Online Master of Arts (MA) specialiojo ugdymo, LBS1

Concordia University Chicago - Online Degree Programs

Programos aprašymas

Oficialus aprašymas

Online Master of Arts (MA) specialiojo ugdymo, LBS1

Concordia University Chicago - Online Degree Programs

Specialiojo ugdymo magistro laipsnis skirtas licencijuotam pedagogui, norinčiam tapti baigtu specialiojo ugdymo mokytoju, taip pat uždirbti Ilinojaus * LBS1 patvirtinimą. Ši programa skirta suteikti mokytojams, besidomintiems specialiuoju išsilavinimu, žiniomis ir įgūdžiais dirbti specialiojo ugdymo paslaugų kontekste (pvz., Savarankiškas, įtraukiantį). Absolventai bus pasirengę parodyti, kad yra specialiojo ugdymo mokytojo kompetencija ir įgūdžiai, susiję su individualiomis bendrojo ugdymo programomis ir individualiomis nepriklausomybės mokymo programomis (CEC, 2015). Pabrėžiant metodus, pagalbines technologijas ir vertinimą kitiems besimokantiesiems su neįgaliųjų prieigos poreikiais yra: mokymosi sutrikimai, socialinės / emocinės negalios (tarptautiniu mastu žinomos ir kitaip žinomos kaip emocinės ir elgesio sutrikimai), intelekto sutrikimai (tarptautiniu mastu žinomi ir anksčiau žinomas kaip protinis atsilikimas), fizinės negalios, autizmo spektras, daugialypiai negalavimai, kiti sveikatos sutrikimai ir trauminė smegenų žala. Ši programa suteikia LBS1 patvirtinimą, kuris atitinka lygio studento esamą Illinois * profesinės pedagogo licenciją (PEL).

* LBS1 Patvirtinimas reikalauja Ilinojaus licencijos. Studentai, turintys nevalstybinį leidimą, yra kviečiami užsiregistruoti MA specialiojo ugdymo programoje, tačiau jie negali gauti Ilinojaus LBS1 patvirtinimo. Klausimai dėl abipusiškumo valstybės turėtų būti nukreipti į studento licencijavimo būseną, arba ISBE.net (Ilinojaus valstybinė švietimo taryba).

Mokymosi tikslai

Ši programa leis kandidatams:

  • Sukurkite ir stiprinkite teorinį supratimą apie specialiojo ugdymo pagrindus.
  • Padidinti žinias ir įgūdžius įrodymais pagrįstų vertinimo metodų, mokymo programų, mokymo projektų ir praktikos.
  • Išnagrinėti įtraukimo ir mažiausiai ribojančios aplinkos, specialiojo ugdymo sistemų ir specialiosios švietimo politikos bei teisės klausimus.
  • Taikykite strategijas ir įgūdžius, sukurtus kursų metu, pasinaudodami praktine patirtimi.
  • Atlikti tyrimus, siekiant atsakyti į klausimus, susijusius su specialiojo ugdymo praktika, ir sėkmingai patenkinti visų besimokančiųjų poreikius.

Reikalavimai programai

  • Dvejų metų dėstymas, įgytas iki studijų programos pabaigos
  • Turi galiojančią pradinę arba esamą Profesinio mokymo licenciją (PEL)
  • Pasibaigus 30 kreditų valandų kursinių

Patvirtinimo procesas

Studentai turi išlaikyti specialiojo ugdymo "Illinois Content Area" testą ("Mokymosi elgesio specialisto 1 testas 155"). Studentai kreipiasi dėl patvirtinimo per Illinoiso valstijos švietimo tarybą (ISBE) per savo regioninį švietimo įstaigą. ISBE 73-52 forma, oficialūs nuorašai ir visi mokesčiai turi būti pateikti valstybei prieš patvirtinimą. Šis patvirtinimas leidžia patvirtinimo turėtojui mokyti specialiojo ugdymo studentus pagal 2014 m. Nustatytą naują ISBE lygmens reglamentą pagal amžiaus ir lygio ribas. Prieš pradedant 1 praktiką, studentams rekomenduojama priimti ir išlaikyti LBS1 testą.

Pastaba: sėkmingai baigus specialiojo ugdymo magistro laipsnį, suteikiamas LBS1 patvirtinimas, atitinkantis studento esamos profesinio pedagogo licencijos (PEL) lygį.

Programos trukmė

30 kreditų *, 12 ar 24 mėnesiai

Ši mokykla siūlo tokias studijų programas:
  • Anglų


Paskutinį kartą atnaujinta October 17, 2018
Trukmė ir kaina
Šis kursas yra Internetinės
Start Date
Pradžia
Rgp 2019
Duration
Trukmė
12 - 24 mėnesių
Dieninės
Information
Deadline
Susisiekti su mokykla
International Students. August 23, 2018 Domestic Students.
Locations
Jungtinės Amerikos Valstijos - River Forest, Illinois
Pradžia : Rgp 2019
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
International Students. August 23, 2018 Domestic Students.
Pabaigos data Susisiekti su mokykla
Dates
Rgp 2019
Jungtinės Amerikos Valstijos - River Forest, Illinois
Galutinis paraiškų davimo terminas Susisiekti su mokykla
International Students. August 23, 2018 Domestic Students.
Pabaigos data Susisiekti su mokykla