Pasaulinė energetikos ir klimato politika (6 savaitės)

Bendroji informacija

Apie šią programą plačiau skaitykite universiteto tinklapyje

Programos aprašymas

Dalyvavimo būdas: Internetinis mokymasis


Pasaulinis energetikos ir klimato politikos kursas siūlo įvadą į teorinį ir praktinį supratimą apie tai, kaip kuriama, formuojama, propaguojama ir įgyvendinama energetikos ir klimato kaitos politika. Kadangi energijos rinkos tampa tikrai globalios, vidaus energetikos politika vis labiau įsilieja į platesnius tarptautinio valdymo klausimus. Tuo pačiu metu dar sudėtingesnį poreikį padaro neatidėliotinas poreikis sušvelninti klimato pokyčius ir prie jų prisitaikyti bei perėjimas prie mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų ateities.

Kursas yra skirtas žmonėms, suinteresuotiems daugiau sužinoti apie tarpusavyje susijusius energetikos ir klimato politikos klausimus visame pasaulyje. Tai reiškia susidomėjimo lygį, tačiau nereikia būtinų ankstesnių žinių. Tačiau kursas taip pat siūlo pakankamai naujausių tyrimų ir naujų kritinių perspektyvų, kad sudomintų žmones, turinčius šios srities žinių ar akademinių žinių.

Pagrindinis kurso tikslas yra pateikti šį platų įvadą savarankiška, tačiau nuodugnaus forma, šalia svarbių praktinių įgūdžių, reikalingų suprasti ir aptarti energetikos ir klimato politiką bei sudaryti pagrindus didesniam įsitraukimui į ateitis - per akademines studijas, viešajame, privačiame ar ne pelno sektoriuose.

Besimokantys šiame kurse yra:

  • Vertėjai
  • Ekonomistai
  • Advokatai
  • Tyrėjai
  • Mokslininkai

Syllabus

1 savaitė

Iškastinio kuro ateitis pasaulyje, kuriame mažai anglies

Ši savaitė pristato anglies suvaržyto pasaulio idėją, atsižvelgiant į tai, kaip ji susiejama su energetikos politika ir iškastinio kuro ateitimi. Taip pat bus aptariamas tokių technologijų, kaip anglies surinkimas ir saugojimas (CCS), vaidmuo ir tai, kaip išsivysčiusiose ir besivystančiose šalyse skirtingos suinteresuotosios šalys suvokia poreikį dekarbonizuoti energetikos sistemas.

6 vaizdo įrašai (iš viso 36 minutės), 3 skaitymai, 1 viktorina .

2 savaitė

Branduolinė galimybė: sprendimas dėl energijos ir klimato problemos?

Ši savaitė pristato konkuruojančius atvejus dėl ekonominių, aplinkosaugos ir politinių branduolinės energijos aspektų, kaip visuotinės energijos rūšių sudėties, ir jos vaidmens tenkinant energetinio saugumo ir klimato kaitos švelninimo poreikius.

3 vaizdo įrašai (iš viso 20 minučių), 1 skaitymas, 1 viktorina .

3 savaitė

Atsinaujinančios energijos didinimas: politinės paskatos

Šią savaitę aptariamas augantis atsinaujinančių energijos šaltinių, tokių kaip vėjas ir saulė, vaidmuo. Jame pristatomos įvairios fiskalinės ir kitos politikos priemonės, kurias vyriausybės naudoja skatindamos atsinaujinančios energijos gamybos ir vartojimo padidėjimą.

3 vaizdo įrašai (iš viso 25 minutės), 1 skaitymas, 1 viktorina.

4 savaitė

Energetika ir klimato valdymas: ar du tampa vienu?

Šią savaitę aptariama, kaip energetika ir klimato valdymas yra labiau susiję. Klimato kaita yra visuotinė kolektyvinių veiksmų problema, tuo tarpu energetika dažniau siejama su valstybės prioritetais. Tačiau iškastinio kuro energijos išmetami teršalai turi visuotinį poveikį ir yra iššūkis visai tarptautinei bendruomenei.

2 vaizdo įrašai (iš viso 16 minučių), 1 skaitymas, 1 viktorina.

5 savaitė

Klimato pokyčiai ir energetinis saugumas: išspręsti trilemmą

Ši savaitė supažindina su įvairiomis energetinio saugumo koncepcijomis ir aptaria jų poveikį energetikos ir klimato pokyčių strategijoms.

3 vaizdo įrašai (iš viso 22 minutės), 1 skaitymas, 1 viktorina.

6 savaitė

Kas toliau bus su Paryžiaus susitarimo dėl klimato kaitos energetikos politika? [neprivaloma]

6 savaitės pasirenkamų pratybų metu galite pasimokyti iš ankstesnių savaičių, kad suprastumėte, kaip klimato pokyčiai keičia energetikos politiką. Tiksliau, jūsų prašoma apsvarstyti tai atsižvelgiant į 2015 m. Paryžiaus susitarimą dėl klimato pokyčių.

4 vaizdo įrašai (iš viso 26 minutės), 1 skaitymas, 1 viktorina.

Dažnai užduodami klausimai

Kada turėčiau prieigą prie paskaitų ir užduočių?

Kai tik užsiregistruosite sertifikatui, turėsite prieigą prie visų vaizdo įrašų, viktorinų ir programavimo užduočių (jei taikoma). Tarpusavio peržiūros užduotys gali būti pateiktos ir peržiūrėtos tik pradėjus seansą. Jei nuspręsite ištirti kursą be pirkimo, jums gali nepavykti pasiekti tam tikrų užduočių.

Ką aš gausiu įsigijęs pažymėjimą?

Įsigiję pažymėjimą, jūs gausite prieigą prie visos kursų medžiagos, įskaitant klasifikuotas užduotis. Baigę kursą, jūsų elektroninis pažymėjimas bus įtrauktas į jūsų pasiekimų puslapį - iš ten galėsite atsispausdinti savo pažymėjimą arba įtraukti jį į savo „LinkedIn“ profilį. Jei norite tik skaityti ir peržiūrėti kurso turinį, galite nemokamai audituoti kursą.

Kokia yra pinigų grąžinimo politika?

Jums bus grąžintos visos lėšos iki dviejų savaičių nuo jūsų mokėjimo dienos arba (ką tik prasidėjusiems kursams) iki dviejų savaičių nuo pirmosios kursų sesijos pradžios, atsižvelgiant į tai, kas įvyks vėliau. Gavę kurso pažymėjimą, grąžinimo grąžinti negalėsite, net jei kursą baigėte per dviejų savaičių grąžinimo laikotarpį.

Ar galima gauti finansinę paramą?

Taip, „Coursera“ teikia finansinę pagalbą besimokantiesiems, kurie negali sau leisti mokesčio. Kreipkitės dėl jos spustelėdami finansinės pagalbos nuorodą, esančią kairėje pusėje esančiame mygtuke „Registracija“. Būsite paraginti užpildyti paraišką ir jums bus pranešta, jei būsite patvirtinti.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues.

SOAS University of London welcomes the brightest minds to study on its central London campus with like-minded individuals who feel passionately about contemporary world issues. Skaityti mažiau
Londonas , Singapūras + 1 Daugiau Mažiau