PgCert taikomos ergonomikos ir žmogaus veiklos veiksniais (nuotolinės studijos)

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

PgCert taikomos ergonomikos ir žmogaus veiklos veiksniais (nuotolinės studijos)

The University of Nottingham - Faculty of Engineering

Antrosios pakopos studijų pakopos studijų programos "Taikomosios Ergonomika" ir "Žmogiškieji veiksniai (nuotolinis mokymasis)" specialiai suprojektuoti taip, kad juos atliktų bet kurios organizacijos darbuotojai, kuriems jų darbui reikia taikyti ergonomikos principus.

Žinoma, bus suprasti pagrindinius klausimus, susijusius su darbo vietos ergonomika ir darbo dizainas, taip pat bus nukreipti studentus į papildomus išteklius, siekiant palengvinti mokymosi procesą. Ji turi lanksčią struktūrą, kuri leidžia jums valdyti kada ir kur mokytis. Mes suteiksime Jums su pagalbos jums reikia per savo kurso, telefonu, elektroniniu paštu ir interneto samouczków.

Jus mokysis komanda, kuri aktyviai dirba kaip mokslininkai ir konsultantai, ir gali pasidalinti patirtimi, kaip taikyti ergonomiką realiam pasauliui.

Pagrindiniai faktai

 • Kursas buvo pripažintas Ergonomikos ir žmogaus veiksnių instituto kaip 1 lygio kursas. Tai reiškia, kad po sėkmingai užbaigti kursą jums įgyti visą kreditą už atitinkamą vidurinio žinių srityje taikant registruotiems narystės draugijos.
 • Departamentas taip pat siūlo magistrantūros taikomosios Ergonomikos ir žmogaus veiksnius (nuotolinis mokymasis). Sėkminga Rezidentūra sertifikatas žinoma, bus įskaityti į paskirtos magistro laipsnį sudarymo, jei jūs nuspręsite tęsti savo studijas.
 • Nėra geografinės ribos šį kursą, jis gali būti tiriamas iš bet kurios šalies, visi elementai yra per nuotolinio mokymosi
 • Inžinerijos fakultetas yra 3 vieta JK mokslinių tyrimų galia pagal REF 2014, Britanijos vyriausybės mokslinių tyrimų kompetencijos sistemą. Daugiau nei 98% inžinerinių mokslinių tyrimų priskiriami tarptautinei kokybei, 85% vertinami kaip pirmaujantys pasaulio ar tarptautiniu mastu puikūs.

Kurso informacija

Sėkmingai baigę šį kursą turėtumėte suprasti ergonomikos svarbą darbo vietoje, žinias apie ergonomikos teoriją ir gebėjimą naudoti daug vertingų ergonomikos vertinimo metodų.

Jums reikės pasinaudoti šiuo supratimu, norint užbaigti kursą ir pritaikyti žinias, įgytas realiose situacijose darbo vietoje. Nuotolinio mokymosi formatas reiškia, kad dauguma medžiagų ir rekomenduojamos foniniai gali būti imtasi pagal savo laiku studentas, bet ir prieigos prie jų paramą iš universiteto darbuotojų.

Šis kursas bus parengti:

 • absolventų, kurie supranta ir gali taikyti teoriją, metodus ir praktiką žmogiškųjų veiksnių / ergonomikos analizuojant ir vertinant produktų ir darbo situaciją
 • žinios ir supratimas žmogiškųjų veiksnių susiję su darbo
 • žinios ir supratimas, kaip žmogiškųjų veiksnių principų ir metodų gali būti naudojami projektuojant ir valdant organizacinių sistemų, siekiant pagerinti efektyvumą, našumą ir kokybę, užtikrinant saugumą ir gerovę darbuotojų
 • kritinių ir analitinių gebėjimų, susijusius su žmogiškųjų veiksnių / ergonomikos praktikos
 • gebėjimas dirbti savarankiškai ir suprojektuoti ir atlikti nepriklausomus mokslinius tyrimus per organizacinių kontekstų

nuotolinis mokymasis

Moduliai apie šį kursą yra skirtos sukelti nuo teorinės pagrindu kiekviena tema su praktiniu taikymu tos žinios.

Tai yra nuotolinio mokymosi kursas. Nuotolinis mokymasis leidžia jums:

 • stiprinti savo gebėjimą veikti virtualioje aplinkoje
 • tęsti savo tempu ir mokytis bet kuriuo metu 24/7
 • Tyrimas kur jums patinka, naudojant kompiuterį, prijungtą prie interneto
 • naudos iš interneto vadovo pagalba
 • dalyvauti internetiniuose savarankiškai sugebėjo mokymosi grupių ir darbo bendradarbiaujant su kolegomis kursų dalyvių
 • turėti galimybę naudotis bet kuriuo metu internetinėje informacinėje sistemoje Nottinghamo universiteto

Daugiau informacijos apie nuotolinį mokymą rasite universiteto nuotolinių studijų puslapiuose

Kursas mokomas virtualioje mokymosi aplinkoje "Moodle", kuri palaiko ir plečia studentų ir personalo bendravimą. Moduliai pasiekiami per "Moodle" per Universiteto tinklalapį ir naudojamos virtualios diskusijų grupės ir vadovėliai, savireguliuotas mokymas, savarankiško mokymosi, grupinių užduočių ir kursinių darbų.

Moduliai

Patekimo į rinką reikalavimai

 • Įstojimo reikalavimai: 2.2 (aukštesnės 2-ojo laipsnio ar tarptautinio lygio diplomas)
 • IELTS: 6.0 (ne mažiau kaip 5,5 bet kuriame elemente)
Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta November 2, 2017
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
Ištęstinės
Price
Kaina
3,330 GBP
UK / EU mokesčiai £ 3,330; Tarptautiniai mokesčiai: 6 615 svarų sterlingų
Locations
Jungtinė Karalystė - Nottingham, England
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinė Karalystė - Nottingham, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla