PhD kuriant ir vertinant

Bendroji informacija

Programos aprašymas

3 TOP UNIVERSITETAI = 1 EUROPOS DOKTORATAS

Visi studentai turės kartu su ABMS Šveicarijos daktaro laipsnį kartu su Dąbrowa Górnicza universiteto (WSB) ir T. Ševčenkos nacionaliniu universitetu (KNU). ABMS yra sertifikuota EFMD EOCCS, Šveicarijos nacionalinė švietimo kokybė (EduQua) ir ASIC UK. WSB yra Europos valstybės pripažintas universitetas, o KNU yra Europos viešasis universitetas, įkurtas prieš 200 metų ir įskaitantis į 500 geriausių pasaulio universitetų.

3 aukščiausia Europos universitetai = geriausia virtuali / internetinė programa = 1 aukščiausia Europos doktorantūra ŠVEICARIJA + ES + TOP RANKED 500

Į parengti ir įvertinti kokybės planus mokslų daktaras yra didelis kvalifikacija, kuri yra labiau susijusi su teorijomis, kurios rodo aktualumą su teorijomis, kurios susijusios su plėtros, taip pat planų, susijusių su kokybės vertinimu. Yra padorus paklausa specialistams, kurie gavo šią kvalifikaciją, nes poreikis plėtrai, taip pat ekspertų vertinimą, visada yra. Studentai vadovaujasi apie įvairias koncepcijas ir teorijas, kurios gali padėti gauti geriausių rezultatų mokslinių tyrimų ir verslo srityje.

Svarbus dalykas paminėti, kad čia yra vertinimo planas paprastai nurodo, kad tai, kas iš tikrųjų bus vertinama, tikslas taip pat kriterijų, kad buvo nustatyta vertinimo pirminiai klausimai, susiję su vertinimu, būdas, kuriuo duomenys yra renkami, susijusias surinkimo metodus duomenų, analizuoti ataskaitas, taip pat sintetinant duomenis. Šių programų loginių modeliai taip pat yra įtrauktos.

Vertinimo sistema žinoma teikti bendrą sistemą visoje įvairių programų vertinimo, taip pat skirtingų vertinimo koncepcijas, aprėpiančių visame įvairiais lygiais. Tai gali turėti gaires įtraukti į turimus duomenis apie šaltinius, taip pat valdymo susijusias procedūras.

Iš plano kokybė yra svarbiausia kiek efektyvumas yra susijęs ir studentams suteikiama nurodantys, susijusią su vystymusi, taip pat įvairių kokybės susijusi planų vertinimui. Galite gauti naudos diapazoną gauti įtraukti į šiuos kursus. Geriausias dalykas yra tai, kad žmonės taip pat gali gauti savo daktaro kuriant ir vertinant kokybės planai laipsnį internete.

PHD kuriant ir įvertinti rizikos planus yra vienas iš tų šiuolaikinių kvalifikaciją, kurie buvo skirti tyrinėti įvairias teorijas, taip pat sąvokas, kurios susijusios su rizikos mažinimą. Prieš juda į priekį svarbu atkreipti dėmesį į vieną prasmės čia, kad įgyvendinus rizikos mažinimo yra iš tikrųjų procedūra, kai vykdymo veiksmai, susiję su klimato kaitos švelninimo rizikos atliekamas. Ši procedūra faktiškai vykdo rizikos ir kitų galimų grėsmių stebėseną parengti planą, kuris gali išgelbėti jus nuo brutalių pasekmes. Į šio departamento daktaras turi galimybę padėti jums, kad išgyvenimo kieta ir konkurencinėje aplinkoje gali būti užtikrintas kuo geriau potencialą.

Žymūs žingsniai, kurie laikomi šioje srityje, yra nurodyti žemiau, kad mūsų skaitytojai gali gauti geresnį supratimą, susijusį su sąvokomis, kad bus mokoma.

 • Cheminės rizikos
 • Poveikio vertinimas rizikos
 • rizikos stebėjimo
 • Rizikos Prioritetų analizė
 • Rizikos mažinimo planavimą, įgyvendinimą, taip pat pažangos stebėsena

Įvairūs veiksmai, kuriuos, atsižvelgiant į klimato kaitos švelninimo plano rengimo, iš tikrųjų buvo skirtas valdyti, pašalinti, taip pat sumažinti riziką iki tokio lygio, kad yra priimtini. Į rizikos įvykių yra įvertinti kaip kritinių taip pat vidutinę riziką ir jie yra toliau siunčiami sumažinti riziką, taip pat įgyvendinimo.

Ši programa yra lygiavertis EKS (Europos kvalifikacijų sąranga) Lygis 8 - daktaro laipsnio.

Ši programa atitinka 180 ECTS

Kiek laiko turėtų būti mano darbas?

Paprastai nuo 60.000 - 100.000 tariant, studentai leidžiama turėti 10% mažiau ar daugiau.

Ar jūs paminėti ant daktaro internetu ar atstumas?

Ne.

Ar galiu vadintis?

Mes paprašėme Šveicarijos institucijomis dėl pavadinimo, ir jų atsakymas buvo (Studentai leidžiama naudoti pavadinimą jie gavo iš mokyklos)

Ar yra "Darbo gynybos"?

Taip, ir mes rekomenduojame studentams tai padaryti Šveicarijoje tačiau galima padaryti internetu per, jums reikia kameros ir mikrofono.

Studijų kalba: Ši studijų programa mokoma tik anglų kalba. Mes turime 4 suvartojamų per metus: sausio, balandžio, liepos ir spalio

Ar AKPV akredituota pripažintos Europos akreditacijos įstaigos?

Taip, AKPV leidžiama patvirtintas, sertifikuota, akredituota ir institucinis narys daugiau nei 50 visuomeninių / asmeninįpranešimą organizacijos.

Priėmimo sąlygos

 • Trukmė: 1 metai studija + darbas (darbas trunka vidutiniškai 2 metus)
 • Amžius: Minimalus amžius 25 metų
 • Ankstesnis tyrimas: magistro laipsnis arba lygiavertė
 • Anglų lygis: IELTS arba lygiavertis (tik studentams iš ne angliškai kalbančiose šalyse ar studentams, kurie nesimokė bent anglų kalba mokykloje)
 • Tyrimo metodas: 100% internete / atstumas
 • Įmoka: 24900 Euras (visai studijų programos)

Pastaba: Studijų mokestis neapima taikymą ir rezervavimo mokestį (garantuoti jums studijų vietą) 240 eurų (kažkada mokėjimo ir negrąžinamas).

Moduliai:

Dėl doktorantūros, jūsų darbas yra svarbiausia dalis, jūs turite parašyti visą disertaciją apie "kūrimas ir vertinimas" su vienu iš mūsų prižiūrėtojų.

Šie moduliai jums bus mokytis pirmus metus:

 • Globalus valdymas
 • Strateginis valdymas ir lyderystė
 • Projektų valdymas
 • Strateginiai informacinės sistemos analizė
 • Apskaita ir finansai
 • Tyrimų metodai
 • Elektroniniai tyrimų metodai
 • Dinamines svetaines
Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic ye ... Skaityti daugiau

We offer a range of online study programs starting from Associate Bachelor Degree up to Doctorate Degree, including Masters and Bachelors study programs, all our Studies can be done in ONE academic year part time (Friday to Sunday). Skaityti mažiau