Išnagrinėkite problemas, su kuriomis susiduria policijos ir tyrimo grupės baudžiamojoje byloje, taip pat atraskite daugybę metodų, naudojamų pagrindiniams nusikaltimams tirti. Šis trumpas kursas yra puikus studentams, norintiems pereiti į karjerą policijos ar tyrimo metu, arba jis gali būti naudojamas kaip žingsnis link mūsų visą magistrantūros kriminologijos ir kriminalinės psichologijos.

Šis unikalus internetinis aukštojo mokslo diplomas policijos ir baudžiamojo tyrimo srityje apima daugelį pagrindinių klausimų, susijusių su policijos, psichologijos ir nusikalstamumo tyrimais *.

Jūs atrasite įvairius metodus, naudojamus tiriant pagrindinius nusikaltimus, tokius kaip žmogžudystė ir seksualinė prievarta, taip pat kritiškai peržiūrint veiksmingą policijos vadovavimą ir partnerystę. Programa taip pat daug dėmesio skiria psichologijos vaidmeniui remiant baudžiamuosius tyrimus.

Naudodamiesi programos turiniu, kurį sukūrė dėstytojai, turėdami didelę akademinę ir profesinę vyresnę policiją ir tyrimo patirtį, turėsite išsamių žinių apie šiuolaikinę policiją, kriminologinę ir psichologinę teoriją bei socialinę politiką. Baigę programą, jūs taip pat galėsite parodyti pažangią supratimą apie besikeičiančią policijos veiklą, ypatingą dėmesį skiriant vadovybei, socialinei ir vyriausybinei politikai bei bendradarbiavimui. Jūs taip pat gausite keletą kritinių ir analitinių įgūdžių, kurie gali būti naudojami įvairiose profesinėse aplinkose.

Šis trumpas, 100% internetinis kursas yra puiki alternatyva dieninių studijų miestelyje studijoms ir puikiai tinka, jei jus domina atradimas, kaip veikia policijos ir baudžiamieji tyrimai, ar jei esate traukiamas į karjerą policijos ar tyrimas. Jei jau dirbate policijos ar tyrimo metu, ši programa yra galiojanti (tęstinio profesinio tobulėjimo) CPD ir padidins jūsų žinias bei karjeros perspektyvas.

Baigę antrosios pakopos studijų pažymėjimą, mes suteikiame jums galimybę siekti aukštojo mokslo diplomo kriminologijos ir kriminalinės psichologijos magistro laipsnį (skiriama po 120 kreditų) ir visą magistro laipsnį kriminologijos ir kriminalinės psichologijos srityje (suteikiama po 180 kreditų).

* Šio kurso pradžios data ir detalės vis dar taikomos Universiteto patvirtinimui. Jeigu patvirtinimas nebus suteiktas pagal jūsų kursų pradžios datą, bus pateikta alternatyvi data arba bus pateikta visa grąžinamoji išmoka. Jei turėsime keisti šią programą kaip Essex universiteto patvirtinimo proceso dalį, mes apie tai pranešsime kuo anksčiau.

Mokymasis ir vertinimas

Įvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.

Visi mūsų internetiniai kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai truks jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė arba trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirenkamų studijų galimybių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma.

Visi mūsų kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% internetinis universitetas, vietoj tradicinės kampelės naudojame virtualų mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.

Vertinimas

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. Antrosios pakopos studijų policijos ir baudžiamojo tyrimo vertinimas bus grindžiamas rašytinių kursų deriniu. Nuo pat programos pradžios visada bus žinoma apie jūsų dabartinę laikinąją kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti tobulintinas sritis. Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikiamą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo magistrantūros studijas. Tai pasiekiame:

  • aiškiai parodyti savo ženklus savo klasės knygoje, kurią galima peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos;
  • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų laipsnio knyga visada būtų atnaujinta;
  • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų egzaminų pabaigos;
  • užtikrinant, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju; ir
  • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo.

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Šis PG Cert policijos ir baudžiamojo tyrimo kursas suteiks jums įgūdžių, reikalingų norint tęsti karjerą policijos ir (arba) tyrimo metu. Programa puikiai tinka tiems, kurie jau dirba policijos tarnyboje ar tyrime ir siekia pagerinti savo karjeros perspektyvas.

Platus ir sudėtingas turinys taip pat padės jums ugdyti savo intelektinius gebėjimus, tyrimus, analitinius ir pažinimo įgūdžius, įgydamas žinių, sprendžiant problemas ir argumentuojant.

Patekimo reikalavimai

Mes turime lanksčias atvykimo sąlygas, kad būtų atsižvelgiama į savo akademinę ir darbo patirtį, taip pat į jūsų motyvaciją daryti kursą. Mūsų PG Cert policijos ir baudžiamieji tyrimai yra du įvedimo keliai.

1. Akademinis atvykimo maršrutas

Kad galėtumėte patenkinti mūsų PG Cert Policijos ir baudžiamojo tyrimo akademinius atvykimo kelius reikalavimus, turite turėti bent šias kvalifikacijas:

  • Aktyvaus mokslo diplomas iš patvirtintos institucijos, lygiavertis JK apdovanojimų laipsniui arba atitinkama profesinė kvalifikacija.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jūsų anglų kalbos įgūdžiai turėtų būti lygiaverčiai IELTS (akademinei) 6.5. Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

2. Darbo patirties atvykimo maršrutas

Mes suprantame, kad galite įgyti įgūdžių įvairiais būdais ir kad ankstesnis akademinis našumas nėra vienintelis kandidato sugebėjimų rodiklis. Todėl, jei jūs neatitinkate aukščiau nurodytų minimalių akademinių standartų, vis tiek galėsite užsiregistruoti mūsų darbo patirties įvedimo keliu.

Kad galėtumėte patenkinti mūsų PG Cert Policijos ir baudžiamojo tyrimo kursus, reikia laikytis bent šių kriterijų:

  • Bent 5 metų aukšto lygio darbo patirtis.
  • Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, jūsų anglų kalbos įgūdžiai turėtų būti lygiaverčiai IELTS (akademinei) 6.5.

Jūsų paraiška bus svarstoma atskirai, atsižvelgiant į jūsų motyvaciją atlikti kursą, ankstesnę darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, parodančias jūsų sugebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei jūs užsiregistruosite mūsų PG Cert policijos ir baudžiamojo tyrimo metu, bet nusprendžiate, kad mokymasis internetu nėra skirtas jums, mes leisime jums atšaukti per 21 dieną nuo jūsų pasiūlymo laiške nurodytos pradžios datos. Jei sumokėjote pradinį įnašą iš anksto, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Kaina

Mūsų mokesčiai vienodi visiems studentams, ir kiekvienas gaus 10% nuolaida, jei jie moka metinį mokestį ar kursinį mokestį iš anksto. Jei esate užsienio studentas, turėtumėte patikrinti, ar jūsų vyriausybė teikia finansinę paramą užsienio studijoms.

Kainos peržiūrimos kasmet. Mes pasiliekame teisę keisti kursų mokesčius, kad atspindėtume infliaciją ir turimus aukštojo mokslo finansavimo pokyčius. Jei kasmet mokate studijų mokesčius iš anksto, studijų mokesčiai nebus padidinami prieš kitą metinį mokėjimą.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 30 daugiau kursų University of Essex Online »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
8 mėnesių
Ištęstinės
Price
3,536 GBP
Kiekvienas kasmet gaus 10% nuolaida, jei jie mokės metinį mokestį arba kursinį mokestį iš anksto.
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date