Online verslo administravimo magistrai su duomenų analize

Bendroji informacija

Programos aprašymas

MBA, kuri dirba jums

Naudokite didelius duomenis, kad galėtumėte įtakoti savo organizacijos strategiją " Online MBA" ir "Data Analytics" iš Notingemo Trento universiteto.

Šiuo metu mes turime daugiau prieigos prie duomenų nei bet kada. Uždavinys yra žinoti, ką daryti su juo. Remiantis IBM "The Four V's of Big Data", tyrimai parodė, kad vienas iš trijų verslo lyderių nežino, kaip paversti savo duomenis prasmingu žvalgybos duomenimis. Notingemo Trento universiteto Notingemo verslo mokykla (NTU), kuri yra AACSB ir EQUIS Online MBA su "Data Analytics", yra skirta padėti jums atrakinti tokius gebėjimus.

Šiandien įmonėms suteikiama didelė informacija, todėl reikia profesionalų, turinčių patirties, kad galėtų veiksmingai analizuoti. Įžvalgos, gautos iš duomenų, gali padidinti organizacinį našumą ir sėkmę, taip pat padėti saugoti ateitį dideliais duomenimis.

"Online MBA" su "Data Analytics" padės suvokti visą didelių duomenų gyvavimo ciklą: užfiksuoti, organizuoti, analizuoti, padaryti išvadas ir veikti, norint įgyti pranašumą ar konkurencinį pranašumą, suteikiant jums labai trokštamą įgūdžių rinkinį, kuris bus labai patrauklus potencialiems darbdaviams.

Sužinoti daugiau


Kurso apžvalga

"Online MBA" su "Data Analytics", kuriai naudojami interaktyvūs internetiniai įrankiai, pripažinti dėstytojai ir griežta mokymo programa, suteikia patogią ir lanksčią galimybę užsiėmimų specialistams. Naudodamiesi internetiniais moduliais, jūs įtrauksite įvairias pagrindines valdymo temas kartu su specializuotais duomenų analizės moduliais, kuriuose dalyvaus daugelio pramonės sektorių dėstytojai, svečiai ir studentai. Jūs taip pat reguliariai dalyvausite verslo modeliavimo ir atvejo studijų projektuose, kurie padės suprasti organizacijos valdymo iššūkius didelių duomenų amžiuje.


Mūsų Online MBA su "Data Analytics" gali jums padėti:

  • suprasti duomenų analizės svarbą versle šiandien
  • naudokite didelius duomenis, kad parengtumėte planus, kaip valdyti verslą
  • spręsti šiuolaikines problemas, teorijas ir koncepcines sistemas, naudojamas vadovybei
  • pritaikykite savo patirtį sudėtingos organizacinės aplinkos kontekste
  • iš duomenų mokslo gauti verslo vertę ir giliai suprasti statistinius duomenų analizės metodus

Iki Online MBA su "Data Analytics" pabaigoje galėsite įgyti praktinių ir perkeliamų įgūdžių, kurie leis jums unikalią poziciją, siekiant paskatinti jūsų organizacijos sėkmę ateityje.


"Žinoma, man suteikta visiškai nauja požiūris į darbą apskritai, kad galėčiau suprasti skirtingas realijas ir kaip jie gali būti taikomi net mažiausiuose dalykuose, kuriuos aš darau kasdieniame gyvenime".

Maria Agius (Malta), internetinė MBA su duomenų analize

Sužinoti daugiau


Lankstus ir įdomus mokymasis internetu

Notingemo Trento universitetas (NTU) nuolatos kuria naujoviškus būdus, kaip mūsų virtualius kursus pritaikyti virtualioje mokymosi aplinkoje. Mūsų 100% internetiniai kursai yra skirti pasinerti į medžiagą, kad jums jaustis kaip klasėje. "Online MBA" su "Data Analytics" kursu suteikia lankstų ir įdomų mokymosi būdą, nenusileidžia universiteto miestelyje.

Norėdami gauti daugiau informacijos, užpildykite užklausimo formą šiame puslapyje.


Patekimo reikalavimai

  • Minimali 2,1 laipsnio arba lygiavertė kvalifikacija.
  • Mažiausiai trejų metų priežiūros profesinės patirties.
  • Rekomendacinis laiškas.
  • Paskirties pareiškimas.

Tarptautiniai studentai: IELTS arba TOEFL.


Pradėkite savo kelionę su NTU šiandien.

Sužinoti daugiau

Paskutinį kartą atnaujinta Rgs. 2019

Apie mokyklą

Nottingham Trent University (NTU) is one the largest universities in the UK, having an excellent global reputation, strong alumni networks and impressive credentials for postgraduate employment.

Nottingham Trent University (NTU) is one the largest universities in the UK, having an excellent global reputation, strong alumni networks and impressive credentials for postgraduate employment. Skaityti mažiau

Akreditacijos

EFMD Equis Accredited
AACSB Accredited