip pat gausite keletą kritinių ir analitinių įgūdžių, kurie gali būti naudojami įvairiose profesinėse aplinkose.... [-]

Jungtinė Karalystė UK Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba
University of Essex Online

Užsiregistruokite mūsų internetiniame antrosios pakopos studijų pažymėjime versle ir vadyboje, kad suprastumėte valdymo praktiką, padidintumėte savo supratimą apie esamas ... [+]

Apžvalga

Mūsų aspirantūros pažymėjimas versle ir vadyboje siūlo aukštą kvalifikaciją, naudingą absolventams, norintiems tapti veiksmingais vadovais ir vadovais.

Baigę mūsų PG Cert versle ir vadyboje, turite daugybę galimybių tęsti asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Galite tęsti savo kelionę, eidami į mūsų magistrantūros verslo ir vadybos programą, arba galite pasirinkti specializuotis su mūsų magistrantūros verslo su finansų, magistrantūros verslo su žmogiškųjų išteklių arba magistrantūros verslo su rinkodaros kursą.

Mokymasis ir vertinimasĮvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.... [-]

Jungtinė Karalystė Colchester UK Online
Susisiekti su mokykla
Anglų
Ištęstinės
8 mėnesiai
Internetinės
Skaityti daugiau lietuvių kalba