Apžvalga

Mūsų aspirantūros pažymėjimas versle ir vadyboje siūlo aukštą kvalifikaciją, naudingą absolventams, norintiems tapti veiksmingais vadovais ir vadovais.

Baigę mūsų PG Cert versle ir vadyboje, turite daugybę galimybių tęsti asmeninį ir profesinį tobulėjimą.

Galite tęsti savo kelionę, eidami į mūsų magistrantūros verslo ir vadybos programą, arba galite pasirinkti specializuotis su mūsų magistrantūros verslo su finansų, magistrantūros verslo su žmogiškųjų išteklių arba magistrantūros verslo su rinkodaros kursą.

Mokymasis ir vertinimas

Įvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.

Visi mūsų internetiniai kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai truks jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė ar trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirinktų studijų pasirinkčių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma.

Visi mūsų kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% interneto universitetas, vietoj tradicinio miestelio naudojame virtualią mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.

Vertinimas

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. Antrosios pakopos studijų pažymėjimo verslo ir vadybos vertinimas grindžiamas rašytinių kursų deriniu.

Nuo pat programos pradžios visuomet suprantate savo dabartinę preliminarią kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti patobulintas sritis. Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikiamą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo magistrantūros studijas. Tai pasiekiame:

  • aiškiai parodydami savo ženklus savo klasės knygoje, kurią galite peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos
  • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų klasės knyga visada būtų atnaujinta
  • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų pabaigos egzaminų
  • užtikrinant, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju
  • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Antrosios pakopos studijų kvalifikacija yra svarbus pasiekimas ir labai vertinama darbdavių. Naujausi tyrimai rodo, kad aukštąjį išsilavinimą įgijusiems žmonėms yra didesnė tikimybė gauti darbo vietų profesiniame ar vadovaujančiame lygyje ir mažiau tikėtina, kad jie yra bedarbiai. Kai kurioms darbo vietoms kvalifikacija gali būti labai svarbi, kiti gali konkuruoti.

Kadangi bendrovės ieško verslo vadovų, turinčių pažangiausius įgūdžius, reaguojančius į ekonomikos ir rinkos pokyčius, magistrantūros sertifikatas versle ir vadyboje gali suteikti Jums konkurencinį pranašumą, reikalingą aukštesniam lygmeniui.

Specializuotos žinios ir supratimas, kuriuos jūs gaunate, galėtų atverti naudingą verslo, bankininkystės, draudimo, apskaitos, finansų, rinkodaros, pardavimo, mažmeninės prekybos ir žmogiškųjų išteklių karjerą.

Patekimo reikalavimai

Patekimo reikalavimai

Mes turime lanksčias atvykimo sąlygas, kad būtų atsižvelgiama į savo akademinę ir darbo patirtį, taip pat į jūsų motyvaciją daryti kursą. Mūsų PG Cert verslo ir valdymo programoje yra du atvykimo maršrutus:

1. Akademinis atvykimo maršrutas

Kad galėtumėte patenkinti mūsų PG Cert verslo ir vadybos programos akademinio atvykimo maršruto reikalavimus, turite turėti tokią kvalifikaciją:

  • Aktyvaus mokslo diplomas iš patvirtintos institucijos, lygiavertis JK apdovanojimų laipsniui arba atitinkama profesinė kvalifikacija.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.5 arba lygiavertė. Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate tos valstybės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių.

2. Atidarykite įvažiavimo maršrutą

Mes suprantame, kad galite įgyti įgūdžių įvairiais būdais ir kad ankstesnis akademinis našumas nėra vienintelis kandidato sugebėjimų rodiklis. Todėl, jei neatitinkate aukščiau nurodytų minimalių akademinių standartų, vis tiek galėsite užsiregistruoti per mūsų atvirą įvažiavimo maršrutą.

Kad galėtumėte patenkinti mūsų "PG Cert" verslo ir valdymo programos atviros įvažiavimo maršruto reikalavimus, turite atitikti šiuos minimalius kriterijus:

  • Bent penkerių metų aukšto lygio darbo patirtis.
  • Anglų kalbos mokėjimas turėtų būti lygus IELTS 6.5 lygiui.
  • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate tos valstybės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių.

Jūsų paraiška bus svarstoma atskirai, atsižvelgiant į jūsų motyvaciją atlikti kursą, ankstesnę darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, parodančias jūsų sugebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei užsiregistruosite mūsų PG Cert Verslo ir vadybos programoje, bet nusprendžiate, kad mokymasis internetu nėra skirtas jums, mes leisime jums atšaukti per 21 dieną nuo jūsų pasiūlymo laiške nurodytos pradžios datos. Jei sumokėjote pradinį įnašą iš anksto, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 30 daugiau kursų University of Essex Online »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
8 mėnesių
Ištęstinės
Price
3,536 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date