PhD Verslo administravimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORATAS

Visi studentai turės kartu su ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausia Europos universitetai = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 aukščiausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500

Verslo administravimo doktorantas, orientuotas į viešąją politiką ar bendrą administravimą

Tai daktaras yra akademikų, kurie domisi kuriant tvarius ir produktyvius sprendimus, siekiant pagerinti žmonių gyvenimo kokybę. Jūs įgyti išsamų supratimą apie viešosios politikos teorijos, mokslinių tyrimų ir praktikos, kad bus parengti studentus patenkinti pasaulinius uždavinius, susijusius su valdymo ir viešųjų paslaugų teikimo. Ši mokslo pažymėjimus padės studentas ginti savo patikimumą naują karjeros siekimas viešajame, privačiame ar nepelno pasaulyje. Nesvarbu, ar norite būti akademinę mokytojas ar tarnauti per administracinę lyderio vaidmens, tai daktaras suteiks jums įgūdžių ir vykdymas kaita.

Studentai, kurie baigę savo disertaciją turėtų pradėti karjerą per vyriausybės (jei įmanoma), akademinių institucijų ir mokslinių tyrimų pagrįstas organizacijos sutelktas tobulinant politiką, kuri daro įtaką žmonių kasdieniam gyvenimui. Vienas iš pagrindinių akcentų šių doktorantūros studijų programų yra pasinėrė į ką valdžia turėtų daryti per visuomenės klausimą ir kaip jie gali efektyviau ir gana valdyti. Yra keletas magistro laipsnius, kad studentai gali gauti išankstinį į pradedančias daktaro, kuris leis studentams atlikti šį daktaro šiek tiek greičiau. Kai kurie pavyzdžiai apima magistro viešojo administravimo arba į Nepelno valdymo ir vadovavimo magistras.

Tai daktaras leis studentui efektyviau vykdyti savo aistra padaryti pasaulį tvaresnę vietą dirbant link sprendimų, kad kovoti su kai kurių sunkiausių socialinių problemų visame pasaulyje. Todėl Disertacija tikimasi atstovauti reikšmingą indėlį į žinias viešosios politikos, kuri dirba siekiant pagerinti valdžios įstaigos funkciją tam tikroje srityje.

Ši programa yra lygiavertis EKS (Europos kvalifikacijų sąranga) Lygis 8 - daktaro laipsnio.

Ši programa atitinka 180 ECTS

Kiek laiko turėtų būti mano darbas?

Paprastai nuo 60.000 - 100.000 tariant, studentai leidžiama turėti 10% mažiau ar daugiau.

Ar jūs paminėti ant daktaro internetu ar atstumas?

Ne.

Ar galiu vadintis?

Mes paprašėme Šveicarijos institucijomis dėl pavadinimo, ir jų atsakymas buvo (Studentai leidžiama naudoti pavadinimą jie gavo iš mokyklos)

Ar yra "Darbo gynybos"?

Taip, ir mes rekomenduojame studentams tai padaryti Šveicarijoje tačiau galima padaryti internetu per, jums reikia kameros ir mikrofono.

Studijų kalba: Ši studijų programa mokoma tik anglų kalba. Mes turime 4 suvartojamų per metus: sausio, balandžio, liepos ir spalio

Ar AKPV akredituota pripažintos Europos akreditacijos įstaigos?

Taip, AKPV leidžiama patvirtintas, sertifikuota, akredituota ir institucinis narys daugiau nei 50 visuomeninių / asmeninįpranešimą organizacijos.

Priėmimo sąlygos

 • Trukmė: 1 metai studija + darbas (darbas trunka vidutiniškai 2 metus)
 • Amžius: Minimalus amžius 25 metų
 • Ankstesnis tyrimas: magistro laipsnis arba lygiavertė
 • Anglų lygis: IELTS arba lygiavertis (tik studentams iš ne angliškai kalbančiose šalyse ar studentams, kurie nesimokė bent anglų kalba mokykloje)
 • Tyrimo metodas: 100% internete / atstumas
 • Įmoka: 24900 Euras (visai studijų programos)

Pastaba: Studijų mokestis neapima taikymą ir rezervavimo mokestį (garantuoti jums studijų vietą) 240 eurų (kažkada mokėjimo ir negrąžinamas).

Moduliai:

Dėl doktorantūros, jūsų darbas yra svarbiausia dalis, jūs turite parašyti visą disertaciją apie "Verslo administravimas" su vienu iš mūsų prižiūrėtojų.

Šie moduliai jums bus mokytis pirmus metus:

 • Globalus valdymas
 • Strateginis valdymas ir lyderystė
 • Projektų valdymas
 • Strateginiai informacinės sistemos analizė
 • Apskaita ir finansai
 • Tyrimų metodai
 • Elektroniniai tyrimų metodai
 • Dinamines svetaines
Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2017

Apie mokyklą

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... Skaityti daugiau

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). Skaityti mažiau