Apžvalga

Mūsų aspirantūros projektų valdymo diplomas bus grindžiamas jūsų turimomis žiniomis ir patirtimi, tuo pačiu užsiimant veikla, kuri leis jums susieti savo patirtį su šiuolaikinėmis idėjomis ir praktika pasaulio kontekste. Suteikite jums įgūdžių ir žinių, kad galėtų tęsti savo karjerą įvairiose organizacijose ir pramonės šakose.

Ši kompetencijos srities specialistų sukurta programa apima keletą sudėtingų temų, principų, teorijų ir praktikos projektų valdymo srityje. Išplėskite savo dabartinį mąstymą įvairiais klausimais, susijusiais su dalykine sritimi, ir teoriškai ir praktinai ištirti veiksnius, reikalingus veiksmingam projektų valdymui šiuolaikinėje globalioje ir labai konkurencingoje aplinkoje.

Šio kurso metu sužinosite, kaip efektyviai valdyti ir analizuoti projektus, leidžiančius jums sėkmingai dalyvauti jūsų organizacijoje ar kitose srityse. Jūs taip pat gausite išsamių žinių vadybos ekonomikoje, tvariose veiklos srityse ir daugelyje kitų pagrindinių valdymo sričių.

Baigę antrosios pakopos studijų diplomą, mes suteikiame jums galimybę pereiti į visą magistro studijas (suteikiama po 180 kreditų).

Mokymasis ir vertinimas

Įvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.

Visi mūsų internetiniai kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai truks jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė ar trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirinktų studijų pasirinkčių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma.

Visi mūsų kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% interneto universitetas, vietoj tradicinio miestelio naudojame virtualią mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.

Vertinimas

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. Antrosios pakopos studijų diplomas, skirtas projektų valdymui, vertinamas remiantis rašytinių kursų deriniu.

Nuo pat programos pradžios visuomet suprantate savo dabartinę preliminarią kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti patobulintas sritis. Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo kursą. Tai pasiekiame:

  • parodydami savo ženklus aiškiai savo klasės knygą, kurią galima peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos
  • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų klasė visada būtų atnaujinta
  • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų pabaigos egzaminų
  • užtikrinant, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju
  • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Šis aspirantūros projektų valdymo diplomas parodys dabartiniams ir būsimiems darbdaviams, kad turite tiek aistrą, tiek atsidavimą studijuoti internetu ir išplėsti savo karjerą kaip vadybininkas.

Projekto valdymo žinios, kurias gausite iš programos, leis jums pereiti į daugybę profesionalių aplinkų, o perkeliami įgūdžiai (įskaitant komunikaciją, kritinį mąstymą ir mokslinius tyrimus), kurį sukursite, suteiks jums pasitikėjimo progresu beveik bet kuri pramonė ar sektorius.

Patekimo reikalavimai

Mes turime lanksčias atvykimo sąlygas, kad būtų atsižvelgiama į savo akademinę ir darbo patirtį, taip pat į jūsų motyvaciją daryti kursą. Mūsų PG Dip projektų valdymo programoje yra du įvedimo būdai:

1. Akademinis atvykimo maršrutas

Norint patenkinti mūsų akademinio atvykimo maršruto reikalavimus mūsų PG Dip projektų valdymo programai, turite turėti tokią kvalifikaciją:

  • Aktyvaus mokslo diplomas iš patvirtintos institucijos, lygiavertis JK apdovanojimų laipsniui arba atitinkama profesinė kvalifikacija.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.5 arba lygiavertė. Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate tos valstybės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių.

2. Atidarykite įvažiavimo maršrutą

Mes suprantame, kad galite įgyti įgūdžių įvairiais būdais ir kad ankstesnis akademinis našumas nėra vienintelis kandidato sugebėjimų rodiklis. Todėl, jei neatitinkate aukščiau nurodytų minimalių akademinių standartų, vis tiek galėsite užsiregistruoti per mūsų atvirą įvažiavimo maršrutą.

Kad galėtume patenkinti mūsų PG Dip projektų valdymo programos atviros įvažiavimo maršruto reikalavimus, turite atitikti šiuos minimalius kriterijus:

  • Bent penkerių metų aukšto lygio darbo patirtis.
  • Anglų kalbos mokėjimo lygis turi atitikti IELTS (akademinės) lygį 6.5.

Jūsų paraiška bus svarstoma atskirai, atsižvelgiant į jūsų motyvaciją atlikti kursą, ankstesnę darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, parodančias jūsų sugebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei jūs užsiregistruosite mūsų PG Dip projektų valdymo programoje, bet nusprendžiate, kad mokymasis internetu nėra skirtas tau, mes leisime jums atšaukti per 21 dieną nuo jūsų pasiūlymo laiške nurodytos pradžios datos. Jei sumokėjote pradinį įnašą iš anksto, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 30 daugiau kursų University of Essex Online »

Paskutinį kartą atnaujinta August 14, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
16 mėnesių
Ištęstinės
Price
7,072 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date