Organizacijos lyderystės mokslo bakalauras (BSOL)

Bendroji informacija

Programos aprašymas

 • Lankstus internetinis klasės tvarkaraštis
 • Įperkamas mokslas.
 • Visos klasės vyksta pagreitinta forma.
 • Kolegijos kreditas suteiktas už gyvenimo patirtį.
 • Atitinkami kursiniai darbai, skirti pagerinti jūsų karjerą.
 • Puikus fakulteto ir palaikomasis personalas, kuris dirbs su jumis nuo prašymo priėmimo iki baigimo.

Būk pertvarkytas. Baigkite savo laipsnį

Suaugusiems studentams svarbu Union University . Suprantame unikalius iššūkius, su kuriais susiduriate suderindami mokyklą su darbu ir šeima. Organizacijos lyderystės mokslo bakalauro (BSOL) programa skirta padėti suaugusiesiems baigti mokslus vos per 18 mėnesių.

BSOL baigimo programa siūlo keturias koncentracijas:

 • Organizacinis valdymas
 • Projektų valdymas
 • Sveikatos vadyba
 • Bažnyčios vadovybė

131564_pexels-photo-1181346.jpegChristina Morillo / Pexels

Kodėl reikia uždirbti BSOL laipsnį Sąjungoje?

Aukščiausios pakopos akademikai

Įkurta 1823 m., Sąjunga turi gerą vardą dėl akademinės kompetencijos ir mūsų absolventų sėkmės. „Union“ nuolat uždirba aukštus reitingus iš „US News & World Report“, „Kiplinger's Personal Finance“, „America's Best College Buys“, „Princeton Review“ ir dar daugiau.

Įperkamos

Union University yra pripažintas nacionaliniu mastu už savo akademinį meistriškumą. Tai taip pat yra prieinama kaina, todėl Sąjungos laipsnis gali būti pasiekiamas suaugusiems studentams. Jus gali nustebinti kvalifikuotiems studentams teikiama finansinė pagalba.

Patogus

Kaip užimtas suaugęs žmogus, jūs įvertinsite patogumą uždirbti savo laipsnį Sąjungoje. Užsiregistruokite internetu, palikite studentų paslaugas ir šaltinius, esančius universiteto miestelyje. Norėčiau pridurti, kad Sąjunga teikia internetinę rašymo laboratoriją, kad padėtų studentams rašyti dokumentus, ir kad biblioteka teikia internetinį tyrimų trenerį, padedantį visiems studentams.

Skirta suaugusiesiems

Patyrę pedagogai ir pramonės profesionalai moko BSOL klases. Studentai mėgsta kūrybingą ir interaktyvų mokymą, atvejo analizę, grupinius projektus ir diskusijas. Būsite kohortos grupės narys, kuris liks kartu per savo didžiojo kursus.

Gaukite kolegijos kreditą už gyvenimo patirtį

Mūsų studijų programos baigimo programos suaugusieji gali uždirbti kolegijos kreditų už ankstesnį darbą ir savanorių patirtį. Jūsų patarėjas padės jums išsirinkti geriausius variantus per aplankus, CLEP ir Dantės testus, profesinius pažymėjimus, karinius mokymus ir dar daugiau.

Programos priėmimas

Be priėmimo į universitetą reikalavimų, BSOL pareiškėjas privalo pateikti oficialius nuorašus, patvirtinančius ne mažiau kaip 60 semestro valandų priimtinų kolegijos kreditų, įskaitant ENG 111 ir 18 papildomų valandų, taikomų Bendrajam branduoliui, baigimą. Visi bandomi kursiniai darbai turi dokumentuoti kaupiamąjį GPA, lygų 2,0 ar aukštesnį.

Reikalavimai laipsniui

Bendrieji pagrindiniai reikalavimai

 • Bendrosios suaugusiųjų studijų programų pagrindinės ir perkėlimo politikos yra išsamiai aprašytos katalogo skyriuje „Suaugusiųjų studijos“.
 • Turi apimti MAT 107 ar naujesnę versiją

Pagrindiniai BSOL reikalavimai - 40 valandų

 • „BSOL“ branduolys: „BSOL 400“, 401, 402, 418, 435, 448 ir 451 (19 val.)
 • Koncentracija, pasirinkite vieną:
  • Organizacijos valdymas:
   „BSOL 355“, 410, 415, 421, 425, 432, 455 (21 val.)
  • Sveikatos valdymas:
   BSOL 323, 325, 341, 356, 421,432, 456 (21 valandos)
  • Bažnyčios vadovybė:
   BSOL 336, 415, 420, 428, 432, 443, 457 (21 valandos)
  • Projektų ir logistikos valdymas:
   „BSOL 330“, 415, 425, 430, 433, 438, 458 (21 val.)
  • Baudžiamojo teisingumo administracija:
   BSOL 312, 351, 375, 415, 425, 440 ir 459 (21 val.)

Pasirenkamieji turi atitikti 128 minimalias valandas

Nepilnametis: Nereikalingas nepilnametis, bet gali būti įvykdytas pagal reikalavimus, nustatytus nepilnametę suteikiančio skyriaus.

Alumni sėkmė

"Iš esmės turėjau būti priverstinis grįžti į mokyklą - ir tuo džiaugiuosi. Aš buvau baigęs mokyklą dėl šeimos sunkumų ir niekada nesistengiau grįžti į mokyklą, tai yra tol, kol priėmiau iššūkį išbandyti BSOL programa. Aš ne tik gavau nepriekaištingą laipsnį savo karjerai, bet ir pakeičiau savo gyvenimą, būdamas šalia Sąjungos žmonių. Pagalba, padrąsinimas, malda ir teisingas dėmesys padėjo man būti geriausiam, koks galėjau būti, ir aš išsiskyriau net jei viskas pasibaigė, aš visada prisiminsiu savo laiką Sąjungoje ir puikią programos bei joje esančių žmonių patirtį. "
Steve'as Hiltonas
Brownsville Haywood apygardos prekybos rūmų vykdomasis direktorius

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed.

Learn through rigorous academics. Thrive in a Christ-centered community. Succeed in your life and career. At Union University, be transformed. Skaityti mažiau