Online Magistro Sveikatos Ekonomikos ir Farmacinė Ekonomika

Bendroji informacija

2 locations available

Programos aprašymas

Visiškai dėstoma anglų kalba, "UPF Barcelona School of Management" internetinės sveikatos vadybos magistras ir farmacinė ekonomika sprendžia sveikatos priežiūros paslaugų ir farmacijos sričių ekonomiką ir valdymą bei tuo pačiu suteiks jums įgūdžių, reikalingų profesionaliai valdyti sveikatos ir farmacijos paslaugų teikimą. bet kokios valstybinės ar privačios administracijos, organizacijos ar sveikatos draudimo agentūros. Šis oficialus laipsnis buvo įvertintas, jį patvirtino Katalonijos universiteto sistemos kokybės agentūra, AQU Katalonija (ją reglamentuoja Švietimo ministerija) ir pripažįstama Europos aukštojo mokslo erdvės (EHEA) šalyse. Mūsų institucijos išduotas diplomas gali būti legalizuotas per Švietimo ministeriją, kad būtų pripažintas kitoje šalyje (Hagos konvencija, Andrés Bello konvencija ir kt.).

Be to, šią programą pripažįsta "EdUniversal Ranking" kaip "Bests" magistro laipsnį Ispanijos "Health Management" srityje ir vienas iš geriausių pasaulyje. 2017 m. Balandžio mėn. Paskelbtame reitinge programa pakilo į vieną vietą, pasiekusi 28 vietą pasaulyje . Dėl šios kategorijos plataus taikymo sričių galima pastebėti, kad "Health Economics" srityje ši programa užima ketvirtąją vietą pasaulyje.

Kartu su dideliu tarptautinių studentų skaičiumi, " Online Master in Health Economics" ir "Pharmacoeconomics" jūs išmokysite pritaikyti koncepcijas, metodus ir ekonominius instrumentus pagrindinėms išteklių paskirstymo problemoms, su kuriomis susiduria administracijos, draudimo agentūros ir sveikatos organizacijos, teikiant sveikatos priežiūros ir farmacines paslaugas. . Jūs taip pat susipažinsite su įvairiomis medicinos produktų ir medicinos technologijų vertinimo agentūromis, su draudimo sektoriumi susijusioms draudimo agentūroms ir konsultacinėms įmonėms.

Sveikatos ekonomikos ir farmakologijos ekonomikos magistro Online magistro , skirto sveikatos ir farmacijos sektoriaus specialistams ir absolventams, pasižymi dėstytojais, susidedančiais iš žinomų dėstytojų, turinčių akademinio pasaulio patirties, sveikatos sektoriaus ir farmacijos pramonės viešosios politikos srityse.

Kodėl ši programa?

 1. Kadangi daugiau nei 1000 studentų, kurie praėjo daugiau kaip 20 leidinių, gali patvirtinti šios programos sėkmę ir tvirtumą.
 2. Kadangi jį sukūrė Jaume Puig-Junoy ir Carles Murillo, patyrę ir gerbiami mokslininkai ir specialistai sveikatos ekonomikos srityje, ir dėstytojai Ekonomikos ir verslo katedroje bei Pompeu Fabra universiteto Sveikatos mokslų katedra.
 3. Kadangi 95% studentų iš savo paskutinių trijų leidimų rekomenduotų šį meistrą.
 4. Dėl savo puikios pozicijos tarptautinių reitingų: 29 pozicija Eduniversal pasaulio reitingą kategorijos sveikatos vadybos magistro, ir šioje kategorijoje, 4-oji sveikatos ekonomikos magistro.
 5. Kadangi tai vieninteliai meistrai, kurie siūlo jums galimybę mokytis internete dviem skirtingomis kalbomis ir mokyti jus iš tarptautinės perspektyvos, naudojant griežtą turinį, pritaikytą dabartinei rinkos realybei.

Tikslai

Suteikti specializuotus sveikatos priežiūros paslaugų ir farmacijos produktų (sveikatos ekonomikos ir farmakologinės ekonomikos) ekonomikos ir valdymo kursus .

Valdymo koncepcija sveikatos ir farmacijos sektoriuje suprantama plačiąja prasme. Tai apima viešojo sektoriaus paslaugas, bet kokio lygio sveikatos priežiūros įstaigas, farmacijos paslaugų teikėjus, narkotikų ir medicinos technologijų vertinimo agentūras, farmacijos pramonę, farmacijos didmenininkus, draudimo įmones ir konsultacines bei konsultacines įmones.

Ši programa yra ypač svarbi specialistams ir absolventams, susijusiems su sveikatos sektoriumi, kurie domina sveikatos ekonomiką, farmakologinę ekonomiką, kokybiškų programų kūrimą ir valdymą.

Programa siūlo akademinį mokymą, turintį didelę reputaciją rinkoje. Dalyviai neturi turėti ankstesnių žinių apie ekonomiką.

Kas tai yra?

Ši programa skirta sveikatos sektoriaus ir farmacijos sektoriaus specialistams, kurie negali sau leisti laiku lankyti kursų vietoje arba nori dirbti pirmiausia virtualiu bendravimu. Šis tarptautinis magistro laipsnis sveikatos ekonomikoje ir farmakologinėje ekonomikoje atitinka poreikius ir reikalavimus tiek patyrusiems specialistams, tiek naujausiems absolventams, norintiems tobulinti savo žinias šiose srityse. Programa orientuota į specialistus, kurie, nepriklausomai nuo to, kur jie gyvena pasaulyje, nori sekti internetinį kursą, kurio charakteristikos apibūdintos pirmiau. Tai atliekama tik internete, ir niekada nereikia dalyvauti akis į akį. Tarptautinis šios programos leidimas yra tik anglų kalba.

Priėmimo sąlygos

 • Bakalauro laipsnis ar lygiavertis.
 • Priklausomai nuo dalyvių bakalauro laipsnio, reikės papildomų mokymų. Studentai turės atlikti papildomus kursus, kurie turėtų būti atlikti per pirmąsias Mastero savaičių savaites ir nereikalauja papildomų išlaidų. Kursai vyks Pasaulio sveikatos, statistikos ir ekonomikos srityse.

Anglų kalbos mokėjimas

Pateikti oficialų anglų sertifikatą su tokiais minimaliais balais:

 • TOEFL IBT:
 • CAE: B2
 • IELTS:

Pareiškėjai, kurių gimtoji kalba yra anglų kalba, nereikia pateikti aukščiau paminėto pažymėjimo.

Pareiškėjai, baigę savo bakalauro laipsnį angliškai kalbančiame universitete, privalo pateikti raštiškus įrodymus, kad jų studijų kalba yra anglų kalba.

Įsidarbinimo galimybės

Programa yra skirta papildyti specialistų, turinčių vadovavimo pareigas, ir absolventų, kurie nori įgyti reikiamų įgūdžių, kad galėtų atlikti tokias pareigas:

 • Ligoninės, klinikinės laboratorijos ir viešieji bei privatūs sveikatos centrai.
 • Viešosios įstaigos, atsakingos už vaistų ir sveikatos priežiūros paslaugų valdymą ir (arba) finansavimą.
 • Privačios draudimo bendrovės.
 • Farmacinės bendrovės ir bendrovės, susijusios su vaistų platinimu.
 • Farmacijos ir sveikatos priežiūros paslaugų valdymo mokymo centrai.
 • Konsultavimo ir konsultacinės firmos, susijusios su sveikatos sektoriumi ir kt.

Paskutinį kartą atnaujinta Kov. 2020

Apie mokyklą

Thanks to the experience acquired throughout the years in the service of teaching and research, the UPF is launching a new way of understanding training within the business management and public admin ... Skaityti daugiau

Thanks to the experience acquired throughout the years in the service of teaching and research, the UPF is launching a new way of understanding training within the business management and public administration sector: the Barcelona School of Management. Skaityti mažiau
Barselona , Barselona + 1 Daugiau Mažiau