PhD versle jis

Bendroji informacija

Programos aprašymas

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORATAS

Visi studentai turės kartu su ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausia Europos universitetai = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 aukščiausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500

Daktaras IT verslo tyrimų metodai

PhD Verslo IT Rašymas ir sisteminimas

Į IT verslo tyrimų metodai daktaras iš tiesų yra programa, kuri buvo sukurta rengiant asmenis skirtingose ​​leidiniai, dizaino ir procedūrų, susijusių su mokslinių tyrimų jungiančiais visoje įvairių departamentų verslu susijusių studijų. Tai ypač kursas yra iš tikrųjų atvira studentams, kurie nori tęsti mokslus mokslinių tyrimų metodus, susijusius su verslu. Žinomi aspektai šią mokymo programą, turi komandinio grindžiama priežiūra įtrauktį ir suteikti išsilavinimą, susijusį su toliau nurodytais trimis departamentų dauguma atvejų.

 • Profesionalūs įgūdžiai
 • Tyrimo metodai
 • teorija plėtra

Žinomi disciplinos, kuri sudarys šios mokymo programos dalis yra šios:

 • valdymas
 • Informacinė sistema
 • prekyba
 • FAKTAI

Čia reikėtų, kad iš tikrųjų tai tikra programa eina yra aukščiausias lygis, kuri yra sudaryta iš valdymo mokslų srityse reputaciją paminėti. Iš esmės tai kvalifikacija buvo skirtas asmenims, siekiantiems mokslinius tyrimus arba norintiems siekti karjeros kaip mokytojų valdymo srityje.

Tyrimai, atsižvelgiant į tyrimo verslas iš tiesų yra kažkas, kuris apima platų sričių. Svarbus dalykas paminėti, kad čia yra nemažai metodų bus sužinojo prieš įsitraukia į tyrimus. Pagrindinis dėmesys doktorantūros IT verslo tyrimų metodai moko įvairių rūšių mokslinių tyrimų, susijusių metodų studentams.

Modernus verslo pasaulyje vis labai sudėtinga ir išsami. Dėl išgyventi sumažinti gerklės konkurencijos, esantis išorine aplinka jums reikia naudoti visus turimus įrankius ir sąvokas. Nuo naudojant Social Media rašyti verslo ataskaitas, susijusias su jums reikia būti tobula visuose departamentuose kitaip viskas bus labai sudėtinga ir įtempta. PhD Verslo IT raštu ir struktūrizavimo yra kvalifikacija, kad buvo supažindinti su dėmesio nuo mokymo srities specialistų IT raštu, taip pat struktūrizavimas, kad šiuolaikiniame versle konfigūracijos gali būti nauda iš intelektualių gebėjimų ir iki datos ekspertų vykdyti savo tikslus ir uždavinius, ,

Žinoma, darbas buvo sukurtas tokiu būdu, kur galėsite išmokti keletą svarbiausių sričių verslo ir statistikos, kurie gali būti naudojami ne tik pagerinti pelno lygį, bet ir pristatydamas visiškai geresnį įspūdį. IT raštu, taip pat struktūrizuoti gali būti apibūdinta kaip sudėtinga, bet kai jūs gaunate griebtis per pagrindines sąvokas jis gaus lengva valdyti ir tvarkyti susijusias užduotis. Jūs turėsite lankyti užsiėmimus kartu su daugeliu kitų svarbių seminarų, kur nauji metodai bus mokoma.

 • Jūs galite gauti įtraukti į doktorantūros programos, jei yra pas jus magistro laipsnis atitinkamoje srityje.
 • Jūs galite mėgautis padoraus karjerą arba kaip mokslininko ar dėstytojo po vykdo šią programą.

Ši programa yra lygiavertis EKS (Europos kvalifikacijų sąranga) Lygis 8 - daktaro laipsnio.

Ši programa atitinka 180 ECTS

Kiek laiko turėtų būti mano darbas?

Paprastai nuo 60.000 - 100.000 tariant, studentai leidžiama turėti 10% mažiau ar daugiau.

Ar jūs paminėti ant daktaro internetu ar atstumas?

Ne.

Ar galiu vadintis?

Mes paprašėme Šveicarijos institucijomis dėl pavadinimo, ir jų atsakymas buvo (Studentai leidžiama naudoti pavadinimą jie gavo iš mokyklos)

Ar yra "Darbo gynybos"?

Taip, ir mes rekomenduojame studentams tai padaryti Šveicarijoje tačiau galima padaryti internetu per, jums reikia kameros ir mikrofono.

Studijų kalba: Ši studijų programa mokoma tik anglų kalba. Mes turime 4 suvartojamų per metus: sausio, balandžio, liepos ir spalio

Ar AKPV akredituota pripažintos Europos akreditacijos įstaigos?

Taip, AKPV leidžiama patvirtintas, sertifikuota, akredituota ir institucinis narys daugiau nei 50 visuomeninių / asmeninįpranešimą organizacijos.

Priėmimo sąlygos

 • Trukmė: 1 metai studija + darbas (darbas trunka vidutiniškai 2 metus)
 • Amžius: Minimalus amžius 25 metų
 • Ankstesnis tyrimas: magistro laipsnis arba lygiavertė
 • Anglų lygis: IELTS arba lygiavertis (tik studentams iš ne angliškai kalbančiose šalyse ar studentams, kurie nesimokė bent anglų kalba mokykloje)
 • Tyrimo metodas: 100% internete / atstumas
 • Įmoka: 24900 Euras (visai studijų programos)

Pastaba: Studijų mokestis neapima taikymą ir rezervavimo mokestį (garantuoti jums studijų vietą) 240 eurų (kažkada mokėjimo ir negrąžinamas).

Moduliai:

Dėl doktorantūros, jūsų darbas yra svarbiausia dalis, jūs turite parašyti visą disertaciją apie "Verslo It" su vienu iš mūsų prižiūrėtojų.

Šie moduliai jums bus mokytis pirmus metus:

 • Globalus valdymas
 • Strateginis valdymas ir lyderystė
 • Projektų valdymas
 • Strateginiai informacinės sistemos analizė
 • Apskaita ir finansai
 • Tyrimų metodai
 • Elektroniniai tyrimų metodai
 • Dinamines svetaines
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... Skaityti daugiau

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). Skaityti mažiau