Parama darbas mokyklose (qcf) - lygis 2 kursas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Paramos Darbas 2 Mokyklos lygio kursas yra prieinama mokiniams 16+, kurie yra suinteresuoti dirbti per mokyklą, ypač į asistentas, mokytojo padėjėją ar mokymosi paramos asistentas, vaidmenį.

Tai žinių kvalifikacija tinka visiems pagalbinio personalo vaidmenis mokyklose, įskaitant Svetainės personalo, administratorių ir tt, taip pat tiems, kurie dirba tiesiogiai su vaikais ir jaunimui.

Juo siekiama plėtoti žinias ir supratimą, kad visi tie, kurie dirba iš mokyklos aplinkoje reikės ir apima tokias sritis kaip apsaugoti, bendravimo ir supratimo mokyklos kontekstą.

Kaip tai žinių kvalifikacija, jis gali būti priimtas besimokantieji dar dirba mokykloje, taip pat teikti pradinį mokymą / indukcijos tiems naujo paštu.

Ši kvalifikacija buvo akredituota kvalifikacijos ir kreditų pagrindų duomenų bazę. Tai 2 lygio apdovanojimas ir turi 12 kreditus.

Kursas apima šias 5 Būtinas Vienetai:

  • 1 Vienetas: Vaiko ir jaunas žmogus plėtra
  • 2 Vienetas: vaikų ir jaunimo gerovę apsauga
  • 3 Vienetas: Ryšių ir profesionalūs santykiai su vaikais, jaunimo ir suaugusiųjų
  • 4 Vienetas: lygybės, įvairovės ir įtraukimo į darbo su vaikais ir jaunimu
  • 5 Vienetas: Mokyklos kaip organizacijos

Būtinos sąlygos

Nėra konkrečios stojimo reikalavimai.

Kurso trukmė ir palaikymas

Studentai gali registruotis bet kuriuo metu ir turėti visus metus baigti studijas. Jūs taip pat turite prieigą prie asmens globėjas paštu arba paštu už 12 mėnesių laikotarpį. Kaip žinoma, yra savaime tyrimas galite užpildyti taip mažai arba tol, kol yra laiko, kaip jūs pageidaujate.

Įvertinimas

Žinoma, yra vertinami per rašytinių užduočių, kurios pateikiamos tada pažymėtų dėstytoju serijos. Nėra išorės reikalaujamas atlikti tyrimas.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing ... Skaityti daugiau

Distance Learning Courses Limited (t/a Distance Learning Centre) is a leading provider of distance learning / home study / Open Learning courses and a respected course developer. As well as developing our own course materials we are also agents for many other top distance learning providers and currently offer over 250 distance learning courses through the Distance Learning Centre website and we are also an authorised partner for distributing the official CIW Self Study Kits. Skaityti mažiau