Apžvalga

Padarykite savo ženklą ir sulaukite sėkmės su mūsų unikaliu internetiniu antrosios pakopos studijų sertifikatu projektų valdyme. Kursas supažindina su daugeliu pagrindinių temų ir metodų, susijusių su projekto valdymu.
Jūs išmoksite gero valdymo principus ir praktiką bei įsitraukite į vadybos ekonomiką. Gausite įgūdžių, kurie pagerins jūsų CV ir galės būti naudojami tiesiogiai jūsų dabartinėje valdymo pozicijoje.

Naudodamiesi programos turiniu, kurį sukūrė dėstytojai, turintys didelę akademinę ir profesinę patirtį, gilinsite žinias apie šiuolaikinio verslo valdymo sudėtingumą ir padidinsite pasitikėjimą, profesionalumą ir praktinius sugebėjimus. Baigę programą galėsite parodyti pažangų supratimą apie efektyvių projektų valdymo principus ir teorijas. Jūs taip pat gausite keletą kritinių ir analitinių įgūdžių, kurie gali būti naudojami įvairiose profesinėse aplinkose.

Šis trumpas, 100% internetinis kursas yra puiki alternatyva dieninių studijų studentų studijoms ir puikiai tinka, jei norite sužinoti, kaip veikia projektų valdymas, arba jei norite tobulėti vadovaujant, tada ši programa padidins jūsų žinių ir karjeros perspektyvas.

Pasibaigus antrosios pakopos studijų pažymėjimui, mes suteikiame jums galimybę pereiti prie studijų magistro diplomas projektų valdymo srityje (suteikiamas po 120 kreditų) ir visą magistrantūros projektų valdymą (suteikiamas po 180 kreditų).

Mokymasis ir vertinimas

Įvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.

Visi mūsų internetiniai kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai truks jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė ar trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirinktų studijų pasirinkčių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma.

Visi mūsų kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% interneto universitetas, vietoj tradicinio miestelio naudojame virtualią mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.

Vertinimas

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. Antrosios pakopos studijų pažymėjimo projektų vadybos vertinimas bus grindžiamas rašytinių kursų deriniu.

Nuo pat programos pradžios visada bus žinoma apie jūsų dabartinę laikinąją kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti tobulintinas sritis. Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikiamą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo magistrantūros studijas. Tai pasiekiame:

  • parodyti savo ženklus aiškiai savo klasės knygą, kurią galima peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos;
  • greitas darbo įvertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų klasė būtų nuolat atnaujinama;
  • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų egzaminų pabaigos;
  • užtikrinant, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju; ir
  • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo.

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Šis PG Cert projektų valdymo kursas suteiks jums įgūdžių, reikalingų jūsų karjeros ir vadovaujančių kompleksinių projektų tobulinimui. Programa puikiai tinka tiems, kurie jau dirba vadyboje ir nori pridėti papildomos vertės savo CV ir pagerinti jų karjeros perspektyvas.

Platus ir sudėtingas turinys taip pat padės jums ugdyti savo intelektinius gebėjimus, tyrimus, analitinius ir pažinimo įgūdžius, įgydamas žinių, sprendžiant problemas ir argumentuojant.

Patekimo reikalavimai

Mes turime lanksčias atvykimo sąlygas, kad būtų atsižvelgiama į savo akademinę ir darbo patirtį, taip pat į jūsų motyvaciją daryti kursą. Mūsų PG Cert projekto valdymo programoje yra du įvedimo maršrutai:

1. Akademinis atvykimo maršrutas

Kad galėtumėte patenkinti akademinių atvykimo maršruto reikalavimus mūsų PG Cert Project Management, turite turėti bent šias kvalifikacijas:

  • Aktyvaus mokslo diplomas iš patvirtintos institucijos, lygiavertis JK apdovanojimų laipsniui arba atitinkama profesinė kvalifikacija.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jūsų anglų kalbos įgūdžiai turėtų būti lygiaverčiai IELTS (akademinei) 6.5. Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate tos valstybės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių.

2. Darbo patirties atvykimo maršrutas

Mes suprantame, kad galite įgyti įgūdžių įvairiais būdais ir kad ankstesnis akademinis našumas nėra vienintelis kandidato sugebėjimų rodiklis. Todėl, jei jūs neatitinkate aukščiau nurodytų minimalių akademinių standartų, vis tiek galėsite užsiregistruoti mūsų darbo patirties įvažiavimo keliu.

Kad galėtumėte patenkinti mūsų darbo patirties įvažiavimo maršruto reikalavimus mūsų PG Cert projektų valdymo kursui, turite atitikti šiuos minimalius kriterijus:

  • Bent 5 metų aukšto lygio darbo patirtis.
  • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jūsų anglų kalbos įgūdžiai turėtų būti lygiaverčiai IELTS (akademinei) 6.5.

Jūsų paraiška bus svarstoma atskirai, atsižvelgiant į jūsų motyvaciją atlikti kursą, ankstesnę darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, parodančias jūsų sugebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei užsiregistruosite mūsų PG Cert Project Management, bet nuspręsite, kad mokymasis internetu nėra skirtas tau, mes leisime jums atšaukti per 21 dieną nuo jūsų pasiūlymo laiške nurodytos pradžios datos. Jei sumokėjote pradinį įnašą iš anksto, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 30 daugiau kursų University of Essex Online »

Paskutinį kartą atnaujinta August 14, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
8 mėnesių
Ištęstinės
Price
3,536 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date