Apžvalga

Plėtokite savo karjerą ir žinias naudodami mūsų "PG Dip Education", skirtą specialiai tiems, kurie dirba mokymo ir švietimo praktikoje.

Remdamasis žiniomis, įgytais mūsų PG Cert programoje, šis kursas leidžia įgyti įgūdžių ir žinių, norint įsitraukti į įvairias praktikas, kad būtų užtikrintas nuolatinis profesinis tobulėjimas, įskaitant kritinę refleksiją, tyrimus ir tyrimus bei dalyvavimas diskusijose su atitinkamomis praktikos bendruomenėmis. .

Visoje programoje dirbate kartu su kitais specialistais, kad sukurtumėte reikiamas žinias ir įgūdžius, kad kritiškai peržiūrėtumėte akademinę literatūrą ir pritaikytumėte išvadas praktikai, sustiprintumėte savo mokymą ir mokymąsi.

Jūs taip pat sukursite pagrindinius praktinius įgūdžius, įskaitant gebėjimą taikyti metodus, kurie palengvina ir skatina švietimo įtraukimą ir besimokančiųjų lygias galimybes, taip pat apibūdina svarbiausius dalykus ir pagrindinius įgūdžius, reikalingus norint atlikti specializuotą ne pedagoginį vaidmenį.

Baigę antrosios pakopos studijų diplomą, mes suteikiame jums galimybę pereiti į visą magistro studijas (suteikiama po 180 kreditų).

Mokymasis ir vertinimas

Įvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.

Visi mūsų internetiniai kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai truks jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė ar trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirinktų studijų pasirinkčių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma.

Visi mūsų kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% interneto universitetas, vietoj tradicinio miestelio naudojame virtualią mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.

Vertinimas

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. PG Dip Education vertinimas grindžiamas rašytinių kursų, mokymosi bendrų klausimų, pristatymų ir elektroninio portfelio įvedimo deriniu.

Nuo pat programos pradžios visuomet suprantate savo dabartinę preliminarią kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti patobulintas sritis. Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikalingą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo kursą. Tai pasiekiame:

  • parodydami savo ženklus aiškiai savo klasės knygą, kurią galima peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos
  • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų klasė visada būtų atnaujinta
  • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų pabaigos egzaminų
  • užtikrinant, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju
  • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Švietimo pasaulis nuolat keičiasi, ir ši programa leidžia jums nuolat atnaujinti naujausius įvykius ir teorijas. Tinklas ir bendravimas su kitais specialistais ir bendraamžiais, žinoma, leidžia jums plėtoti savo vaidmenį ir įsitraukti į profesinį tobulėjimą.

Taip pat sužinosite, kaip pasirinkti ir naudoti įvairius metodus ir išteklius, įskaitant technologijas, siekiant išlaikyti besimokančiųjų dalyvavimą ir skatinti besimokančiųjų savarankiškumą.

Patekimo reikalavimai

Šios programos turinys reikalauja, kad jūs apmąstytumėte apie savo mokymosi patirtį; todėl jums reikės šiuo metu dirbti mokymo srityje arba turėti tam tikrą mokymą po privalomo ugdymo konteksto arba reguliariai mokytis į mokymo įstaigą ar organizaciją mokymo metu.

Tačiau tai neriboja pareiškėjų, kurie dirba tik mokykloje, kolegijoje ar universitete; Paraiškos taip pat bus svarstomos kiekvienu konkrečiu atveju iš studentų, dirbančių alternatyviose organizacijose, kuriose teikiama organizuota edukacinė programa, pvz., galerijose, muziejuose, NVO ar kitose su švietimu susijusiose srityse.

Mes turime lanksčias atvykimo sąlygas, kad būtų atsižvelgiama į savo akademinę ir darbo patirtį, taip pat į jūsų motyvaciją daryti kursą. Mūsų PG Dip švietimo programoje yra du įvedimo maršrutai:

1. Akademinis atvykimo maršrutas

Norint patenkinti mūsų PG Dip mokymo programos akademinių atvykimo maršruto reikalavimus, turite turėti bent šias kvalifikacijas:

  • Aktyvaus mokslo diplomas iš patvirtintos institucijos, lygiavertis JK apdovanojimų laipsniui arba atitinkama profesinė kvalifikacija.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.5 arba lygiavertė. Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate tos valstybės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių.

2. Atidarykite įvažiavimo maršrutą

Mes suprantame, kad galite įgyti įgūdžių įvairiais būdais ir kad ankstesnis akademinis našumas nėra vienintelis kandidato sugebėjimų rodiklis. Todėl, jei neatitinkate aukščiau nurodytų minimalių akademinių standartų, vis tiek galėsite užsiregistruoti per mūsų atvirą įvažiavimo maršrutą.

Kad galėtume patenkinti mūsų "PG Dip Education" atviros įvažiavimo maršruto reikalavimus, turite atitikti šiuos minimalius kriterijus:

  • Ne mažiau kaip dvejų metų mokymo patirtis po privalomo ugdymo.
  • Anglų kalbos mokėjimo lygis turi atitikti IELTS (akademinės) lygį 6.5.
  • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate tos valstybės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių.

Jūsų paraiška bus svarstoma atskirai, atsižvelgiant į jūsų motyvaciją atlikti kursą, ankstesnę darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, parodančias jūsų sugebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei užsiregistruosite mūsų "PG Dip" švietimo programoje, tačiau nuspręsite, kad mokymasis internetu nėra skirtas tau, mes leisime jums atšaukti per 21 dieną nuo jūsų pasiūlymo laiške nurodytos pradžios datos. Jei sumokėjote pradinį įnašą iš anksto, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 30 daugiau kursų University of Essex Online »

Paskutinį kartą atnaujinta July 2, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
16 mėnesių
Ištęstinės
Price
7,072 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date