PgCert dvasinio ir religinio globą sveikatos ir socialinės rūpybos

University of Glasgow - Online Study

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

PgCert dvasinio ir religinio globą sveikatos ir socialinės rūpybos

University of Glasgow - Online Study

Dabartinis sveikatos ir socialinės rūpybos sistemas laikyti dvasinį rūpintis, kaip esminio komponento sveikatai ir gerovei ir visi sveikatos ir socialinės priežiūros specialistai turėtų įvertinti ir gerbti dvasinius ir religinius įsitikinimus pacientams ir jų globėjams. Bet ką tai reiškia? Šis sertifikatas programa leidžia sveikatos ir socialinės priežiūros specialistų atkreipti iš savo profesinę patirtį ir įgyti žinias ir įgūdžius daugiakultūrėje, etikos, teisiniu ir saugiai teikti dvasinę ir religinę priežiūros praktikoje.

Kodėl ši programa

  • Programa leidžia studentams iš visos Jungtinės Karalystės ir pasaulio pasinaudoti Škotijos vadovaujančio vaidmens dvasinio ir religinio priežiūros sveikatos ir socialinės priežiūros plėtros ir ji skelbiama išteklius.
  • Šis atstumas mokymosi programa leidžia studentams užsiimti šiuolaikine profesinio mokymo, susijusių su jų sveikatos ir socialinės priežiūros patirtimi ir įgyti pripažintą magistro apdovanojimą iš pirmaujančių universitete.
  • Už sveikatos ir socialinės priežiūros specialistų: programa išsklaido daug populiarių įsivaizdavimus apie dvasinės ir religinės priežiūros ir yra įsišaknijusi pajėgumų ir kompetencijos pagrįsto požiūrio į pristatymo dvasinį ir religinį rūpintis, kiek jis susijęs su studento klinikinės vaidmenį ir nustatymą.
  • Sveikatos priežiūros ir socialinės rūpybos kapelionų, gyvenantiems ne JK: Programa buvo sukurta iš labai sėkmingo PC sertifikatas sveikatos priežiūros kapelionai. Tai leidžia potencialiam ir esamose sveikatos ir socialinės priežiūros kapelionai iš viso pasaulio studijuoti savo lauką be JK įsikūrusi studentai kapelionai vietą poreikį.
  • Esamus ir būsimas sveikatos ir socialinės priežiūros kapelionai gyvena Jungtinėje Karalystėje turėtų apsvarstyti PgCert į dvasinio ir religinio priežiūra Sveikatos programa, kuri yra akredituota pagal JK tarybos Sveikatos kapelionai profesionaliam registracijos.
  • Ši programa pristato patyrusių ir paskelbtų ekspertų dvasinio ir religinio priežiūros sveikatos ir socialinės rūpybos srityje. Visi pedagoginio personalo išlaikyti klinikinį vaidmenį ligoninėse, slaugos ligoninėse ir bendruomenę, kuri didina ir informuoja savo žinias.

Programos struktūra

Studentai studijuoja tris kursus:

  • Principai dvasinio ir religinio priežiūra sveikatos ir socialinės priežiūros
  • Dvasinio ir religinio priežiūra sveikatos ir socialinės priežiūros praktikos
  • Išplėstinė Sveikatos ir socialinės apsaugos praktika

Patekimo reikalavimai

Jūs privalote turėti atitinkamą profesinę laipsnį, pirmąjį laipsnį arba lygiavertį išsilavinimą ir dvejų metų patirtį po kvalifikacijos įgijimo arba jo atitikmuo.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
12 - 24 mėnesių
Ištęstinės
Dieninės
Price
Kaina
2,417 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - UK Online
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinė Karalystė - UK Online
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla