Oficialus aprašymas

Apžvalga

Ar norite greitai tobulinti savo mokymo praktiką? Mūsų 8 mėnesių trukmės PG Cert švietimas (edukacinė praktika) suteiks jums reikiamų žinių ir įgūdžių, kad galėtų pritaikyti mokymo ir mokymosi metodus, išteklius ir veiksmingai vertinti įvairias besimokančiųjų poreikius.

Dirbdamas kartu su kolegomis dėstytojams, šis kursas nagrinėja profesinę aukštojo mokslo praktiką, taip pat suteikia įgūdžių ir žinių, kad galėtų dalyvauti įvairiose praktikose, kad užtikrintų nuolatinį profesinį tobulėjimą, įskaitant kritinius apmąstymus, tyrimus ir tyrimus bei dalyvavimą diskusijose su atitinkamomis bendruomenėmis praktika.

Šis PG Cert švietimas (edukacinė praktika) gali būti pasiektas kaip savarankiška kvalifikacija, arba tai gali būti pirmas žingsnis mūsų PG Dip Education ar mūsų viso magistro (M.Ed.).

Mokymasis ir vertinimas

Įvadas

Studijuodamasis internetu jūs galite laisvai mokytis, kada ir kur tau tinka - namuose, pietų pertraukos metu ar bet kur kitur, kuria turite interneto prieigą.

Visi mūsų internetiniai kursai turi orientacinę studijų trukmę, kuri yra vadovas, kaip ilgai truks jūsų kursas. Tikroji trukmė gali būti ilgesnė arba trumpesnė priklausomai nuo jūsų studijų greičio, pasirenkamų studijų galimybių ir modulio prieinamumo. Galima baigti studijas greičiau, nei orientacinė kursų trukmė, tam tikru laiku padvigubinant modulius; tačiau minimalus studijų trukmė yra taikoma.

Visi mūsų kursai reguliariai pradeda datas ištisus metus. Mūsų akademiniai metai yra suskirstyti į modulius, paprastai - vienos ar dviejų savaičių pertraukos tarp modulių ir struktūruotos trijų savaičių pertraukos Kalėdų laikotarpiui. Paraiškų teikimo metu studentai gaus kursų tvarkaraštį.

Mokymo metodai ir stilius

Kadangi mes esame 100% interneto universitetas, vietoj tradicinio miestelio naudojame virtualią mokymosi aplinką. Sistema stebi ir valdo mokymosi procesą realiuoju laiku ir suteikia jums greitą prieigą prie jūsų mokymosi medžiagos.

Ši mokymosi platforma leidžia tiek studentams, tiek dėstytojams aktyviai dalyvauti pokalbiuose realiuoju laiku, jūs galite klausytis ir peržiūrėti internetines paskaitas ir seminarus. Visi kursai pristatomi tik anglų kalba.

Visą savo kursą palaiko specialus studento patarėjas ir turi galimybę reguliariai bendrauti su kitais studentais ir savo globėjais. Norėdami užtikrinti, kad gautumėte reikiamą pagalbą iš savo dėstytojo, mes pritraukiame savo klasės dydį 20 mokinių.

Vertinimas

Vietoj egzaminų mes taikome vertinimą, pagrįstą užduotimi. PG Cert švietimo (edukacinės praktikos) vertinimas grindžiamas rašytinių kursų, mokymosi bendrų klausimų, pristatymų ir elektroninio portfelio įnašo deriniu.

Nuo pat programos pradžios visuomet suprantate savo dabartinę preliminarią kvalifikaciją, leidžiančią įvertinti dabartinių studijų metodų sėkmę ir aiškiai apibrėžti patobulintas sritis. Manome, kad šis skaidrumas suteikia jums reikiamą informaciją, kad galėtumėte kuo geriau išnaudoti savo magistrantūros studijas. Tai pasiekiame:

  • aiškiai parodydami savo ženklus savo klasės knygoje, kurią galite peržiūrėti kiekvieną kartą, kai prisijungiate prie mokymosi platformos
  • greitas darbo vertinimas, siekiant užtikrinti, kad jūsų klasės knyga visada būtų atnaujinta
  • vertinti savo darbą visą modulį, o ne laukti metų pabaigos egzaminų
  • užtikrinant, kad jūs reguliariai bendraujate su savo studentų patarėju
  • mūsų vertinimo kriterijų supaprastinimo ir skaidrumo

Mes taip pat turime politiką, užtikrinančią, kad studentų pateiktas darbas yra autentiškas. Be to, kad dažnai vertinamas visas darbas, mes naudojame gerai sukurtą elektroninę stebėjimo sistemą, skirtą plagiatui patikrinti.

Karjeros galimybės

Mes siekiame gerinti įsidarbinimo galimybes tarp mūsų absolventų. Mūsų internetiniai kursai suteikia jums galimybę pagerinti savo karjeros perspektyvas ir užsidirbti potencialą su pagrindiniais įgūdžiais, kurie yra tiesiogiai perkeliami į darbo vietą.

Šis "PG Cert" švietimas (edukacinė praktika) leidžia jums bendrauti su kitais specialistais ir kartu sužinoti, kokie patobulinimai atitinka jūsų profesinę praktiką.

Pasibaigus šiam kursui, galėsite pasirinkti ir naudoti tinkamą požiūrį, metodus ir išteklius, kad būtų lengviau mokytis bet kuriame konkrečiame švietimo kontekste, taip pat kritiškai vertinate vertinimo poveikį ir atsiliepimus apie besimokančiuosius bei jų mokymąsi.

Galimybė ištyrinėti profesinę praktiką švietimo procese atliekant kritinius tyrimus, apmąstymus ir praktikuojamus mokslinius tyrimus, kuriuos sukursite, taip pat padės jums įvertinti ir kritikuoti savo mokymo praktiką.

Patekimo reikalavimai

Šios programos turinys reikalauja, kad jūs apmąstytumėte apie savo mokymosi patirtį; todėl jums reikės šiuo metu dirbti mokymo srityje arba turėti tam tikrą mokymą po privalomo ugdymo konteksto arba reguliariai mokytis į mokymo įstaigą ar organizaciją mokymo metu.

Tačiau tai neriboja pareiškėjų, kurie dirba tik mokykloje, kolegijoje ar universitete; Paraiškos taip pat bus svarstomos kiekvienu konkrečiu atveju iš studentų, dirbančių alternatyviose organizacijose, kuriose teikiama organizuota edukacinė programa, pvz., galerijose, muziejuose, NVO ar kitose su švietimu susijusiose srityse.

Mes turime lanksčias atvykimo sąlygas, kad būtų atsižvelgiama į savo akademinę ir darbo patirtį, taip pat į jūsų motyvaciją daryti kursą. Mūsų PG Cert švietimo (edukacinės praktikos) programoje yra du atvykimo būdai:

1. Akademinis atvykimo maršrutas

Kad galėtumėte patenkinti akademinio atvykimo kelio reikalavimus, taikomus mūsų PG Cert švietimo (edukacinės praktikos) programai, turite turėti tokią kvalifikaciją:

  • Aktyvaus mokslo diplomas iš patvirtintos institucijos, lygiavertis JK apdovanojimų laipsniui arba atitinkama profesinė kvalifikacija.

Jei anglų kalba nėra jūsų pirmoji kalba, IELTS (akademinė) 6.5 arba lygiavertė. Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate tos valstybės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių.

2. Darbo patirties atvykimo maršrutas

Mes suprantame, kad galite įgyti įgūdžių įvairiais būdais ir kad ankstesnis akademinis našumas nėra vienintelis kandidato sugebėjimų rodiklis. Todėl, jei jūs neatitinkate aukščiau nurodytų minimalių akademinių standartų, vis tiek galėsite užsiregistruoti mūsų darbo patirties įvažiavimo keliu.

Kad galėtumėte patenkinti mūsų PG Cert švietimo (edukacinės praktikos) programos darbo patirties įvažiavimo maršruto reikalavimus, turite atitikti šiuos minimalius kriterijus:

  • Ne mažiau kaip dvejų metų mokymo patirtis po privalomo ugdymo.
  • Anglų kalbos mokėjimas turėtų būti lygus IELTS 6.5 lygiui.
  • Jei neturite IELTS ar lygiavertės kvalifikacijos, mes reikalaujame, kad mokiniai nemokamai išbandytų anglų kalbos testą.

Jums nereikia įrodyti savo anglų kalbos žinių, jei esate tos valstybės pilietis arba turite baigę JK laipsnį atitinkančią kvalifikaciją bet kurioje iš šių šalių.

Jūsų paraiška bus svarstoma atskirai, atsižvelgiant į jūsų motyvaciją atlikti kursą, ankstesnę darbo patirtį ir kitas atitinkamas kvalifikacijas, parodančias jūsų sugebėjimą sėkmingai užbaigti programą.

21 dienų pinigų grąžinimo garantija

Jei užsiregistruosite mūsų PG Cert švietimo programoje (švietimo praktikoje), bet nusprendžiate, kad mokymasis internetu nėra skirtas tau, mes leisime jums atšaukti per 21 dieną nuo jūsų pasiūlymo laiške nurodytos pradžios datos. Jei sumokėjote pradinį įnašą iš anksto, gausite visą grąžinamąją išmoką.

Programa mokoma:
Anglų

Peržiūrėti 30 daugiau kursų University of Essex Online »

Paskutinį kartą atnaujinta July 2, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
8 mėnesių
Ištęstinės
Price
3,536 GBP
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date