Online kursas: adaptuotas infrastruktūros ir vandens valdymo planavimas

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Išmokti įgūdžius ir priemones, reikalingas analizuoti "gilias" neapibrėžtumas, numatyti pokyčius ir kurti pritaikymo būdus. Plataus masto ir ilgalaikių intervencijų infrastruktūros ir vandens valdymo sistemose Pathways .


Naujausi įvykiai rodo, kad infrastruktūra pažeidžiama netikėtai ar sunkiai nuspėjamiems įvykiams. Apsauga nuo potvynių dažnai gresia pavojus, o investicijų į infrastruktūrą grąžos yra pažeidžiamos dėl klimato kaitos pokyčių, finansų krizių, žlugdančių naujovių ar tendencijų pertraukų.


Sisteminis metodas

Siekiant paremti šį naują ir sisteminį ilgalaikio planavimo metodą, mokslininkai iš TU Delfto ir Deltareso instituto Nyderlanduose sukūrė priemones, kuriomis:

  • geriau nustatyti ir spręsti "gilias neapibrėžtumas"
  • dizaino "pritaikymo Pathways ", kad būtų galima numatyti pokyčius
  • stebėti tokių Pathways įgyvendinimą.

Šiame kurse jūs sužinosite, kaip naudotis šiais naujais įrankiais ir kaip jie skiriasi nuo įprastų planavimo metodų. Kursas naudoja vandens ir "Delta" valdymo pavyzdžius Nyderlanduose ir Jungtinėje Karalystėje, kur "pritaikymo Pathways " jau buvo naudojami potvynių rizikos valdymo politikoje ir gėlavandenių išteklių gerinimui.


Rimtas žaidimas, siekiant pagerinti sprendimų priėmimą

Šio kurso metu jūs mokysitės. Naudodami rimtą elektroninį žaidimą, specialiai pritaikytą šiam kursui, įgysite patirties sprendimų priėmimo procese dėl netikrumo. Šiame žaidime jūs susidursite su savo požiūrio į uostamiesčio miestų ilgalaikį planavimą, suinteresuotųjų šalių ir nenusakytų ateities pasekmes. Po šio pirmojo žaidimo jūs išmoksite laipsnišką požiūrį į adaptacijos Pathways . Vėliau, per pastarąsias kurso savaites, išbandysite ir įvertinsite prisitaikymo Pathway sėkmę uostamiesčio mieste, žaisdami tą patį žaidimą. Jūs pats žaisite žaidimą, bet diskusijos su savo bendraamžiais padės jums tobulinti ir palyginti žaidimo rezultatus.


Ar tai kursas tau?

Jei esate įtrauktas į ilgalaikį planavimą, rasite daugybę galimybių pritaikyti šiuos metodus profesionaliai. Jie labiausiai naudingi inžinieriams ar specialistams, kurie sukūrė sistemingą požiūrį į sudėtingų problemų sprendimą. Mes rekomenduojame šį kursą specialistams, turintiems ilgalaikio planavimo ar politikos formavimo patirties, skirtos infrastruktūros plėtrai ir gyvavimo ciklo valdymui. Šis kursas tikisi gerų gebėjimų lygmenų konceptualaus mąstymo, tačiau nereikalauja naudoti skaičiavimo įgūdžių.


Priėmę šį kursą, galėsite:

  • aiškiai apibrėžti ir ginti pasirinkimus ilgalaikio planavimo ar sprendimų priėmimo metu
  • naudokite struktūruotą metodą, kad galėtumėte sukurti tikėtinų, bet neaiškių ateities scenarijus
  • nustatyti ir pristatyti skirtingų suinteresuotųjų šalių perspektyvas dėl prisitaikymo Pathway
  • suprojektuokite prisitaikymo Pathway ir įvertinti jo atlikimą rimtu žaidimu
  • pateikti rekomendacijas, kaip spręsti prisitaikymo prie klimato kaitos Pathways stipriąsias ir silpnąsias puses jų įgyvendinimo metu
Paskutinį kartą atnaujinta Rgp. 2018

Apie mokyklą

Are you looking to make your career in science, design or engineering? Then join the community of online learners at TU Delft! A key part of our DNA involves developing innovative ways of learning tha ... Skaityti daugiau

Are you looking to make your career in science, design or engineering? Then join the community of online learners at TU Delft! A key part of our DNA involves developing innovative ways of learning that allow you to benefit from what we have to offer. Since 2013, TU Delft decided that online learning programs were the best way to share its knowledge with people around the world. Wherever you live, and whatever your goals and ambitions may be, our diverse portfolio of courses will suit your needs. Our course portfolio offers great value, and helps you to stay on top of your game, whether you are looking to change career, broaden your skillset, or acquire further academic qualifications. Skaityti mažiau
Delftas , Nyderlandai internete + 1 Daugiau Mažiau