Online viešojo administravimo magistrai

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Online viešojo administravimo magistrai

Birmingemo universiteto 100 proc. Viešojo administravimo internetinių magistrų pagalba, skirta viešojo sektoriaus specialistams, turintiems būtinų priemonių padėti teigiamam skirtumui ir padėti valdyti pokyčius savo srityje, padės jums įvertinti jūsų poveikį vietos valdymui ir strateginiam viešajam valdymui. .

Paskelbta per prestižinį Vietos savivaldos studijų institutą (INLOGOV) - pirmaujančią Jungtinės Karalystės vietos viešųjų paslaugų valdymo, politikos ir valdymo centrą - ši programa puikiai tinka skatinant pažangias idėjas ir novatorišką mąstymą, nereikalaujant pėsčiomis universitetuose .

„Ši programa, be abejo, buvo tinkamiausias akademinis kelias man. Aš galėjau nuvykti į daugelį kitų konkurencingų mokyklų, kad galėčiau įsigyti savo meistrus, tačiau Birmingemo universitetas pasiūlė visame pasaulyje žinomą meistriškumo reputaciją, didžiausią lankstumą, prieinamumą, dėmesingą akademinį personalą ir, svarbiausia; patogus ne visą darbo laiką. “(Vanna Curi, viešojo administravimo magistrai).

Nuo pat pradžių galėsite gauti patarimų dėl užimtumo ir vieni kitiems, kad patvirtintumėte savo tikslus, padedant formuoti viešųjų paslaugų ateitį. Įgyti reikiamų įgūdžių ir progresyvių įžvalgų, kad padarytumėte įtaką savo sferai.

Sužinoti daugiau

Švinas viešajame sektoriuje

Viešojo administravimo internetiniai meistrai buvo specialiai sukurti tiems, kurie siekia toliau siekti karjeros viešosiose tarnybose - ar tai yra žingsnis į aukštesnį vaidmenį, karjeros kaita, naujas skyrius, ar net perėjimas į konsultavimo darbą.

Viešojo administravimo internetinių magistrantų studijavimas trunka apie 2,5 metų. Tai 180 kreditų programa (įskaitant 60 kreditų disertaciją).

Pirmieji pagrindiniai moduliai - kreditai

 • Viešasis valdymas ir valdymas besikeičiančiame pasaulyje - 10
 • Vadovavimas viešosiose paslaugose - 10
 • Strateginis valdymas - 10
 • Viešųjų pinigų valdymas - 10
 • Paslaugos ir rezultatai - 10
 • Viešosios politikos tyrimų metodai - 10

Pirmieji pagrindiniai moduliai - kreditai

 • Programos valdymas - 10
 • Veiklos valdymas - 10
 • Partnerystė ir bendradarbiavimas - 10
 • Demokratija, valdymas ir dalyvavimas - 10
 • Valdymas politinėje aplinkoje - 10
 • Informacijos amžiaus valdymas - 10

Disertacija - kreditai

 • Disertacija - 60

„Ši programa padeda man nustatyti spragas ir išspręsti problemas greičiau ir efektyviau. Tai padeda man apžvelgti vietos valdžią per platesnius objektyvus ir ateitį į e. Vyriausybes, didesnį visuomenės dalyvavimą ir bendrą paslaugų bei pristatymo kūrimą. “Ana Soochit, viešojo administravimo internetinės magistrantūros.

Birmingemo universiteto viešojo administravimo internetinių magistrantų specialiai sukurta tam, kad viešojo sektoriaus specialistams būtų suteiktos priemonės, būtinos siekiant teigiamo skirtumo, padėti valdyti pokyčius ir įvertinti poveikį vietos valdyme ir strateginiame viešajame valdyme. Internetinis formatas atitinka užimamų specialistų poreikius, subalansuojantys visą darbo dieną dirbančias karjerą ir asmeninius įsipareigojimus kartu su studijomis.

Sužinoti daugiau

Yra trys suvartojimai per metus. Studentai gali prisijungti prie programos kovo, birželio arba spalio mėn.

Norint, kad jie būtų priimti į viešojo administravimo internetinius magistrantus, pareiškėjai privalo turėti:

 • Bent jau antrosios klasės aukštesniojo laipsnio ar antrosios pakopos studijų diplomas iš JK universiteto ar lygiavertės
 • 3.5 GPA
 • Dvi nuorodos
 • Paskirties pareiškimas

Tarptautiniams studentams taikomi standartiniai anglų kalbos reikalavimai. Turite turėti IELTS 6,5 su ne mažiau kaip 6,0 bet kurioje juostoje.

Jei norite gauti išsamesnės informacijos apie kainas ir sužinoti daugiau apie turimus mokėjimo būdus, prašome informacijos ir priėmimų komandos narys susisieks, kad aptartų jūsų užklausą.

Sužinoti daugiau

Paskutinį kartą atnaujinta Rugsėjis 2019

Apie mokyklą

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of t ... Skaityti daugiau

The University of Birmingham’s flexible online learning courses connect you with international faculty and peers, so you gain crucial career skills and an informed global perspective. As a member of the Russell Group, the University Birmingham also surrounds students with the top scholarly research and professional links in both the business and private sectors... Skaityti mažiau

Akreditacijos