Online kursas: Įvadas į vėjo jėgaines: fizika ir technologijos

Bendroji informacija

Programos aprašymas

Vėjo jėgainės apima daugybę techninių aspektų: rotoriaus mentes, pavarų dėžes, generatorius, valdymo sistemas ir tt. Jie yra pagrįsti daugybe fizinių disciplinų, tokių kaip dinamika, statyba, aerodinamika ir elektra. Kiekvienas, kuris nori pritaikyti savo mokslinius ar inžinierinius įgūdžius vėjo jėgainių turėtojams, turės apžvelgti technologijas, su kuriomis jie sąveikauja. Šis kursas pateikia tokią apžvalgą ir padeda suprasti, kaip įvairūs vėjo energetikos sistemos elementai veikia kartu.

Šis kursas suteikia studentams apžvalgą daugiadalykių aspektų vėjo turbinos be pernelyg išsamiai studijuoti literatūros visų šių aspektų. Ji paaiškins atitinkamas technologijas tokiu pat prieinamumu.


Kitoks vėjo energijos aspektas

Ką reikia atsinešti, yra keletas pagrindinių inžinerinių mokslų supratimo ir mes padėsime jums greičiau pritaikyti ir pritaikyti vėjo turbinų fiziką ir technologijas. Kiekvieną savaitę pasitelkiant internetines paskaitas, skaitymus ir animacijas pabrėžiamas kitas vėjo energijos aspektas. Testai naudojami jūsų pažangai patikrinti, o savaitiniai pratimai padės jums apginti temą. Diskusijų forume galite aptarti temas su kitais besimokančiaisiais, kur galite padėti vieni kitiems. Dėstytojai taip pat padės atsakyti į klausimus. Pasibaigus kursui, galite parodyti tai, ko išmokote, pagal rašytinį egzaminą.

Specializuotos techninės žinios

Ar tu mokosi ar specializuosi techninėje srityje ir nori pritaikyti šias žinias vėjo turbinoms? Šio kurso dėka jūs pradėsite savo karjerą vėjo energijos srityje. Su subalansuota šio kurso siūlomų vėjo turbinų technologijos apžvalga galėsite praktiškai naudoti savo specialias technines žinias ir tapti vertingu partneriu vėjo energetikos pramonei.


Ką mokysi

Iki šio kurso pabaigos galėsite suprasti, kas yra turbina ir kaip ji sąveikauja su aplinka: kokia ji yra, kodėl ji yra, ir kaip apskaičiuoti jo charakteringų savybių vertes.

Tiksliau, jūs galėsite:

  • aprašyti vėjo jėgainių sudedamąsias dalis ir konfigūracijas
  • apibūdinti vėjo charakteristikas, naudoti modelius, kiekybiškai įvertinti vėjo greičių svyravimus ir įvertinti vėjo jėgainės energijos našumą
  • apibūdinkite aerodinaminius procesus vėjo energijos konversijos metu, apskaičiuokite jėgas ir generuojamą energiją ir sukurkite paprastą rotorinį dizainą
  • paaiškinti varomojo rato traukinio sudedamųjų dalių darbo principus ir nustatyti eksploatavimo sąlygas, kurios turi įtakos varikliui, sukimo momentui, žingsnio kampui ir kt.
  • nustatyti dinaminio elgesio variklius ir apskaičiuoti jų tipines vertes
  • apibūdinti vėjo turbinų struktūrinės analizės principus ir atlikti išankstinius struktūrinių trūkumų prognozes
  • aprašyti vėjo turbinų poveikį tolesnėms sąlygoms ir kiekybiškai įvertinti vėjo greitį ir turbulenciją
Paskutinį kartą atnaujinta Grd. 2018

Apie mokyklą

Are you looking to make your career in science, design or engineering? Then join the community of online learners at TU Delft! A key part of our DNA involves developing innovative ways of learning tha ... Skaityti daugiau

Are you looking to make your career in science, design or engineering? Then join the community of online learners at TU Delft! A key part of our DNA involves developing innovative ways of learning that allow you to benefit from what we have to offer. Since 2013, TU Delft decided that online learning programs were the best way to share its knowledge with people around the world. Wherever you live, and whatever your goals and ambitions may be, our diverse portfolio of courses will suit your needs. Our course portfolio offers great value, and helps you to stay on top of your game, whether you are looking to change career, broaden your skillset, or acquire further academic qualifications. Skaityti mažiau
Delftas , Nyderlandai internete + 1 Daugiau Mažiau