Oficialus aprašymas

Kursas iš pirmo žvilgsnio

 • Nacionalinis kodas - 52724WA
 • Tvarkaraščio pradžios data: 2019 m. Rugpjūčio 05 d
 • Kodas: DCS
 • Kurso trukmė: 24 mėnesiai
 • Kursas mokomas anglų kalba

Prisijunkite prie šios interaktyvios, LIVE ONLINE programos, 24 mėnesius visą darbo dieną, kad sužinotumėte:

 • Išplėstiniai įgūdžiai ir žinios Civilinės ir struktūrinės inžinerijos principai, kuriuos galima pritaikyti įvairiose darbo vietose
 • Svarbiausios pagrindinės žinios, vedančios įvairias projektų, įskaitant kelių, geležinkelių ir kanalizacijos sistemas, užtvankas, uostus, tiltus, pastatus ir kitas struktūras
 • Praktiniai įgūdžiai projektuojant ir rengiant inžinerinius planus pagal tarptautinius standartus
 • Inžinerinio valdymo įgūdžiai

ŠIO PROGRAMOS PAGRINDINIAI REIKALAVIMAI:

 • Gaukite praktinių civilinių ir statybų inžinierių patarimų, susijusių su realaus pasaulio pramonės įgūdžiais
 • Padidinkite patikimumą savo firmoje
 • Sukurti naujus kontaktus pramonėje
 • Gerinti karjeros perspektyvas ir pajamas

Paraiškos baigiamos 2019 m. Liepos 22 d.

Apžvalga

Prisijunk prie naujos kartos vyresniųjų civilinių ir struktūrinių inžinerijos specialistų. Apsispręskite gerai apmokamą, intensyvią, malonią karjerą, atlikdami šį išsamų ir praktinį kursą. Šiandien ji yra pristatyta per 24 mėnesius nuotoliniu būdu mokydamiesi ir pateikiama kai kurių pirmaujančių civilinių ir konstrukcinių inžinierių instruktorių pasaulyje.

Civilinė ir konstrukcinė inžinerija apima įvairias disciplinas, įskaitant kelių, geležinkelių ir drenažo sistemas, užtvankas, uostus, tiltus, pastatus ir kitas struktūras. Civiliniai ir struktūriniai projektuotojai bei rengėjai planuoja, projektuoja, kuria ir valdo statybos ir remonto projektus.

Ši kvalifikacija plėtoja jūsų įgūdžius ir žinias rengiant ir rengiant inžinerinius planus pagal pripažintus standartus. Jūs sužinosite apie įvairias civilinės inžinerijos sritis, įskaitant statybos, projektų valdymą, projektavimą ir testavimą. Jūs taip pat sužinosite apie betono, plieno konstrukcijų, kelių, vamzdžių, hidrologijos, lietaus vandens nutekėjimo ir pamatų projektavimą ir projektavimą.

Nors itin svarbu, kad tie, kurie dirba šios disciplinos priežiūros ar valdymo lygmenyje, gerai suprastų rengimo ir planavimo principus, ši kvalifikacija yra daug daugiau. Kad darbas būtų veiksmingas, turėsite žinoti, kaip pritaikyti žinias apie pagrindines civilines ir konstrukcines inžinerijos koncepcijas, įskaitant geotechninę inžineriją, hidrotechniką, inžinerinę matematiką ir medžiagų savybes. Visoje programoje šis dalykas bus įtrauktas į inžinerinio valdymo kontekstą. Mūsų tikslas yra užtikrinti, kad esate efektyvus, gerai žinomas ir kvalifikuotas vadovas ar vadovas, žmogus, kuris gali dirbti be "plano ir dizaino" trumpalaikio dokumento, kad užtikrintumėte, jog projektas būtų veiksmingai pristatytas.

Šios kvalifikacijos tikslas - suteikti teorinį ir praktinį išsilavinimą ir mokymą, kad absolventai galėtų įgyti darbo vietų inžinieriaus ("paraprofessional") lygyje statybos ir statybos pramonėje.

Kurso metu yra aštuonių temų, kad suteiktų jums maksimalų, praktinį aprėptį. Šios temos apima aplinkosaugos problemas, inžinerines technologijas, piešinį, 2D ir 3D CAD projektavimą, statybines medžiagas, civilines ir struktūrines subdisciplines (kelius, plieną, betoną, dangą, drenažą, dirvožemį, vandens tiekimą, kanalizaciją), statybvietes ir inžinerinį valdymą .

Ši programa vengia per daug dėmesio teorijai. Tai retai reikalinga realiame pramonės pasaulyje, kai laikas yra trumpas, o nedelsiant rezultatai, turintys sunkių ir naudingų žinių, yra būtini kaip minimalūs reikalavimai. Instruktoriai, pristatantys šį išsilavinimą, yra labai patyrę pramonės inžinieriai, kurie padarė sunkius kiemus ir dirbo civilinėse ir struktūrinėse srityse. Prezentacijos forma - tiesioginis, interaktyvus nuotolinis mokymasis naudojant nuotolinio mokymosi technologijas - reiškia, kad jūs galite nukentėti žemėje ir būti tiesioginei naudai savo bendrovei ar būsimam darbdaviui.

E-mokymosi studentams privalumai

 • Rentabilumas: nereikia keliauti ar apgyvendinti
 • Interaktyvūs: gyvi, interaktyvūs seansai leidžia bendrauti su savo instruktoriumi ir kolegomis
 • Lankstus: trumpas interaktyvias interneto sesijas, kurias galite aplankyti iš savo namų ar biuro. Sužinokite, kada užsidirbate!
 • Praktinė: atlikite pratimus, nuotoliniu būdu pasiekdami mūsų laboratorijas ir modeliavimo programinę įrangą
 • Ekspertų instruktoriai: instruktoriai turi didelę patirtį pramonės srityje; jie yra ne tik "mokslininkai"
 • Nėra geografinių apribojimų: mokykis iš bet kurios vietos, viskas, ko jums reikia, yra interneto ryšys
 • Nuolatinė parama: iš savo instruktoriaus (-ų) ir specialaus mokymosi palaikymo pareigūno (-ų) visą kursą
 • Tarptautinė įžvalga: bendrauti ir bendradarbiauti su dalyviais iš viso pasaulio ir įgyti vertingos informacijos apie tarptautinę praktiką

El. Mokymosi darbdaviams privalumai

 • Mažesnės mokymo išlaidos: kelionės ir apsigyvenimo nėra
 • Mažiau prastovų: trumpi seminarai (60-90 minučių) ir lankstūs mokymo metodai reiškia mažiau laiko nuo darbo
 • Išlaikyti darbuotojus: išlaikyti darbuotojus, kurie gali svarstyti kvalifikaciją kaip dieninės studijos
 • Padidinkite efektyvumą: gerinkite inžinieriaus arba techninių darbuotojų įgūdžius ir žinias
 • Tarptautinė įžvalga: studentai turės galimybę naudotis tarptautiniais profesionaliais instruktoriais ir studentais

Kaip tai veikia?

EIT e. Mokymosi kursai - tai gyvų interaktyvių sesijų derinimas internetu su profesionaliu instruktoriumi, nustatytomis skaitymais ir užduotimis. Kursai apima simuliacinę programinę įrangą ir nuotolines laboratorijų programas, kad galėtumėte praktiškai pritaikyti teoriją ir suteikti nuolatinę pagalbą iš specialaus mokymosi palaikymo pareigūno.

Praktiniai pratimai ir nuotolinės laboratorijos

Kuriant naująjį naujovišką mokymo būdą, mūsų internetiniai inžinerijos kursai naudoja nuotolinių laboratorijų (laboratorijų) ir imitavimo programinės įrangos seriją, kad būtų lengviau mokytis ir išbandyti žinias, kurias gausite savo kursuose. Tai apima visas darbo laboratorijas, sukurtas įvairiose pasaulio vietose, į kurias galėsite prisijungti ir tęsti įvairius praktinius užsiėmimus.

Tai bus papildyta simuliacine programine įranga, veikiančia nuotoliniu būdu arba kompiuteryje, kad užtikrintų reikiamą praktinę patirtį. Niekas negali daug sužinoti tik paskaitų metu, laboratorijos ir simuliacinė programinė įranga yra skirta medžiagų sugerimui didinti ir praktinei mokymosi patirčiai orientuoti. Visa tai suteiks jums tvirtą ir praktišką pagrindinių principų poveikį ir užtikrins, kad jūs gaunate maksimalią naudą iš savo kurso.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 5 daugiau kursų Engineering Institute Of Technology »

Paskutinį kartą atnaujinta February 11, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgp 5, 2019
Duration
24 mėnesių
Ištęstinės
Deadline
Liepa 22, 2019
Live Online Qualification
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgp 5, 2019
End Date
Rgp 6, 2021
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 22, 2019
Live Online Qualification

Rgp 5, 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
Liepa 22, 2019
Live Online Qualification
End Date
Rgp 6, 2021