Kultūrinis jautrumas ir supratimas gali paskatinti naujų produktų ir paslaugų kūrimo inovacijų potencialą. Šis kursas parodys jums, kaip!

Ar visame pasaulyje būtų galima patvirtinti vertingą (ir sveiką) naujovišką idėją, pvz., Naudoti karšto oro technologijas maistui maiste? Ar vietiniai modeliai ir kitos vietinės meno formos gali būti naudojamos papuošti gaminius, neatsižvelgiant į jų kontekstą ir reikšmę? Ar galime pažvelgti ir palyginti kultūrinius skirtumus ir praktiką, kaip produkto ir paslaugų dizaino įkvėpimo šaltinį?

Šis kursas dalyviams virš akivaizdaus į neatrastą. Jis išplės savo požiūrį ir perkelia savo tyrimus iš tradicinės vartotojo produktų aplinkos srities į kultūrinį kontekstą. Kultūrinis jautrumas padės ne tik išvengti neatitikimų tarp dizaino ir numatytų naudotojų, bet ir tai bus puikus naujo produkto įkvėpimo šaltinis ir galimybės.

Šis kursas skirtas specialistams, dirbantiems dizaino srityje, kurie nori sužinoti, kodėl kultūra yra svarbi jų darbui, per kokį objektyvą jie gali mokytis kultūros ir kaip jie gali ištirti kultūrą ir pritaikyti rezultatus į savo darbą.


Jūs išmokysite:

  • Nustatykite kultūrą ir jos vaidmenį tiek asmenine, tiek profesine perspektyva.
  • Pripažįsta ir supranta kultūrinius terminus.
  • Atspindi kultūros įtaką individualiam ir kolektyviniam identitetui.
  • Pateikite asmeninius kurso metu naudojamų terminų pavyzdžius.
  • Nustatykite galimybes panaudoti kultūrą kaip priemonę projektuojant.
  • Integruoti kultūros įrankius ir teorijas į dizaino projektą.
  • Teismo kultūros požiūrio naudojimas kituose projektuose.


Dalyko pažymos

Šis kursas buvo parengtas tarptautinių ekspertų kultūros vaidmens projektavimo procesuose Delnų technologijos universiteto Pramonės dizaino inžinerijos fakultete. Kursų dėstytojas Annemiek van Boeijen turi didelę praktinę patirtį ir atitinkamus šios srities tyrimus. Ji taip pat yra viena iš apdovanojimų pelniusio "MOOC Product Design" kūrėjų: "Delft Design Approach", kuriai iki šiol įtraukta beveik 50 000 studentų.

Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų TU Delft Open & Online Education »

Paskutinį kartą atnaujinta Gruodis 16, 2018
Šis kursas yra Internetinės
Duration
7 savaites
Ištęstinės
Price
375 EUR