Online Mini-MBA subalansuotos maisto tiekimo grandinės

Agribusiness Academy

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Online Mini-MBA subalansuotos maisto tiekimo grandinės

Agribusiness Academy

Tvarios maisto tiekimo grandinės

Online Mini-MBA programa

"Įmonės vis dažniau imasi veiksmų, dėl kurių geresnis socialinis, ekonominis ir ekologinis poveikis, nes visuomenė tikisi, kad tai bus, ir dėl to yra verslo nauda."

- Jungtinių Tautų ataskaita dėl tvaraus tiekimo grandinės

Visoje maisto grandinėje veikiančios įmonės ieško profesionalių talentų, kurie gali išspręsti tiekimo grandinės tvarumo iššūkius; jie vis labiau supranta, kad tai yra verslo ir aplinkosauginė būtinybė.

Ar manote, kad save prisidedate prie tvarumo iššūkių ir kuriama diferencijuota ir kryptinga profesinė ar verslumo karjera?

Jei taip, tai yra "Mini-MBA".

Agribusiness Academy ir verslo mokykla Nyderlandai susirenka, kad pasiūlytų šį unikalų sertifikatą šešių mėnesių "Mini-MBA" specialistams, norintiems kurti tvarias tiekimo grandines.

"BSN" ir " Agribusiness Academy jau daugelį metų bendradarbiavo rengdami gerai suplanuotus mokymų programas, skirtas maisto saugos valdymui studentams iš įvairių pasaulio šalių.

Šiuo metu mes priimame paraiškas dalyvauti 2018 m. Pavasarį / vasarą; Jūs netgi galite pradėti iš karto, jei norėtumėte.

"Mini-MBA" programos kaina yra £ 1800 / $ 2400 / € 2050, įskaitant mokesčius. Visa programa gali būti padalinta į tris mokėjimus.

Kursas

"Mini-MBA" yra šeši moduliai, kurių kiekvienas per mėnesį.

 • 1 modulis. Maisto grandinės verslo modelis
 • 2 modulis. Maisto nuostolių vertė
 • 3 modulis: maisto produktų naujovės
 • 4 modulis. Maisto mažmeninė prekyba ir vartojimo pokyčiai
 • 5 modulis: subalansuotas tiekimas ir logistika
 • 6 modulis. Duomenų, išteklių ir socialinių elementų valdymas

Bendrieji mokymosi tikslai

Žinios ir supratimas

 • Besimokantieji parengs sistemos lygio supratimą apie maisto ir žemės ūkio produktų tiekimo grandinių pasiūlos ir paklausos dinamiką (nuo žemės ūkio sąnaudų, maisto produktų gamybos, maisto perdirbimo iki mažmeninės prekybos ir vartotojų)
 • Besimokantieji supras technologijas, procesus ir kitas naujoves, kurios leistų įmonėms kurti tvarias tiekimo grandines
 • Besimokantieji gerai supras pasaulinius, aplinkosaugos, socialinius ir etinius pokyčius, dilemas ir problemas, turinčias įtakos maisto vystymuisi.

Intelektualūs ir pažintiniai gebėjimai ir įgyvendinami įgūdžiai

 • Besimokantieji gerai supras įrankius, sistemas, technologijas ir veiksmus realiuoju verslo kontekste
 • Besimokantieji gali tinkamai suformuluoti verslo iššūkius ir stengtis juos nustatyti taikydami tinkamas įgyvendinimo priemones ir sistemas, atitinkančias verslo aplinką
 • Besimokantieji ugdo atvirumą ir gebėjimą kurti vertę aplinkoje, kurioje kultūra, įgūdžiai ir perspektyvos skiriasi
 • Besimokantieji yra pasirengę prisidėti prie tvaraus maisto tiekimo grandinių 3-P (Žmonių, planetos ir pelno) pagrindu ir įkvėpti kitus savo darbo aplinkoje ir profesionaliuose tinkluose padaryti tą patį

"Man labai patiko Agribusiness Academy sukurtas mokymosi procesas. Labai vertinu galimybę mokytis savarankiškai, nes darbo įsipareigojimai.

Kai tik galiu, aš stengiuosi dalyvauti tiesioginiuose sesijose ir mentorystėje, kurios suteikia labai gerą įžvalgą kiekvienoje temoje. Manau, kad šis kursas labai naudingas dėl dėstytojų dalyvavimo, kurie taip pat yra praktikuojantys savo atitinkamose srityse ".

- Tatjana, studentų iš JAV mini-MBA

Struktūra

Per pirmąjį mėnesį priimsite sprendimą dėl praktinio projekto; tai gali būti verslo ar verslo iniciatyva. Kiekvieną paskesnį mėnesį naudosite įrankius, sistemas ir mokykitės iš modulio į praktinį projektą. Kiekvienais mėnesiais jums bus remiamasi 1-į-1 mentorystės sesijomis. Kiekvieną mėnesį reikės mokytis 10-15 valandų.

Be to, kiekviename modulyje bus šie elementai:

 • 2 internetinės paskaitos (iš viso 3 valandos)
 • 2 internetiniai mokomieji seminarai (iš viso 3 valandos)
 • 3 savarankiško veikimo mokymosi pratybos (vidutiniškai 6 valandos)

Diskusijų forumai bus atviri ir aktyvūs kiekvieną dieną per šešių mėnesių laikotarpį. Mentoriai ir mokymosi vadovai visada palaiko.

Norint gauti sertifikatą:

 1. Kiekvienas mokinys pateikia galutinę ataskaitą apie skirtingus modulio elementus, susijusius su jų praktiniu ekspertizės projekto projektu.
 2. Kiekvienas mokinys pateiks "Personal Effectiveness Paper (PeP)", kuris atitinka "Business School Netherlands" gaires

Galite peržiūrėti visą mūsų kursų katalogą, kad galėtumėte suprasti mūsų pristatymo metodus ir patirtį.

Sertifikavimas

Apie BSN

Nyderlandų verslo mokykla (BSN) jau 28 metus vykdo "Mokymosi visą gyvenimą" programas.

Kaip "Action Learning" verslo mokykla, "BSN" ne vienija pripažįsta "Action Learning" vertę. Pažangios organizacijos, tokios kaip "General Electric", "Unilever", "Rabobank", "Aloca Agro", "Motorola", "Arthur Andersen", "General Motors" ir "Lyondell Chemical Co", taip pat tiki "Action Learning" metodu. Jie pasiekė puikių rezultatų problemos sprendimo srityje, nustatė konkurencinius pranašumus, sumažino veiklos sąnaudas ir tapo mokymosi organizacijomis.

Daugiau nei 3500 studentų iš viso pasaulio prisijungė prie mūsų programų tokiose šalyse kaip Aruba, Namibija, Ruanda, Nigerija, Gana, Zambija, Egiptas, Alžyras, Tanzanija, Pakistanas, Armėnija, Jungtinės Amerikos Valstijos, Jungtinė Karalystė, Pietų Afrika, Čekija, Kinija ir dar daugiau.

Agribusiness Academy bendradarbiauja su BSN, siekdama suteikti novatorišką internetinį požiūrį į veiksmo mokymąsi, kurį gavo ir studentai, ir dėstytojai.

Akreditacija

 • 2012: Nyderlandų leidybos vadybos komanda pavadinta "Verslo mokyklos Nyderlandai" Geriausia MBA paslaugų teikėja Nyderlanduose ";
 • 2014: Verslo mokykla Nyderlandai pasiekia daugiau nei 20 metų, kad CEDEO patvirtinimo antspaudas yra puikus klientų pasitenkinimas;
 • 2015: Verslo mokykla Nyderlandai gauna trijų akreditavimo statusą (NVAO, ACBSP ir EduQua)
 • 2016 m .: Nyderlandų verslo mokykla tapo naujos akreditacijos įstaigos, Tarptautinės aukštojo mokslo akreditavimo asociacijos (ATHEA) steigėja, narė;
 • 2016 m .: Nyderlandų verslo mokyklos verslo mokykla MBA buvo vertinama kaip Europos lygmuo

Studentų atsiliepimai

" Agribusiness Academy atėjo pas mane tuo metu, kai turėjau atlikti kritinius pokyčius, kaip veikia vertės grandinės. Radau, kad kursai yra tokie naudingi, todėl įkvepianti ir stumti teisinga kryptimi. Tai geriausias dalykas, kuris šiais metais įvyko su manimi. "

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
 • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta September 16, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rugs 2019
Duration
Trukmė
6 mėnesių
Dieninės
Price
Kaina
1,800 GBP
£ 1800 / $ 2400 / € 2050 su mokesčiais.
Locations
Olandija - Amsterdam, North Holland
Pradžia : Rugs 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rugs 2019
Olandija - Amsterdam, North Holland
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
Pabaigos data Susisiekti su mokykla