Mūsų aspirantūros pažymėjimas kriminologijos ir kriminalinės psichologijos siūlo aukštą kvalifikaciją, naudingą absolventams, norintiems dirbti įvairiose profesijose tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose, įskaitant policijos pajėgas, teisėsaugos institucijas ir daug daugiau.

Baigę antrosios pakopos studijų pažymėjimą, mes suteikiame jums galimybę tęsti studijas antrosios pakopos studijų diplomas (suteikiamas po 120 kreditų) ir visą magistro laipsnį (suteikiamas po 180 kreditų). Jei reikia daugiau informacijos, susisiekite su Priėmimo komanda. Šis kursas nėra akredituotas Britanijos psichologinės draugijos (BPS).

Karjeros tikslai

Antrosios pakopos studijų kvalifikacija yra svarbus pasiekimas ir labai vertinama darbdavių. Naujausi tyrimai rodo, kad aukštąjį išsilavinimą įgijusiems žmonėms yra didesnė tikimybė gauti darbo vietų profesiniame ar vadovaujančiame lygyje ir mažiau tikėtina, kad jie yra bedarbiai. Kai kurioms darbo vietoms kvalifikacija gali būti labai svarbi, kiti gali konkuruoti.

Kadangi bendrovės ieško labiausiai išsivysčiusių įgūdžių absolventų, kriminologijos ir kriminalinės psichologijos magistrantūros sertifikatas gali suteikti jums konkurencinį pranašumą, reikalingą aukštesniam lygmeniui.

Absolventų karjeros galimybės egzistuoja įvairiuose viešojo ir privataus sektoriaus profesijose.

Tai gali būti vienas iš šimtų skirtingų vaidmenų Policijos tarnyboje (nuo analitinių policijos pareigūnų vaidmenų iki tarnaujančių policijos pareigūnų), dirbantis su pažeidėjais iš paramos darbuotojų, įkalinimo tarnybų darbuotojams, dirbantiems aukų tarnybose, ir vaidmenis įvairiuose teisėsaugos saugumo tarnybų agentūros Nacionalinei nusikalstamumo tarnybai.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 30 daugiau kursų University of Essex Online »

Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Atvira registracija
Duration
8 mėnesių
Ištęstinės
Price
3,536 GBP
Kiekvienas kasmet gaus 10% nuolaida, jei jie mokės metinį mokestį arba kursinį mokestį iš anksto.
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Atvira registracija
Galutinis paraiškų davimo terminas

Atvira registracija

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date