Paramos Darbas 2 Mokyklos lygio kursas yra prieinama mokiniams 16+, kurie yra suinteresuoti dirbti per mokyklą, ypač į asistentas, mokytojo padėjėją ar mokymosi paramos asistentas, vaidmenį.

Tai žinių kvalifikacija tinka visiems pagalbinio personalo vaidmenis mokyklose, įskaitant Svetainės personalo, administratorių ir tt, taip pat tiems, kurie dirba tiesiogiai su vaikais ir jaunimui.

Juo siekiama plėtoti žinias ir supratimą, kad visi tie, kurie dirba iš mokyklos aplinkoje reikės ir apima tokias sritis kaip apsaugoti, bendravimo ir supratimo mokyklos kontekstą.

Kaip tai žinių kvalifikacija, jis gali būti priimtas besimokantieji dar dirba mokykloje, taip pat teikti pradinį mokymą / indukcijos tiems naujo paštu.

Ši kvalifikacija buvo akredituota kvalifikacijos ir kreditų pagrindų duomenų bazę. Tai 2 lygio apdovanojimas ir turi 12 kreditus.

Kursas apima šias 5 Būtinas Vienetai:

  • 1 Vienetas: Vaiko ir jaunas žmogus plėtra
  • 2 Vienetas: vaikų ir jaunimo gerovę apsauga
  • 3 Vienetas: Ryšių ir profesionalūs santykiai su vaikais, jaunimo ir suaugusiųjų
  • 4 Vienetas: lygybės, įvairovės ir įtraukimo į darbo su vaikais ir jaunimu
  • 5 Vienetas: Mokyklos kaip organizacijos

Būtinos sąlygos

Nėra konkrečios stojimo reikalavimai.

Kurso trukmė ir palaikymas

Studentai gali registruotis bet kuriuo metu ir turėti visus metus baigti studijas. Jūs taip pat turite prieigą prie asmens globėjas paštu arba paštu už 12 mėnesių laikotarpį. Kaip žinoma, yra savaime tyrimas galite užpildyti taip mažai arba tol, kol yra laiko, kaip jūs pageidaujate.

Įvertinimas

Žinoma, yra vertinami per rašytinių užduočių, kurios pateikiamos tada pažymėtų dėstytoju serijos. Nėra išorės reikalaujamas atlikti tyrimas.

Programa mokoma:
  • Anglų
Distance Learning Centre

Peržiūrėti 24 daugiau kursų Distance Learning Centre »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
Susisiekti su mokykla
Ištęstinės
Price
250 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date