PhD Verslo administravimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Siūloma kartu ir kaip dvigubas laipsnis programa SMC universiteto ir Universidad Central de Nikaragva.

Pažangiausias verslo laipsnį

PHD / Daktaro Verslo Administravimo yra siūloma kartu ir kaip dvigubas laipsnis programa SMC universiteto ir Universidad Central de Nikaragva. Doktorantūros / Daktaro Verslo Administravimo yra pažangiausias verslo laipsnį. DBA yra praktiškas derinys stiprios akademinės turinį, kartu su pažangių verslo strategijas ir sprendimus. DBA yra idealiai tinka asmenims, ant aukšto įmonių lygmeniu, kurie nori įgyti platų mokslo ir pramonės susiję ekspoziciją. Besimokantieji aktyviai dalyvauja akademinių tyrimų, socialinių ir ekonominių idėjų ir verslo interesų. Šis dvigubas laipsnis programa taip pat siekiama universiteto, University College, politechnikos dėstytojų, kurie siekia išsamų pagrindą pateiktą daktaro laipsnį akademinės karjeros.

UCN Universidad Central de Nikaragva buvo įkurta 1997 metais kaip privati ​​Nikaragvos universitete Managva, Nikaragva. Jis buvo akredituota CNU Consejo Nacional de Universitetai ir gavo visiškai autonominio universiteto su neriboto laipsnis perkančiosios organizacijos parlamento aktu ir iš visiškai autonominio universiteto statuso dekretu Nikaragva Prezidento sudarymo statusą.

TRUKMĖ

Programa yra visiškai lanksti, todėl jos trukmė priklauso nuo jūsų pažangą ir laiko ir pastangų jūs esate pasirengę skirti. Studentai gali laisvai pradėti kursus bet kuriuo metu, tai yra pagerbti ir paremti konkrečius darbotvarkes mūsų studentams, kurie daugiausia dirba profesionalai vadovaujančias pareigas. Vis dėlto kiekvieno kurso pradžioje, kartu su savo profesorius, jums bus pastatyti tvarkaraštį kurso pabaigos.

Kursas

core etapas

 • Mokslinių tyrimų metodologija ir dizainas man
 • Mokslinių tyrimų metodologija ir dizainas II

Specializacija etapas

 • Įmonių finansai ir valdymas
 • Vadybinė ekonomika
 • Strateginės lyderystės studijos
 • Veiklos valdymas
 • Tarptautinis marketingas vadyba

disertacija ETAPAS

 • Disertacija
 • disertacijos gynimo

kurso reikalavimus

 • Magistro laipsnį iš tarptautiniu mastu pripažintų mokslo įstaiga
 • Minimalūs 4 metų darbo patirtį vykdomosios ar vyresniųjų vadovų pareigas
 • Puikus anglų

programos įsisavinimą

Dėl lankstaus struktūros programą, registracija yra nuolat. Palaikomos per asinchroninį metodas studijuojant, pripažino studentai gali pradėti savo studijas, bet kuriuo metu sutaps su jų asmeninių ir profesinių įsipareigojimų.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SMC Business School is a truly global institution with learners from more than 130 different countries. We educate high achievers with a sense of individualism, standing out from the crowds. You recei ... Skaityti daugiau

SMC Business School is a truly global institution with learners from more than 130 different countries. We educate high achievers with a sense of individualism, standing out from the crowds. You receive unsurpassed service, strong professional networks, true career opportunities, and remain flexible in place & time. Skaityti mažiau