Internetinis magistro laipsnis organizacinėje lyderystėje

Tapkite lyderiu, kurį kiti nori sekti. Lewis universiteto internetinis magistro laipsnis organizacinėje lyderystėje grindžiamas jūsų įgimtu sugebėjimu įkvėpti kitus, įkvepiantį jums pažangius įgūdžius, metodus, teorijas ir perspektyvas, kurios leis jums efektyviai įgalinti ir motyvuoti jūsų organizacijos žmones. Mokymo programa yra sukurta su realaus pasaulio pavyzdžiais, o „Capstone“ projektas yra integruotas, todėl įgytos žinios gali būti tiesiogiai taikomos jūsų karjerai.

Dizainas Kaip norite švino

„Lewis“ internetinė MA organizacinės lyderystės programoje siūlo penkias unikalias koncentracijas, todėl jūs galite pritaikyti savo išsilavinimą, kad atitiktų savo profesinius siekius ir taptų veiksmingu lyderiu. Taikykite savo vadovavimą koncentracijai:

  • Nepelno valdymo koncentracija - ši koncentracija yra unikali specializacija, pritaikyta siūlyti mokymus, skirtus į žmones orientuotoms strategijoms, priemonėms ir įgūdžiams bei būdams, kaip juos taikyti ne pelno siekiančioms įmonėms, pvz., Labdaros organizacijoms, valdyboms ir asociacijoms. Magistro laipsnis yra vertingas turtas pelno nesiekiančiame pasaulyje ir dažnai turi pereiti į aukšto lygio pareigas. Studentai taip pat bus pasirengę pradėti savo nepelno iniciatyvas su šia koncentracija, jei nori.
    • 100% internetinis formatas.
    • Atlikite kiek mažiau nei 2 metus.

Kodėl verta rinktis Lewis universitetą?

  • Asmeninis, lankstus mokymas, atitinkantis jūsų profesinius tikslus, su galimybe pasirinkti tikslinę koncentraciją ne pelno valdyme.
  • Relacionalūs ir patrauklūs kursiniai darbai yra paremti realaus pasaulio pavyzdžiais ir apima „capstone“ projektą, užtikrinantį, kad tai, ką mokotės klasėje, bus nedelsiant pritaikyta jūsų karjerai.
  • Patyrę fakultetai, turintys didžiulę pramonės patirtį ir kurie dalijasi savo aistra organizaciniam vadovavimui ir naujausiam mokymuisi konkurencinėje srityje.

Tinkamumo reikalavimai

Akredituotos kolegijos ar universiteto bakalauro laipsnis / Minimali 3,0 GPA 4,0 masto / Pareiškėjai, kurių GPA yra mažesnė nei 3,0, gali būti priimami sąlyginiu pagrindu / 24 metų / 3 metų darbo patirtimi.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 19 daugiau kursų Lewis University Online »

Paskutinį kartą atnaujinta Balandis 15, 2019
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Rgs. 2019
Duration
2 metų
Ištęstinės
Pagal vietas
Pagal datą
Start Date
Rgs. 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas

Rgs. 2019

Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date