Išmokti įgūdžius ir priemones, reikalingas analizuoti "gilias" neapibrėžtumas, numatyti pokyčius ir kurti pritaikymo būdus. Plataus masto ir ilgalaikių intervencijų infrastruktūros ir vandens valdymo sistemose Pathways .


Naujausi įvykiai rodo, kad infrastruktūra pažeidžiama netikėtai ar sunkiai nuspėjamiems įvykiams. Apsauga nuo potvynių dažnai gresia pavojus, o investicijų į infrastruktūrą grąžos yra pažeidžiamos dėl klimato kaitos pokyčių, finansų krizių, žlugdančių naujovių ar tendencijų pertraukų.


Sisteminis metodas

Siekiant paremti šį naują ir sisteminį ilgalaikio planavimo metodą, mokslininkai iš TU Delfto ir Deltareso instituto Nyderlanduose sukūrė priemones, kuriomis:

  • geriau nustatyti ir spręsti "gilias neapibrėžtumas"
  • dizaino "pritaikymo Pathways ", kad būtų galima numatyti pokyčius
  • stebėti tokių Pathways įgyvendinimą.

Šiame kurse jūs sužinosite, kaip naudotis šiais naujais įrankiais ir kaip jie skiriasi nuo įprastų planavimo metodų. Kursas naudoja vandens ir "Delta" valdymo pavyzdžius Nyderlanduose ir Jungtinėje Karalystėje, kur "pritaikymo Pathways " jau buvo naudojami potvynių rizikos valdymo politikoje ir gėlavandenių išteklių gerinimui.


Rimtas žaidimas, siekiant pagerinti sprendimų priėmimą

Šio kurso metu jūs mokysitės. Naudodami rimtą elektroninį žaidimą, specialiai pritaikytą šiam kursui, įgysite patirties sprendimų priėmimo procese dėl netikrumo. Šiame žaidime jūs susidursite su savo požiūrio į uostamiesčio miestų ilgalaikį planavimą, suinteresuotųjų šalių ir nenusakytų ateities pasekmes. Po šio pirmojo žaidimo jūs išmoksite laipsnišką požiūrį į adaptacijos Pathways . Vėliau, per pastarąsias kurso savaites, išbandysite ir įvertinsite prisitaikymo Pathway sėkmę uostamiesčio mieste, žaisdami tą patį žaidimą. Jūs pats žaisite žaidimą, bet diskusijos su savo bendraamžiais padės jums tobulinti ir palyginti žaidimo rezultatus.


Ar tai kursas tau?

Jei esate įtrauktas į ilgalaikį planavimą, rasite daugybę galimybių pritaikyti šiuos metodus profesionaliai. Jie labiausiai naudingi inžinieriams ar specialistams, kurie sukūrė sistemingą požiūrį į sudėtingų problemų sprendimą. Mes rekomenduojame šį kursą specialistams, turintiems ilgalaikio planavimo ar politikos formavimo patirties, skirtos infrastruktūros plėtrai ir gyvavimo ciklo valdymui. Šis kursas tikisi gerų gebėjimų lygmenų konceptualaus mąstymo, tačiau nereikalauja naudoti skaičiavimo įgūdžių.


Priėmę šį kursą, galėsite:

  • aiškiai apibrėžti ir ginti pasirinkimus ilgalaikio planavimo ar sprendimų priėmimo metu
  • naudokite struktūruotą metodą, kad galėtumėte sukurti tikėtinų, bet neaiškių ateities scenarijus
  • nustatyti ir pristatyti skirtingų suinteresuotųjų šalių perspektyvas dėl prisitaikymo Pathway
  • suprojektuokite prisitaikymo Pathway ir įvertinti jo atlikimą rimtu žaidimu
  • pateikti rekomendacijas, kaip spręsti prisitaikymo prie klimato kaitos Pathways stipriąsias ir silpnąsias puses jų įgyvendinimo metu
Programa mokoma:
  • Anglų

Peržiūrėti 12 daugiau kursų TU Delft Open & Online Education »

Šis kursas yra Internetinės
Duration
6 savaites
Ištęstinės
Price
395 EUR
Pagal vietas
Pagal datą
Galutinis paraiškų davimo terminas
Location
Galutinis paraiškų davimo terminas
End Date