Pasaulinis maistas ir mityba (MSc / PgDip / PgCert - mokymasis internetu)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Programos aprašymas

Apsirūpinimas maistu yra susijęs su saugaus, maistingo ir tvaraus maisto prieinamumu, naudojimu ir naudojimu visiems, ypač pažeidžiamoms visuomenės grupėms. Su maistu susiję iššūkiai yra ne tik apie 795 milijonų žmonių, kurie nepakankamai maitina maistą (Maisto ir žemės ūkio organizacija (FAO), egzistuoja ), bet taip pat didėja su maistu susijusių neužkrečiamųjų ligų (pvz., Diabeto ir širdies ligų) buvimas; žemės ūkio indėlis į šiltnamio efektą sukeliančių dujų išmetimą ir žemės naudojimo pokyčius. Suprasti maisto, sveikatos ir aplinkos tarpusavio sąsajas, taip pat jų kompromisus yra gyvybiškai svarbu formuoti politiką, leidžiančią mums tvariai pasiekti maisto saugą.

Ši programa pripažįsta, kad aprūpinimas maistu yra susijęs ne tik su maisto politika ir maisto produktų gamyba, bet ir su kitais aspektais, pvz., Žemėtvarkos, imigracijos, demografijos, dietos ir mitybos, technologijų, gamtinių išteklių (pvz., Vandens ir dirvožemio) bei klimato kaitos aspektais. Mes siūlome patirtį ir mokslinius tyrimus šiose temose, ir komanda turi gerus darbo santykius su tarptautinėmis organizacijomis, kurios pirmauja sprendžiant maisto saugos klausimus, pavyzdžiui, FAO, Pasaulio maisto programos (WFP) ir Tarptautinės Raudonojo kryžiaus / pusmėnulio federacijos .

Ši programa tinka studentams, turintiems patirties žemės ūkio, plėtros, maisto sistemų ar kitų su maistu susijusių studijų srityje, taip pat specialistams iš įvairių disciplinų, tokių kaip maisto gamyba, platinimas, politika ar tarptautinė plėtra.

Mokymasis internete

Mūsų internetinė mokymosi technologija yra visiškai interaktyvi, apdovanota apdovanojimai ir leidžia bendrauti su mūsų aukštos kvalifikacijos dėstytojais patogiu savo namuose ar darbo vietoje.

Mūsų internetiniai moksleiviai ne tik turi prieigą prie puikių Edinburgo išteklių, bet ir tampa palaikomos interneto bendruomenės dalimi, sujungianti studentus ir dėstytojai iš viso pasaulio.

Programa buvo sukurta siekiant naudoti įvairias vertinimo priemones, tiek formuojančią, tiek apibendrinančią, turint keletą grįžtamojo ryšio galimybių visoje programoje. Suminis vertinimas ir atsiliepimai buvo sukurti, kad padėtų studentams parengti pagrindinius įgūdžius, susijusius su mokymosi rezultatais, ir susieti su praktinėmis taikomosiomis priemonėmis, tokiomis kaip ataskaita ir rašto paraiška. Formalus vertinimas (pvz., MCQ ir diskusijų grupės) bus įtrauktas į kiekvieną kursą, kad būtų galima pateikti atsiliepimus prieš vertinimo terminus. Galimybės bus teikiamos formuojant atsiliepimus apie vertinimo projektus.

Programos struktūra

Programa susideda iš 180 kreditų, suskirstytų į aštuonius dėstomus kursus (6 pagrindinės ir 2 pasirenkamosios medžiagos, pasirinktos iš įvairių galimybių, tokių kaip maisto politika, maisto sauga, pasaulinė sveikata, išsaugojimas, plėtra), taip pat magistro disertacija. Jis skirtas ne visą darbo dieną dirbti tris metus (20 valandų per savaitę), jei reikia, kursą baigti iki šešerių metų. Studentai gali išeiti iš programos, užbaigus 60 kreditų (pažymėjimas) arba po 120 kreditų (diplomas) ir kursai taip pat bus siūlomi kaip savarankiškas nuolatinio profesinio tobulėjimo galimybes.

Programos darbuotojai aktyviai dirba su maisto saugos ir mitybos temomis kartu su savo akademinėmis pareigybėmis.

Programos direktorius: dr. Fiona Borthwick (Pasaulinė žemės ūkio ir maisto saugos akademija) ir programos direktoriaus pavaduotojas: Dr Peter Aleksandras (Edinburgo universitetas, Pasaulinė žemės ūkio ir maisto saugos akademija / Geosciences mokykla)

Antrosios pakopos išsilavinimas

Magistrantūros profesinio tobulinimo (PPD) tikslas yra dirbti specialistai, kurie nori išplėsti savo žinias per magistrantūros studijų kursus, be laiko ar finansinių įsipareigojimų dėl visų magistro, magistrantūros ar magistro diplomo. Per mūsų PPD schemą galite daryti ne daugiau kaip 50 kreditų kursų per dvejus metus. Tai paskatina Edinburgo universiteto magistrantūros akademinių kreditų suteikimą. Arba, po vienerių metų kursų, galite pasirinkti pervesti savo kreditus ir toliau studijuoti aukštesnei magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimų kategorijai. Nors PPD kursai turi skirtingas pradžios datas per metus, jūs galite pradėti tik magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą rugsėjo mėn. Bet koks laikas, praleistas studijuoti PPD, bus atimamas iš kiek laiko jūs turėsite baigti magistro, magistrantūros ar magistrantūros pažymėjimo programą.

Mokymosi rezultatai

Šios programos tikslas - mokyti studentus su aprūpinimu maistu susijusiais klausimais ir suteikti jiems pagrindinius gebėjimus suprasti ir kritiškai įvertinti maisto sistemų problemas. Pasibaigus studijų programai, studentai turėtų suvokti pasaulinį maisto saugos ir mitybos kontekstą, nustatyti ir kritiškai įvertinti pagrindinius kompromisus tarp maisto saugos ir mitybos bei kitus maisto sistemų tikslus. Programa siekiama suteikti studentams galimybę atlikti nepriklausomus tyrimus, rengti ataskaitas pagal profesinį standartą ir būti kompetentingi susiaurinti logiškai pagrįstus argumentus.

Pasibaigus studijų programai, studentai galės:

 • Parodyti pagrindinių teorijų, principų ir koncepcijų, susijusių su agrarinės, aplinkosaugos, ekonominės, mitybos, socialiniais ir politiniais veiksniais, turinčiais įtakos maisto saugumui, žinojimą ir supratimą bei kritinį vertinimą ir įvertinimą.
 • Taikant maisto saugos ir mitybos praktinius metodus, moksline informacija ir metodais analizuojant kompleksą.
 • Kurti kritinius analizės įgūdžius, kad būtų galima peržiūrėti sudėtingus klausimus, susijusius su maisto sauga ir mityba, ir formuluoti originalią mokslinių tyrimų problemą ir savarankiškai atlikti mokslinius tyrimus, reikalingus tinkamam sprendimui parengti įvairiose mokslo ar politikos srityse.
 • Taikykite ir stiprinkite įvairius komunikacijos, IRT ir skaičiavimo įgūdžius, taikomus maisto saugumui ir mitybos problemoms.
 • Darbas atskirai arba kaip grupės dalis, priima pagrįstus sprendimus dėl sudėtingų problemų, susijusių su pasauliniu maisto saugumu ir mityba.

Karjeros galimybės

Ši programa skirta parengti absolventams įgūdžius, reikalingus tęsti karjerą vyriausybės ir tarptautinėse nevyriausybinėse organizacijose, dirbančiose įvairiose su maisto sauga susijusiose srityse.

Maisto saugumo srityje Jungtinėje Karalystėje, ES ir tarptautiniu mastu yra didėjančių magistrantūros mokslinių tyrimų galimybių.

Taip pat yra keletas privataus sektoriaus pozicijų, kurios bus patrauklios absolventams, tokiems kaip mažmeninė prekyba, maisto tiekimo valdymas ar net prekių prekyba.

Patekimo reikalavimai

JK 2: 1 diplomas arba jo tarptautinis ekvivalentas biologiniuose ar biocheminiuose moksluose.

Mes taip pat galime apsvarstyti jūsų prašymą, jei jūsų fonas nėra konkrečiai susijęs su šiomis disciplinomis ir turite atitinkamą darbo patirtį susijusioje srityje. Prašome susisiekti su mumis, kad galėtumėte patikrinti prieš pateikdami paraišką. Galite būti įtraukti į sertifikato lygį tik pirmojoje instancijoje.

Anglų kalbos reikalavimai

Visi pareiškėjai privalo turėti vieną iš šių kvalifikacijų kaip įrodymą apie jų anglų kalbos gebėjimus:

 • bakalauro arba magistro laipsnį, kuris buvo mokomas ir vertinamas anglų kalba daugumoje kalbančių šalių, kaip apibrėžta JK vizose ir imigracijos
 • IELTS akademinė: iš viso 6,5 (ne mažiau kaip 6,0 kiekviename modulyje)
 • TOEFL-iBT: iš viso 92 (bent 20 kiekviename modulyje)
 • PTE (A): iš viso 61 (kiekvienoje iš "Komunikacinių gebėjimų" skiltyje yra ne mažiau kaip 56 dalys; skirsniai "Įgaliojantys gebėjimai" nelaikomi)
 • CAE ir CPE: iš viso 176 (bent 169 kiekviename modulyje)
 • Trejybė ISE: ISE II, skirianti visus keturis komponentus

Studijų programos pradžioje anglų kalbos mokoma ir vertinama ne daugiau kaip trejus metus. Studijų programos pradžioje kalbos testai turi būti ne daugiau kaip dveji metai.

Stipendijos ir finansavimas

Jungtinės Karalystės piliečiai, asmenys, turintys nuolatinį statusą, ir kai kurie ES piliečiai, kurie nėra Jungtinės Karalystės rezidentai, gali gauti antrosios pakopos studijų kreditą už mokesčius, o kai kuriais atvejais ir gyvenimo išlaidas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations.

Together we form a unique grouping in the UK where vets, medics and biomedical scientists work together and study the common causes of disease that affect our populations. Skaityti mažiau