Online kursas: Aeroakustyczne: triukšmo mažinimo strategijos mechaninių sistemų

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Sužinokite, kaip lengvai ir efektyviai pritaikyti pažangiausias aeroakustinės žinios. Po šio kurso galėsite patikimai įvertinti triukšmą įvairiose mechaninėse sistemose ir sukurti triukšmo mažinimo strategijas, kad pagerintumėte jų aerodinaminį dizainą ir našumą.


Per pastaruosius kelerius metus aeroakustinės laukas sparčiai vystėsi ieškant sprendimų, kaip sumažinti orlaivių, variklių, vėdinimo sistemų ir vėjo jėgainių keliamą triukšmą. Tačiau sudėtinga užduotis yra rasti tinkamą pusiausvyrą tarp to, kad būtų pasiekta didžiausia nauda (pvz., Lėktuvuose, automobiliuose, drose ir kt.) Ir triukšmo mažinimui, siekiant laikytis triukšmo normų ir užtikrinti žmonių komfortą bei sveikatą.

Šiuo metu daugelis kompanijų reikalauja kombinuotų aeroakustinių ir aerodinaminių žinių, o daugeliui inžinierių gali būti sudėtinga išversti sudėtingas aeroakustines teorijas į praktines konstrukcijos programas. Šiame kurse jūs įgysite naujausių žinių ir įrankių, kuriuos turėsite dirbti šioje sudėtingoje ir nuolat besikeičiančioje srityje, įskaitant aerodinaminės konstrukcijos gaires, kad išlaikytumėte arba pagerintumėte mašinos našumą.

Jūs įvertinsite, kaip išmatuoti garso ir peržiūros principus, kad galėtumėte apskaičiuoti įvairių mechaninių sistemų generuojamą garsą. Sukūrę triukšmo mažinimo strategijas, naudodami modeliavimą suprasite, kaip pagerinti potencialių dizaino aeroakustiką.


Taikykite šias žinias savo darbe

Susipažinę su aeroakustinių triukšmo šaltinių pagrindais, jūs pritaikysite žinias, įgytas praktiniams ir pramonei svarbiems pratimams. Kurso metu jūs sužinosite, kaip pakeisti savo pasirinktos mechaninės sistemos (orlaivio propelerio, vėjo turbinos, sparno su atvartu ir (arba) sraigtiniu sparnu artimu aerodinaminį veikimą), kad gautumėte reikalingą aeroakustinį spektaklis. Be to, mes išnagrinėsime aeroakustinio mastelio ir bandymų pagrindus, kad pateiktumėte praktines dizaino gaires, kurias galėtumėte naudoti ateityje.

Šis kursas apima specialias paskaitas, kurias teikia pirmaujančios kompanijos, tarp jų " Siemens", "GRAS" mikrofonai ir " National Instruments", kurios bus skirtos pramoninėms reikmėms ir nuorodoms į galiojančių teisės aktų reikalavimus. Jūs taip pat gausite prieigą prie internetinių simuliacinių įrankių ir išteklių, kad pritaikytumėte savo formuluotes į savo bandymų atvejus, ir gausite individualius patarimus ir atsiliepimus iš tarptautinių ekspertų aeroakustinėse.


Priėmę šį kursą galėsite:

 • Analizuokite įvairius aerodinaminius mechanizmus, kurie sukuria triukšmą
 • Įvertinti, analizuoti ir įvertinti triukšmo šaltinius skirtingų tipų mechaninėse sistemose
 • Įvertinkite aerodinamines ir aeroakustines ES taisykles mechaninėje sistemoje
 • Sukurkite strategiją dirbti pagal aeroakustinius ES reglamentus, nepakenkiant aerodinaminiam veikimui
 • Nustatykite svarbiausius aerodinaminius parametrus, kurie veikia triukšmą (įskaitant greičio ir sistemos veikimą bei veikimo režimus)
 • Analizuokite ir įvertinsite skalavimo taisykles aerodinaminių vamzdžių taikymuose
 • Įvertinkite optimalų dizainą ir rekomenduokite originalaus dizaino patobulinimus
 • Taikyti eksperimentinius triukšmo matavimų metodus, įskaitant paprastos eksperimentinės sąrankos projektą slėgio svyravimams matuoti.


Ar tai kursas tau?

Šis kursas siūlo į profesinį orientavimą priklausomai nuo jūsų profesinės patirties ir interesų:

 1. Profesionalūs inžinieriai su taikomomis fone (pvz., Mechanine, kosmoso, elektrotechnika, taikomoji fizika, matematika).
  Šis kursas bus naudingas dėl to, kad dirba aeronautikos, aerodinaminės ir (arba) vėjo energetikos pramonėje ir (arba) konkrečioje aerodinaminio ir aeroakustinio dizaino mechaninėje sistemoje, nes jis yra orientuotas į daugiadisciplininį projektą, kuris apima našumą, komfortą ir mažą triukšmą. . Jūs gausite naudos iš geresnio pajėgumo kurti optimalius sistemos dizainus ir taip galų gale tapti efektyvesniu sprendimų priėmimo procese daugiadiscipliniuose projektuose.
 2. Jauni specialistai ar verslininkai, suinteresuoti kurti mechanines sistemas, kurių tikslas - sertifikuoti ar asmeniškai tobulėti. Šis kursas gali būti puikus priedas prie jūsų portfelio, kai atsižvelgiama į technikos ir mechanikos išsidėstymą, kuriuose technologijos turi apimti keletą disciplinų, kad būtų galima gauti geriausius sprendimus.
 3. Magistrantūros / bakalauro studijų studentai nori patekti į eksperimentinės ar skaitinės aerodinamikos / aeroakustikos pasaulį.
  Jei ketinate dirbti aeronautikos ir (arba) varomosios jėgos / vėjo energetikos pramonėje arba jus domina aeronautikos ir kosmoso inžinerijos magistro laipsnis, šis kursas gali sujungti aerodinamikos ir akustinės sistemos atotrūkį, praktiniu požiūriu į įvairių mechaninių sistemos.
Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2018

Apie mokyklą

Are you looking to make your career in science, design or engineering? Then join the community of online learners at TU Delft! A key part of our DNA involves developing innovative ways of learning tha ... Skaityti daugiau

Are you looking to make your career in science, design or engineering? Then join the community of online learners at TU Delft! A key part of our DNA involves developing innovative ways of learning that allow you to benefit from what we have to offer. Since 2013, TU Delft decided that online learning programs were the best way to share its knowledge with people around the world. Wherever you live, and whatever your goals and ambitions may be, our diverse portfolio of courses will suit your needs. Our course portfolio offers great value, and helps you to stay on top of your game, whether you are looking to change career, broaden your skillset, or acquire further academic qualifications. Skaityti mažiau
Delftas , Nyderlandai internete + 1 Daugiau Mažiau