Read the Official Description

Mūsų kriminologijos ir kriminalinės psichologijos aspirantūros diplomas suteikia aukštą kvalifikaciją, kuri skirta absolventams aprūpinti išsamiu kriminologijos ir kriminalinės psichologijos pažangiausių ir svarbių temų supratimu.

Baigę antrosios pakopos studijų diplomą, mes suteikiame Jums galimybę žengti į priekį, kad mokytųsi visą magistro laipsnį (suteikiamas po 180 kreditų). Jei reikia daugiau informacijos, susisiekite su Priėmimo komanda.

Šis kursas nėra akredituotas Britanijos psichologinės draugijos (BPS).

Karjeros tikslai

Antrosios pakopos studijų kvalifikacija yra svarbus pasiekimas ir labai vertinama darbdavių. Naujausi tyrimai rodo, kad aukštąjį išsilavinimą įgijusiems žmonėms yra didesnė tikimybė gauti darbo vietų profesiniame ar vadovaujančiame lygyje ir mažiau tikėtina, kad jie yra bedarbiai. Kai kurioms darbo vietoms kvalifikacija gali būti labai svarbi, kiti gali konkuruoti.

Kadangi bendrovės ieško labiausiai išsivysčiusių įgūdžių absolventų, kriminologijos ir kriminalinės psichologijos magistrantūros sertifikatas gali suteikti jums konkurencinį pranašumą, reikalingą aukštesniam lygmeniui.

Absolventų karjeros galimybės egzistuoja įvairiuose viešojo ir privataus sektoriaus profesijose.

Tai gali būti vienas iš šimtų skirtingų vaidmenų Policijos tarnyboje (nuo analitinių policijos pareigūnų vaidmenų iki tarnaujančių policijos pareigūnų), dirbantis su pažeidėjais iš paramos darbuotojų, įkalinimo tarnybų darbuotojams, dirbantiems aukų tarnybose, ir vaidmenis įvairiuose teisėsaugos saugumo tarnybų agentūros Nacionalinei nusikalstamumo tarnybai.

Program taught in:
Anglų

See 30 more programs offered by University of Essex Online »

Last updated June 4, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Open Enrollment
Duration
16 mėnesių
Ištęstinės
Price
6,800 GBP
Kiekvienas kasmet gaus 10% nuolaida, jei jie mokės metinį mokestį arba kursinį mokestį iš anksto.
By locations
By date
Start Date
Open Enrollment
Application deadline

Open Enrollment