PGCert pagal tarptautinį žmogaus teisių įstatymą

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

PGCert pagal tarptautinį žmogaus teisių įstatymą

University of Nottingham - Faculty of Social Sciences

Patekimo reikalavimai
2: 1 (ar tarptautinis lygiavertis) teisės, humanitarinių ar socialinių mokslų; Taip pat svarstomi pareiškėjai, turintys kitą atitinkamą kvalifikaciją ar patirtį
IELTS
7,0 (ne mažiau kaip 7,0 raštu, 6,5 skaitymo ir 6,0 kalbant ir klausant)
Jei šių kategorijų neįvykdyta, yra parengiamųjų kursų anglų kalba
Žinios apie tarptautinę žmogaus teisių sistemą tapo esminiu reikalavimu tiems, kurie siekia gerinti žmogaus teises visame pasaulyje. Ši nuotolinio mokymosi programa buvo sukurta taip, kad galėtumėte mokytis ne visą darbo dieną, kad atitiktumėte savo įsipareigojimus.

Jums bus suteikta išsami pagrindai žmogaus teisių įstatymuose ir sistemose, taip pat galimybė siekti daugiau specializuotų interesų, tokių kaip vaiko teisės ir tarptautinė baudžiamoji teisė.

Šis kursas skirtas užtikrinti, kad jūs įgytumėte teorinį supratimą apie žmogaus teisių teisę, taip pat naujausias žinias apie tai, kaip praktikoje veikia tarptautiniai žmogaus teisių standartai ir sistemos.

Kursą palaiko Žmogaus teisių centras , kurį vadovauja profesorius Davidas Harrisas ir profesorius Dominikas McGoldrikas.

Pagrindiniai faktai

Kurso informacija

Jūs baigsite 30 kreditų pagrindinių modulių ir dar 30 kreditų iš pasirinktinių modulių pasirinkimo.

Medžiagos

Šis kursas daugiausia teikiamas nuotolinio mokymosi būdu ir yra skirtas mokytis ne visą darbo dieną, kad atitiktų jūsų įsipareigojimus. Kiekvienam moduliui jums bus pateikiamos išsamios medžiagos, įskaitant pagrindinį tekstą, atvejų tyrimus, tolesnius skaitymo ir savikontrolės klausimus.

Kiekvienam moduliui turėsite prieigą prie pagrindinių akademinių straipsnių skaitymo paketo. Visa medžiaga pateikiama internete, kiekvienam moduliui bus teikiama akademinė parama ir diskusijų forumas.

Intensyvus gyvenamasis seansas

Notingemo universitete vyks vienas intensyvus gyvenimo savaitgalis. Tai suteikia galimybę plėsti supratimą per tradicinį akis į akį mokomą mokymą (paskaitos, seminarai ir seminarai). Šiuos darbus daugiausiai teiks mokslininkai iš Notingemo universiteto, kai kurias sesijas taip pat pristatys svečių dėstytojai.

Intensyvios mokymo sesijos yra svarbus programos elementas, padedantis užtikrinti, kad programa būtų tokia pati kaip ir mokyklos dieninės programos. Jus primygtinai rekomenduojama dalyvauti, nors tai nėra privaloma.

Karjera

Šis kursas, suteikiant aukštesnįjį mokymą pagal tarptautines žmogaus teisių taisykles, suteikia galimybę pagerinti savo patirtį ir karjeros perspektyvas šioje srityje.

Įdarbinimo galimybė ir vidutinis pradinis atlyginimas

96 proc. Teisės mokyklos magistro laipsnių, kurie galėjo būti užimtumo užtikrinto darbo arba tolesnio studijų per šešis mėnesius nuo baigimo. Vidutinis pradinis atlyginimas buvo 19 800 svarų sterlingų, o didžiausias - 42 000 GBP. *

* Žinomos paskirties vietos dieninių namų magistrantų 2016/17. Atlyginimai apskaičiuojami remiantis vidutiniškai tiems, kurie dirba visą darbo dieną Jungtinėje Karalystėje.

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta October 2, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės ir su apgyvendinimu studijos
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
1 metai
Ištęstinės
Price
Kaina
3,420 GBP
Locations
Jungtinė Karalystė - Nottingham, England
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Jungtinė Karalystė - Nottingham, England
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla